Wysłany: 19 Sie 06 13:23 • Temat postu: jak wygrać festyn gotowana????
1.pisze się "próbowałem"
2.musisz próbować dodawać rzeczy,jak np miód lub
3.najlepiej w kategori napoje wystaw herbatke od skrzatów
4.wystawiaj tylko to jaka jest kategoria
Wysłany: 15 Sie 06 20:56 • Temat postu: Harvest Moon 3 PL
My ciebie też.Na 4 screenach był 1 ortograf-to dużo.A tego nie powinno być nic.Ludzie,połowa z was google nie umie obsługiwać a już się za tłumaczenia bierzecie.A ty Super Gogeta nie znasz nawet Angielskiego.
Wysłany: 15 Sie 06 14:18 • Temat postu: Harvest Moon 3 PL
Jedyne co mógłbym dodać to "tak myślałem".Temat właściwie do zamknięcia ;p Chyba że ktoś przejmie tłumaczenie (byle nie Super gogeta bo "spalszczanie" jest za trudne dla takiego kogoś =.=)
1.Przeczytaj post CrSa(ew. popros kogos by ci przeczytal)
2.Jezeli juz ty czytasz-przeczytaj na glos bo latwiej zrozumiec
3.NIE ZADAWAJ GLUPICH PYTAN !
Ja na amidze wolałem...cholera nie pamiętam ;p Ale to było coś w rodzaju "IDŹ I NISZCZ" . Ale temat nie o tym A co do Tekkena to to jest naprawde dobra gra.Ja miałem odblokowane wszystkie postacie i dobrze się przy tym bawiłem ;p Ale każdy ma swój gust itd.
Ostatnio edytowany Czwartek, 10 Sierpnia 2006, w całości zmieniany 1 raz(y).
Wysłany: 04 Sie 06 12:40 • Temat postu: Geje i lesbijki
Cytat:
Przepraszam bardzo ale to ty nic nie rozumiesz. I nasz ksiądz jest 10 razy mądrzejszy od ciebie!!
Mnie chodzi o to ze nie ma w wszechświecie miejsca na gejów i lesbiki ponieważ w takim przypadku zakłóca się równowaga biologiczna. Nie dosc że rodzi się mniej dzieci to jeszcze więcej osób ma Hiv'a
Przez droge płciowa dostaje się mnóstwo rzeczy. Nawet te złe.
Powiedzmy wprost. Społeczeństwo się degeneruje. Wypacza. Robi się złe i okrutne. A do tego kopniete seksualnie. JESTEM NA NIE DLA GEJÓW i LESBIJEK.
A co do Eer!On mówisz tak jakbyś był jednym z nich.
Co do mojego księdza on ma doktorat z religioznastwa i nie masz prawa tak o nim mówić bo inteligencją nie dorastasz mu nawet do pięt. To tyle. PS:Jak ktoś chce mi dac ostrzeżenie to prosze bardzo :angry:
Rozumiem że ksiądz taki mądry,dobry a każe tępić gejów i lesbijki bo to ZŁO ! A powiedzmy że Eer!On jest gejem (nei chce obrazić) i co ? Zresztą widać księdzu doktorat nie pomógł.Choć w sumie mnie to śmieszy.Ksiądz który uważa że dla gejów i lesbijek (bądź co bądź dla bliźniego człowieka) nie ma miejsca na świecie.A ja jestem na nie dla takich jak ty.Dla takich którzy uważają że nie ma miejsca dla gejów i lesbijek
A ja i tak zaczołem grać od nowa a mże mi ktoś wyjaśnić jakie prezenty oprócz błyskotek można dać dziewczynie ?? ?? ?? ??
Aha jak łowiłem w oceanie to wyłowiłem przepis w butelce czy za btoen przepis można dostac PIERWSZA nagrodę na festynie gotowania ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??
POZDRAWIAM DJ.NICK !!!!!!!!!!!!
I dobrze zrobiłeś z grą od nowa (ja zrobiłem kiedyś tak samo-za drugim razem miałem 63% ;p)
A co do pytaniu o dziewczynach-CZYTAJ ARTYKUŁY NA STRONIE !!! =.= https://hmt.gry-online.pl/arts.php?id=105