Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
15650 Wysłany: 20 Sie 06 23:32 • Temat postu: SONIC STYLE
Cytat:
Wiecej juz wkrotce, wiec nastawcie swoje radary, czy co tam macie na moje posty, jesli to was interesuje.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
15603 Wysłany: 19 Sie 06 14:12 • Temat postu: Atlas Gallery
Dobra Atlas,nie krzycz już
Wg. mnie wszystko ok,nie moge się do niczego przyczepić
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
15601 Wysłany: 19 Sie 06 13:23 • Temat postu: jak wygrać festyn gotowana????
1.pisze się "próbowałem"
2.musisz próbować dodawać rzeczy,jak np miód lub
3.najlepiej w kategori napoje wystaw herbatke od skrzatów
4.wystawiaj tylko to jaka jest kategoria
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
15540 Wysłany: 15 Sie 06 20:56 • Temat postu: Harvest Moon 3 PL
My ciebie też.Na 4 screenach był 1 ortograf-to dużo.A tego nie powinno być nic.Ludzie,połowa z was google nie umie obsługiwać a już się za tłumaczenia bierzecie.A ty Super Gogeta nie znasz nawet Angielskiego.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
15529 Wysłany: 15 Sie 06 14:18 • Temat postu: Harvest Moon 3 PL
Jedyne co mógłbym dodać to "tak myślałem".Temat właściwie do zamknięcia ;p Chyba że ktoś przejmie tłumaczenie (byle nie Super gogeta bo "spalszczanie" jest za trudne dla takiego kogoś =.=)
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
15470 Wysłany: 13 Sie 06 20:04 • Temat postu: Harvest Moon Sprite Station HowTo
SuperGogeta napisał(a):
Emulator ściągniesz z www.desmume.com

P.S masz to po englisz czy japan ??
1.Przeczytaj post CrSa(ew. popros kogos by ci przeczytal)
2.Jezeli juz ty czytasz-przeczytaj na glos bo latwiej zrozumiec
3.NIE ZADAWAJ GLUPICH PYTAN !
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
15371 Wysłany: 10 Sie 06 21:29 • Temat postu: tekken 3
Ja na amidze wolałem...cholera nie pamiętam ;p Ale to było coś w rodzaju "IDŹ I NISZCZ" . Ale temat nie o tym A co do Tekkena to to jest naprawde dobra gra.Ja miałem odblokowane wszystkie postacie i dobrze się przy tym bawiłem ;p Ale każdy ma swój gust itd.

Ostatnio edytowany Czwartek, 10 Sierpnia 2006, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
15338 Wysłany: 09 Sie 06 21:13 • Temat postu: Geje i lesbijki
Koniec offtopicu,bo robi się kto ma racje a kto nie (ja popieram Ryżena ).A co do mojej opini o gejach-W %#@%@# WSZYSTKICH KTÓRZY ICH TĘPIĄ !.Miło ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
15280 Wysłany: 08 Sie 06 10:22 • Temat postu: Śmieszne obrazki
No mi ten obrazek EvE się niezbyt podoba :/.Ale może wkońcu coś się ruszy w humorze
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
15235 Wysłany: 07 Sie 06 11:33 • Temat postu: Wino od Karen!?
Nic Możesz sobie do szafy schować To taka pamiątka po scence z nią
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
15234 Wysłany: 07 Sie 06 11:29 • Temat postu: W co teraz gracie (2)
Ja właśnie sonic advence 2 na gba odpaliłem Bardzo fajnie się gra Właściwie już nie ma żadnych fajnych gier na gba których bym nie odpalił :/
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
15232 Wysłany: 07 Sie 06 11:16 • Temat postu: Heroes of Might and Magic V
No ja nie grałem i w najbliższym czasie nie pogram bo na NDS odkładam ;p Ale chciałem dodać że w pismach o grach zbiera wysokie oceny
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
15133 Wysłany: 04 Sie 06 12:40 • Temat postu: Geje i lesbijki
Cytat:
Przepraszam bardzo ale to ty nic nie rozumiesz. I nasz ksiądz jest 10 razy mądrzejszy od ciebie!!
Mnie chodzi o to ze nie ma w wszechświecie miejsca na gejów i lesbiki ponieważ w takim przypadku zakłóca się równowaga biologiczna. Nie dosc że rodzi się mniej dzieci to jeszcze więcej osób ma Hiv'a
Przez droge płciowa dostaje się mnóstwo rzeczy. Nawet te złe.
Powiedzmy wprost. Społeczeństwo się degeneruje. Wypacza. Robi się złe i okrutne. A do tego kopniete seksualnie. JESTEM NA NIE DLA GEJÓW i LESBIJEK.
A co do Eer!On mówisz tak jakbyś był jednym z nich.
Co do mojego księdza on ma doktorat z religioznastwa i nie masz prawa tak o nim mówić bo inteligencją nie dorastasz mu nawet do pięt. To tyle. PS:Jak ktoś chce mi dac ostrzeżenie to prosze bardzo :angry:
Rozumiem że ksiądz taki mądry,dobry a każe tępić gejów i lesbijki bo to ZŁO ! A powiedzmy że Eer!On jest gejem (nei chce obrazić) i co ? Zresztą widać księdzu doktorat nie pomógł.Choć w sumie mnie to śmieszy.Ksiądz który uważa że dla gejów i lesbijek (bądź co bądź dla bliźniego człowieka) nie ma miejsca na świecie.A ja jestem na nie dla takich jak ty.Dla takich którzy uważają że nie ma miejsca dla gejów i lesbijek
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
15014 Wysłany: 29 Lip 06 16:24 • Temat postu: Inteligentne zakończenie rozmowy z Trollem
Nie ten dział ^_^.Ale lepsze jest to
Ktoś-Poklikash
Ty-Nie moge,nie mam myszki


prawie na 90% nic nie napisze
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
14842 Wysłany: 23 Lip 06 13:29 • Temat postu: HM BTN Wątek
Dj.Nick napisał(a):
Dzięki za radę

A ja i tak zaczołem grać od nowa a mże mi ktoś wyjaśnić jakie prezenty oprócz błyskotek można dać dziewczynie ?? ?? ?? ??

Aha jak łowiłem w oceanie to wyłowiłem przepis w butelce czy za btoen przepis można dostac PIERWSZA nagrodę na festynie gotowania ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??

POZDRAWIAM DJ.NICK !!!!!!!!!!!!

I dobrze zrobiłeś z grą od nowa (ja zrobiłem kiedyś tak samo-za drugim razem miałem 63% ;p)
A co do pytaniu o dziewczynach-CZYTAJ ARTYKUŁY NA STRONIE !!! =.=
https://hmt.gry-online.pl/arts.php?id=105
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.