Nie chce sie wychylać za bardzo ale minusy mają stymulowac tegoż uzytkownika który je dostał do działania i poprawy czyż nie ?? :aniol:
No weź się nie wychylylylaj XD.Mniejsza.Mu ch(ł?)odzi o to że on napisał 1 post a ma 2 nowe minusy co chyba nie możliwe.Irish pewnie mod jakiś zobacyzł wcześniejszy post w którym coś zrobiłeś.
Wysłany: 15 Lip 06 21:42 • Temat postu: Ulubione anime
Jakie jest wasze ulubione anime ? Moje to Naruto.NIedawno zacząłem ściągać (linka nie dam bo mnie Komar pobije XD) i musze powiedzieć że jest to świetne anime A historia Gaary w 76 odcinku była pięęękna ^_^
Ostatnio edytowany Sobota, 15 Lipca 2006, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mam młot na 5 (nie kodowany!!!) a nie mogę rozwalić głazu obok kopalni zimowej..... Pomocy!!!
NIe masz młotu na 5 lvlu.Żyjemy w matrixie-to co wydaje się młotem na 5 lvlu nie musi być młotem na 5 levelu kwiecie lotosu.A na serio-musisz mieć od przeklętego wzwyż jak mi się dobrze wydaje
Wysłany: 11 Lip 06 15:56 • Temat postu: Napiszmy do Leppera niech tłumaczą HM na polski :D
Death napisał(a):
Ja moge wysłać maila ale nie wiem jaki text napisać XD. Jak ktos cos wymyśli to ja to prześle na ich maila : kancelaria@minrol.gov.pl . Ale nie wiem co wymyśleć więc pomużcie.
To powodzenia...pomóżcie się pisze (wiem nie jestem modem żeby upominać ale to już której pomuzcie =.=)
Wysłany: 06 Lip 06 20:41 • Temat postu: Skrócenie filmu
Nie zrobiłem tego co miałem ale...dzięki temu programowi udało mi się oglądnąć ten odcinek z napisami ;p BO inaczej nie rozumiałem ;p Jak dla mnie plus powinien być dla ciebie,nawet dwa XD
Wysłany: 06 Lip 06 13:26 • Temat postu: Skrócenie filmu
Ale ten program nie obsługuje tego formatu w którym jest ten plik -.-' A konwertowanie nie działa na tym programie...no nic musze poszukać 3 odcinka Naruto w normalnym formacie i bez przerywnika przez co nie pasują napisy =.=
Wysłany: 06 Lip 06 09:56 • Temat postu: Skrócenie filmu
Czy wiedziałby ktoś czym i jak skrócić film ? Próbowałem Windows Movie Maker i w sumie w obsłudze prosty ale przy nagrywaniu tego co zrobiłem przy 3 kresce się je...zepsuło =.=
Ostatnio edytowany Czwartek, 06 Lipca 2006, w całości zmieniany 1 raz(y).