Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
14163 Wysłany: 22 Cze 06 12:06 • Temat postu: Kody
Rotfl.To napisz jak je wpisujesz =.= Zresztą,kody psują tylko gre .I są kody które nie działają(raz działa jakiś raz nie)
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
14143 Wysłany: 21 Cze 06 18:06 • Temat postu: nie za duzo wiem??
radas napisał(a):
gdzieś widziałem(na forum)ktoś mówił że po błogosławionych są złote a potem zielone????nie rozumiem zabardzo.Platyna?chce wiedzieć czy po platynowych nażedziach są jeszcze jakieś
Planynow.e..mithril zapewne.Tak są.Chyba jest to na stronie =.= ALe jagby nie było.Jak masz wsyzstkie ulepszone narzędzia na platyne (mithril) to na piętrach 19,29,39,49,59 w zimowej kopalni są zdaje się przeklęte (czarne) narzędzia.Złote chyba jak te przeklęta pobłogosławisz (jest na bank na stronie jak to zrobić =.=) A zielone jak jakąś rudą ulepszysz (zapewne-jest na stronie)


(po sprawdzeniu)
https://hmt.gry-online.pl/arts.php?id=6
TU MASZ WSZYSTKO =.=
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
14140 Wysłany: 21 Cze 06 17:07 • Temat postu: nie za duzo wiem??
radas napisał(a):
chciałbym wiedzieć dokłabie czy mozna jesce jakoś uleoszyć nazędzia po platynie????? czy moze to nażędzia przeklęte da sie zrobić na lepsze to znaczy błogosławione a potem???? :locked: ?? ?? :wow:
LOOL
O co ci chodzi ? Jaka platyna ? Jakie narzędzia ? Czemu dajesz emotke o zamknięciu tego tematu...o co ci chodzi ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
14113 Wysłany: 20 Cze 06 18:49 • Temat postu: AWL-SE
Blondi takie coś zregóły nic nie aje Domka poszukaj Cracka albo numera seryjnego
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
14070 Wysłany: 20 Cze 06 07:34 • Temat postu: Propozycję do FAQ
Wszystko z Fomta
Pytanie-Czy można mieć szklarnie ?
Odpowiedź-Nie to nie możliwe

Pytanie-Po co są przepisy na wiosenne,letnie,jesienne i ziomowe słońca
Odpowiedź-po nic Ale jeżeli chcesz skompeltować wszystkie przepisy musisz je zrobić

Pytanie-Nie moge mieć scenki.Czemu ?
Odpowiedź-W Harvest Moonie trzeba być cierpliwy.Nie zrobisz scenki dzisiaj,zrób jutro.Może się uda

Pytanie-Skąd można wziąść Magic Red Flower
Odpowiedź-Musisz kupić nasiona tego kwiatu od Wona ale nie każdy z tych które urosną jest Magic Red Flower'em.Niektóre kwiaty z tych co urosną mogą być czerwone-i to właśnie te są "magicznymi czerwonymi kwiatami"

Pytanie-Jak rozbudować kurnik,dom i stodołe
Odpowiedź-Jeżeli masz odpowiednią liczbe pieniędzy możesz iść do drwala,kupić drewna i rozbudować to co się chce


Ostatnio edytowany Piątek, 14 Lipca 2006, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
14069 Wysłany: 19 Cze 06 21:45 • Temat postu: Plusy i minusy-kolejne starcie XD
1.tylko Modzi,redaktorowie i admini mogą dawać plusy i minusy
2.Zawsze muszą napisać za co
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
14067 Wysłany: 19 Cze 06 21:28 • Temat postu: Plusy i minusy-kolejne starcie XD
Ale nie było by że jest niesłusznie Zresztą najlepiej wrócić do tego że tylko osty będą i dobrze XD
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
14064 Wysłany: 19 Cze 06 21:08 • Temat postu: Plusy i minusy-kolejne starcie XD
No dobrze by było,bo raz wstawi raz nie a ten komu się nie wstawi może być pokrzywdzony.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
14062 Wysłany: 19 Cze 06 19:47 • Temat postu: Plusy i minusy-kolejne starcie XD
O co chodzi ?Przejżałem dział FOmt i za odpowiedź na banalne pytanie padł plus
https://hmt.gry-online.pl/viewtopic.php?t=2438
A za inne odpowiedzi-nie ma plusów.Nie powinno vbyć tak że albo dla wszystkich co coś rozwiązali albo dla nikogo ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
14032 Wysłany: 19 Cze 06 13:53 • Temat postu: W co teraz gracie (2)
No heros 3 wymiata.A graliście w jeszcze lepszą odmiane Herosa 3-WOG ? (zwany Heros 3,5 ).Np Archanioły można jeszcze ulepszyć (serafiny rox) i pododawane mapy (jedną męczyłem z kuzynem ok. 30 godzinami jak nie więcej i zostaliśmy we dwóch i format bodajże )
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
13936 Wysłany: 15 Cze 06 19:51 • Temat postu: W co teraz gracie (2)
ziomin napisał(a):
na PC tez teraz gram w gry online moze znasz jakies fajne bo nic fajnego znalesc niemoge
Mu online-legendarna gra wg mnie
Rakion-Nawalanka 3D
Gunz-Strzelanka 3D
Gunbound-coś a'la wormsy
Silkroad-MMORPG o Jedwabnej drodze XD
Kal Online
FlyFF
Rangarok

dużo tego...
Blondi Dokładnie xD
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
13891 Wysłany: 14 Cze 06 21:24 • Temat postu: "Czerwony K-pturek"
Jakby nie patrzeć nie ma tam nic że to jest JEGO.Choć w sumie jakby patrzeć-tu powinno się dawać swoje ficki

Ostatnio edytowany Sobota, 15 Grudnia 2007, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
13883 Wysłany: 14 Cze 06 20:23 • Temat postu: Sport
Sam Bóg powiedział "trwajcie mocni w wierze"(czy kto to tam gadał XD) więc wierzmy że wygramy !
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
13822 Wysłany: 13 Cze 06 20:21 • Temat postu: Wywieśmy Flagi!!!
Ja flagi już nie znalazłem,ale mój dziadek ma i chce dowiesić do niej czarną wstążke XD
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
13793 Wysłany: 13 Cze 06 10:42 • Temat postu: księga radzia
Ponoć można tam sprawdzić odpowiedzi,jaka będzie liczba Ale jak-tego nie wiem.Zresztą,nie ma tego na stronie ?
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.