Wysłany: 21 Wrz 06 20:12 • Temat postu: 3 sezon HNP
Dobra.Wiem czego się zawsze czepiałem na gg Tego że cały odcinek zjadam w 5 minut.A czekam 5 miechów ;p.A odcinek świetny.Niemożna go ocenić po "profesorsku.Bo co to jest HNP ? Pare minut czytania,same przekleńśtwa ale za to banan nie opuszcza od początku do końca ;p
farm_knight napisał(a):
:bad: A nie można było usunąć te przekleństwa. Bo to psuje cały wizerunek. Jestem na Nie
Gratulujemy temu panu który wybrał inaczej niż cała reszta forum :<
Wysłany: 04 Wrz 06 19:57 • Temat postu: Nintendo Wii
Master X napisał(a):
No bo robia Megamana ZX na NDS... czyli kontynuacje MMZ... a tam podobno nie będzie Ciel, mojej ulubionej postaci :cry: . Dobra, Ale koniec offtopu. Zgadzam sie z toba... to będzie na pewno bardzo ciekawe doznanie... tak samo jak NDS.
Jeszcze nie koniec ;p Tj. dodam tylko że ZX na NDS już wyszedł (chyba )
Wysłany: 21 Sie 06 18:22 • Temat postu: Kopalnia-Narzędzia-Co dalej
Co to kur#@ jest ? Spam i double posty ? NIE MA NIC WERSJA ROMU DO RZECZY ! To zależy od tego czy będziesz miał gry błąd czy nie.
A i MAtti-to nie twoje 2 konto ?
Ostatnio edytowany Poniedziałek, 21 Sierpnia 2006, w całości zmieniany 1 raz(y).