Wysłany: 05 Lip 06 17:23 • Temat postu: Pomóżcie (na polski przetłumaczył Matizo :P)
Mam nadzieje że nie prowadze w błąd ale można też dać innym mieszkańcą.Jeżeli dobrze pamiętam można dać też drwalowi
I pisze się pomóżcie albo lepiej PoMoooShcjE (Translator by Chester XD)
Wysłany: 05 Lip 06 17:15 • Temat postu: A mmmoshe poQlJQaSh?
Nie wiem czy dobrze myśle ale chester translator zapewne =.= Zresztą to jest dział PCHAMY CIĘ a nie o tym jak udajesz n00ba.Wg. mnie nie odpowiedni dział.Bo to jest normalna rozmowa z udawaniem typu "Chesch Poklikaaash?".A w Pchamy cię powinno być wrabianie kogoś w coś
Wysłany: 30 Cze 06 17:49 • Temat postu: Plusy i minusy-kolejne starcie XD
magix250 napisał(a):
ja uważam że najlepsze były by ostrzeżenia w ramach kary lub zmknięcie dla danego użytkownika wejścia na forum i pisania postów :cool: A jeśli chodzi o plusy dla mnie to troche dziwne bo w sumie to nie ma z tego żadnej korzyści :angry: Uwazam że redaktorzy moglby wymyśllić cos lepszego :szacunek:
Nie rozumiem tego posta troche No pare ostrzeżeń to kara-ban nie ? A plusy są dla szpanu chyba tylko A co może wymyślić redakcja innego ? Daj jakiś pomysł
Wysłany: 30 Cze 06 17:47 • Temat postu: Przepis na frytki i popcorn
1.Słyszałaś może o takiej opcji "Edytuj" ?
2.Pierwshego...argh...
Matizo: Aha, gratis radze używać słownika, mądrzy ludzie go zrobili. Bo jakoś słowa typu "maka", "blad" czy "mushe" nie są dla mnie zbyt zrozumiałe hh:
Wysłany: 30 Cze 06 13:58 • Temat postu: Scenki mfomt
Nie wiem jak jest w MFOMT bo grałem w FOMT ale w FOMT nie mógłbyś za niego wyjść(po przeczytaniu końcówki tego co napisałem nie moge się przestać śmiać XD)
Wysłany: 25 Cze 06 09:34 • Temat postu: Jakie to cuda mieszkają w tym kraju
W sumie nie całkiem pasuje do tego działu,bo to niezbyt wkręt ale rozmowa świetnie pokazuje dzieci neostrady.I w sumie najlepiej jak takie coś ciebie wyzywa,nie wyzywać tylko inteligentną rozmowe prowadzić
Oczywiście że można mieć zaszybloego kompa... Przecierz procesory z komputerów są dużo szybsze od tych z PSXa. a jak zmniejszyć liczbe klatek napisał już marcindas.
Nie można Komp wydaje się też być lepszy od DS a emulka nie ma stabilnego (takiego co ci wsyzstko otworzy) nie ? (tak mi się zdaje...ale pewnie jest na wykończeniu,chyba że już jest ).Ale co ja tam wiem Dobra bo offtopic się robi, :locked:
Wysłany: 22 Cze 06 12:34 • Temat postu: W co teraz gracie (2)
A w mugen graliście ?: P Gra kojarzy się (wg. mnie błędnie) z Dragon ballem.Ja zbierałem postacie wszystkie do wersji bez postaci (Win Mugen) i skończylo się że 500 mb zajmował Polecam tą gre chodźby dla tych postaci co można nagrywać A teraz załatwiam (swojego =.=) Queaka 3 i w Bid For Power na botach pogram
ja nie proponuje, jeśli już to tylko ze sprawdzonych stron, takie poszukiwanie w ciemno cracka czy numeru seryjnego plasuje sie u mnie na drugim miejscu zaraz po erotyce jeśli chodzi o niebezpieczeństwo związane z trojanami i wirusami, znam się trochę na tym miałem z tym wiele przygód w życiu
Taki program jest Krakersik się bodaj zwie (miałem kiedyś ) i tam ci sprawdza antyvirusem Ale koniec Offtopu,temat zamknąć chyba można