Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
14590 Wysłany: 17 Lip 06 17:41 • Temat postu: Zażalenia
farm_knight napisał(a):
Nie chce sie wychylać za bardzo ale minusy mają stymulowac tegoż uzytkownika który je dostał do działania i poprawy czyż nie ?? :aniol:
No weź się nie wychylylylaj XD.Mniejsza.Mu ch(ł?)odzi o to że on napisał 1 post a ma 2 nowe minusy co chyba nie możliwe.Irish pewnie mod jakiś zobacyzł wcześniejszy post w którym coś zrobiłeś.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
14545 Wysłany: 17 Lip 06 11:26 • Temat postu: chwasty w BTN
O ! Ten pomysł Kojacka mi się podoba Ale żeby offtopicu nie było to ja raz na 2 miesiące kosiłem,bo jak masz kose na mithirll to proste wszystko ;p
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
14521 Wysłany: 15 Lip 06 21:42 • Temat postu: Ulubione anime
Jakie jest wasze ulubione anime ? Moje to Naruto.NIedawno zacząłem ściągać (linka nie dam bo mnie Komar pobije XD) i musze powiedzieć że jest to świetne anime A historia Gaary w 76 odcinku była pięęękna ^_^

Ostatnio edytowany Sobota, 15 Lipca 2006, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
14485 Wysłany: 14 Lip 06 18:35 • Temat postu: cheats
Opisz błąd,ale ja i tak stawiam że to poprostu kody zepsuły gre
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
14469 Wysłany: 13 Lip 06 19:32 • Temat postu: Młot
A uprzedzając kolejne pytanie-na stronie w dziale kopalnie jest gdzie są te przeklęte narzędzia
Temat :locked:
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
14464 Wysłany: 13 Lip 06 14:38 • Temat postu: Ślub
...i duże łóżko
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
14462 Wysłany: 13 Lip 06 14:36 • Temat postu: Młot
Karen&Marcin napisał(a):
Mam młot na 5 (nie kodowany!!!) a nie mogę rozwalić głazu obok kopalni zimowej..... Pomocy!!!

NIe masz młotu na 5 lvlu.Żyjemy w matrixie-to co wydaje się młotem na 5 lvlu nie musi być młotem na 5 levelu kwiecie lotosu.A na serio-musisz mieć od przeklętego wzwyż jak mi się dobrze wydaje
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
14434 Wysłany: 12 Lip 06 12:33 • Temat postu: Gallery of CrS (rotfl)
Świetne prace Ale twój SOnic z uszami wyglądał by o wiele lepiej
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
14429 Wysłany: 12 Lip 06 10:30 • Temat postu: Kury i reszta poza kurnikiem ...
pelka napisał(a):
Ktos inny stwierdzil ze czesc rzeczy ktore wrzucisz do plecaka kon zjada. Czy to prawda? Nie wiem.
Ja zawsze myślałem że to co wrzucisz do kunika to się sprzedaje
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
14419 Wysłany: 11 Lip 06 21:12 • Temat postu: Blounts Gallery
Świetne (nie wiem co dalej napisać Odebrało mi mowe ? )
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
14407 Wysłany: 11 Lip 06 15:56 • Temat postu: Napiszmy do Leppera niech tłumaczą HM na polski :D
Death napisał(a):
Ja moge wysłać maila ale nie wiem jaki text napisać XD. Jak ktos cos wymyśli to ja to prześle na ich maila : kancelaria@minrol.gov.pl . Ale nie wiem co wymyśleć więc pomużcie.

To powodzenia...pomóżcie się pisze (wiem nie jestem modem żeby upominać ale to już której pomuzcie =.=)
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
14374 Wysłany: 06 Lip 06 20:41 • Temat postu: Skrócenie filmu
Nie zrobiłem tego co miałem ale...dzięki temu programowi udało mi się oglądnąć ten odcinek z napisami ;p BO inaczej nie rozumiałem ;p Jak dla mnie plus powinien być dla ciebie,nawet dwa XD
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
14372 Wysłany: 06 Lip 06 13:26 • Temat postu: Skrócenie filmu
Ale ten program nie obsługuje tego formatu w którym jest ten plik -.-' A konwertowanie nie działa na tym programie...no nic musze poszukać 3 odcinka Naruto w normalnym formacie i bez przerywnika przez co nie pasują napisy =.=
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
14370 Wysłany: 06 Lip 06 11:10 • Temat postu: Skrócenie filmu
Dzięki poszukam.Ale ostatnio ściągnąłem też program który ma wiele funkcji i się całkiem w nim pogłubiłem ;p
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
14367 Wysłany: 06 Lip 06 09:56 • Temat postu: Skrócenie filmu
Czy wiedziałby ktoś czym i jak skrócić film ? Próbowałem Windows Movie Maker i w sumie w obsłudze prosty ale przy nagrywaniu tego co zrobiłem przy 3 kresce się je...zepsuło =.=

Ostatnio edytowany Czwartek, 06 Lipca 2006, w całości zmieniany 1 raz(y).
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.