Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
14362 Wysłany: 05 Lip 06 19:10 • Temat postu: A mmmoshe poQlJQaSh?
No o wszystkim i o niczym
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
14357 Wysłany: 05 Lip 06 17:23 • Temat postu: Pomóżcie (na polski przetłumaczył Matizo :P)
Mam nadzieje że nie prowadze w błąd ale można też dać innym mieszkańcą.Jeżeli dobrze pamiętam można dać też drwalowi
I pisze się pomóżcie albo lepiej PoMoooShcjE (Translator by Chester XD)
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
14355 Wysłany: 05 Lip 06 17:15 • Temat postu: A mmmoshe poQlJQaSh?
Nie wiem czy dobrze myśle ale chester translator zapewne =.= Zresztą to jest dział PCHAMY CIĘ a nie o tym jak udajesz n00ba.Wg. mnie nie odpowiedni dział.Bo to jest normalna rozmowa z udawaniem typu "Chesch Poklikaaash?".A w Pchamy cię powinno być wrabianie kogoś w coś
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
14308 Wysłany: 02 Lip 06 14:43 • Temat postu: Podajcie propozycje opowiadań
Ja zawsze i wszędzie byłem pro XD Ale on zapewne chciał się poprostu pochwalić-nie wiem po czemu
gnysek napisał(a):

ps. codziennie mamy średnio 16 nowych newbie na stronie
A tylko jeden na stu odważy się napisać
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
14284 Wysłany: 30 Cze 06 17:54 • Temat postu: Ukryci chłopacy w More Friends Of Mineral Town?
lozak napisał(a):
A jak się z tym grubasem óżenić piszesz że można.
Agrh...przezcież Amhooker podał linka nie ? Bo nie rozumiem tego twojego postu.Chcesz się pochwalić ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
14283 Wysłany: 30 Cze 06 17:49 • Temat postu: Plusy i minusy-kolejne starcie XD
magix250 napisał(a):
ja uważam że najlepsze były by ostrzeżenia w ramach kary lub zmknięcie dla danego użytkownika wejścia na forum i pisania postów :cool: A jeśli chodzi o plusy dla mnie to troche dziwne bo w sumie to nie ma z tego żadnej korzyści :angry: Uwazam że redaktorzy moglby wymyśllić cos lepszego :szacunek:
Nie rozumiem tego posta troche No pare ostrzeżeń to kara-ban nie ? A plusy są dla szpanu chyba tylko A co może wymyślić redakcja innego ? Daj jakiś pomysł
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
14282 Wysłany: 30 Cze 06 17:47 • Temat postu: Przepis na frytki i popcorn
1.Słyszałaś może o takiej opcji "Edytuj" ?
2.Pierwshego...argh...

Matizo: Aha, gratis radze używać słownika, mądrzy ludzie go zrobili. Bo jakoś słowa typu "maka", "blad" czy "mushe" nie są dla mnie zbyt zrozumiałe hh:
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
14276 Wysłany: 30 Cze 06 13:58 • Temat postu: Scenki mfomt
Nie wiem jak jest w MFOMT bo grałem w FOMT ale w FOMT nie mógłbyś za niego wyjść(po przeczytaniu końcówki tego co napisałem nie moge się przestać śmiać XD)
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
14218 Wysłany: 25 Cze 06 18:44 • Temat postu: Gra z Boginią!
Bo można grać tylko przez pierwszy chyba tydzień wiosny
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
14207 Wysłany: 25 Cze 06 09:34 • Temat postu: Jakie to cuda mieszkają w tym kraju
W sumie nie całkiem pasuje do tego działu,bo to niezbyt wkręt ale rozmowa świetnie pokazuje dzieci neostrady.I w sumie najlepiej jak takie coś ciebie wyzywa,nie wyzywać tylko inteligentną rozmowe prowadzić
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
14195 Wysłany: 24 Cze 06 13:18 • Temat postu: Speeed
sephiroth napisał(a):
Oczywiście że można mieć zaszybloego kompa... Przecierz procesory z komputerów są dużo szybsze od tych z PSXa. a jak zmniejszyć liczbe klatek napisał już marcindas.
Nie można Komp wydaje się też być lepszy od DS a emulka nie ma stabilnego (takiego co ci wsyzstko otworzy) nie ? (tak mi się zdaje...ale pewnie jest na wykończeniu,chyba że już jest ).Ale co ja tam wiem Dobra bo offtopic się robi, :locked:
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
14192 Wysłany: 24 Cze 06 10:59 • Temat postu: Cala prawda o Niemcach ;)
ROTFL ! Świetne
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
14177 Wysłany: 23 Cze 06 16:26 • Temat postu: Świadectwa xD
Ja też eloo.Nie ma się czym chwalić 3.67 -.- Ale nagroda za konkurs jakiś wpadła
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
14166 Wysłany: 22 Cze 06 12:34 • Temat postu: W co teraz gracie (2)
A w mugen graliście ?: P Gra kojarzy się (wg. mnie błędnie) z Dragon ballem.Ja zbierałem postacie wszystkie do wersji bez postaci (Win Mugen) i skończylo się że 500 mb zajmował Polecam tą gre chodźby dla tych postaci co można nagrywać A teraz załatwiam (swojego =.=) Queaka 3 i w Bid For Power na botach pogram
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
14164 Wysłany: 22 Cze 06 12:07 • Temat postu: AWL-SE
irish napisał(a):
Mariossjex: napisał(a):
poszukaj Cracka albo numera seryjnego

ja nie proponuje, jeśli już to tylko ze sprawdzonych stron, takie poszukiwanie w ciemno cracka czy numeru seryjnego plasuje sie u mnie na drugim miejscu zaraz po erotyce jeśli chodzi o niebezpieczeństwo związane z trojanami i wirusami, znam się trochę na tym miałem z tym wiele przygód w życiu
Taki program jest Krakersik się bodaj zwie (miałem kiedyś ) i tam ci sprawdza antyvirusem Ale koniec Offtopu,temat zamknąć chyba można
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.