Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
14837 Wysłany: 23 Lip 06 10:57 • Temat postu: Potrzebuję opini...(o stronie)
Jak o mnie chodzi-bardzo dobre
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
14826 Wysłany: 22 Lip 06 21:01 • Temat postu: River King
farm_knight napisał(a):
A mógłbyś mi tą gre przyblizyć? :aniol:
Nie ale możemy oddalić :s. www.google.pl A ja grałem tylkow wersje na gbc i to...eee...no ryby łowisz.Co jeszcze ?Sam zobacz wersje na gbc
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
14823 Wysłany: 22 Lip 06 20:52 • Temat postu: HM BTN Wątek
Nie wiem,to kup sobie krowe,owce lub kure.A jak nie to graj od nowa
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
14820 Wysłany: 22 Lip 06 20:19 • Temat postu: Alkochol a młodzież.
Ale ty napisałeś ogłulnie że "picie jest złe".A wg. mnie 1,może 2 to nic złego ;p
A po drugie-nie kumam co mają 2 puszki do tego że pijący nie uwarza że to jest złe
No ale dobra bo powoli kłutnia się robi,a nikt z nas zdania nie zmieni ;p
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
14817 Wysłany: 22 Lip 06 20:12 • Temat postu: Alkochol a młodzież.
Ale wszystko jest dla ludzi,byle z umiarem...
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
14803 Wysłany: 22 Lip 06 16:07 • Temat postu: Alkochol a młodzież.
Czy ja wiem.Ja narazie nie piję,ale ty mylisz pojęcia.Bo piwo nie jest aż tak złe,ale upicie się na zasadzie "kto więcej wypije wygrywa" do granic-to może życie powoli rujnować.Zresztą,znajdź mi kogoś kto po jednym pójdzie się pobawić w Postala
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
14778 Wysłany: 21 Lip 06 19:34 • Temat postu: Mistrzostwa LF2
No temat można odkopać przyjmująć że ktokolwiek będzie jeszcze grał Ja tam moge ściągnąć (Davis rox !
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
14764 Wysłany: 21 Lip 06 15:00 • Temat postu: Jak można zdobyć 50% żeby po 3 latach nie przegrać
Dj.Nick napisał(a):


Lepiej było by dla ciebie lepiej rzeby więcej cie nie poniosło chopie chcesz mieć minusa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




Coś ci cytat nie wyszedł Zresztą,dobrze zrobił.Chciałem odpisać ale było by tam tylko "TY %#%@#%#%!#%!#@ POMYŚL".I pisze się "żeby" i nie wpisuj tylu wykrzykników =.= (wiem,od upominania są mody,ale jak takiego widze to...mniejsza)
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
14718 Wysłany: 20 Lip 06 12:42 • Temat postu: Problem z koniem
Amos napisał(a):
a ja poznałem Barney'a w chyba drugi dzień a konia dostałem dopiero w wiosne roku drugiego

Nie wkręcaj =.='.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
14684 Wysłany: 19 Lip 06 17:05 • Temat postu: Cukier
Zirk napisał(a):
to głupi zabrzmi ale z kąd wziąść cukier !! ?? ?? ?? ?? ??
W telezakupach mango kupisz zestaw przypraw-i tak będzie cukier
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
14673 Wysłany: 19 Lip 06 15:35 • Temat postu: Harvest moon & MROZOFFF
Rotfl O_O Tu nie ma się z czego śmiać.Tu trzeba siąść i płakać...
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
14669 Wysłany: 19 Lip 06 15:13 • Temat postu: Nie mogę kupić kury!
Moa napisał(a):
Miałam jakiś błąd w grze, ale uruchomiłam wszystko od nowa i jest ok. Wtedy kura kosztowała 1000 i nie szło ją za nic kupic, a teraz kosztuje normalnie 1500 i da się kupić temat można zamknąć.
No,no,no (jakoś niewierze że po resecie kura zmieniła cene czyli usunął się bug -.-'.Ale dobra,temat do zamknięcie )
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
14659 Wysłany: 19 Lip 06 11:52 • Temat postu: sprawa zwiazana z domem
I po oglądnięciu telezakupów idziesz kupić to sobie w gospodzie (gadasz z telefonem tam)
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
14651 Wysłany: 19 Lip 06 09:53 • Temat postu: Najnowszy Harvest moon na PC
HBO napisał(a):
witam mam pytanko tak jak w temacie jaki jest najnowszy Harvest moon na PC napiszcie tutaj nazwe albo lepiej nazwe i link z kad pobrać (Jak co mam na nintendo 64)
Po pierwsze-zły dział
Po drugie-nie ma HM na PC ^_^
Po trzecie-Najnowszy do emulowania to FoMTfG(jak sie myle-zbijcie Eer!ona )
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
14591 Wysłany: 17 Lip 06 17:49 • Temat postu: Naruto ^_^
http://www.naruto-arena.com
Na tej stronie jest gra Naruto która mimo że posiada wiele błędów jest świetna i fajnie sobie na chwilke włączyć Gra przypomina mi troche karcianke.Wybierasz 3 postacie,wybierasz atak który możesz użyć jeżeli masz wystarczającą ilość chakry i atakujesz .Mimo wielkiego błędu-nie da się wybrać przeciwnika :s
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.