Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
16556 Wysłany: 03 Paź 06 09:16 • Temat postu: Co wolisz
Bravo ofkors ;p Bo ostatnio przesiaduje na tamtych "pamiętnikach" i śmieje się z ludzi Nikt tak nie potrafi chwalić się swoim ostatnim orgazmem i pisać o swoich piersiach Xp http://pamietniki.bravo.pl/full.html/PM,10,,,,978570,,,,586375/WIZYTOWKI,,,,,,,,,,/

Lays czy Cheetosy ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
16462 Wysłany: 24 Wrz 06 20:52 • Temat postu: Co wolisz
Gaara,bo mam go na avku :<

DragonBall czy Naruto ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
16444 Wysłany: 21 Wrz 06 20:15 • Temat postu: W co teraz gracie (2)
Ja ostatnio zacząłęm młucić we wszystko co da sie na gba.Przeszedłem od nowa Shining Soul,a teraz spróbuje Shaman King...



I troche offtopicu
Życzcie mi wsyzstkiego najlepszego...
Wkońcu....
post numer 1000 ^.^
Chciałbym pogratulować HMT
Takiego usera jak ja XD
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
16443 Wysłany: 21 Wrz 06 20:12 • Temat postu: 3 sezon HNP
Dobra.Wiem czego się zawsze czepiałem na gg Tego że cały odcinek zjadam w 5 minut.A czekam 5 miechów ;p.A odcinek świetny.Niemożna go ocenić po "profesorsku.Bo co to jest HNP ? Pare minut czytania,same przekleńśtwa ale za to banan nie opuszcza od początku do końca ;p

farm_knight napisał(a):
:bad: A nie można było usunąć te przekleństwa. Bo to psuje cały wizerunek. Jestem na Nie

Gratulujemy temu panu który wybrał inaczej niż cała reszta forum :<
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
16430 Wysłany: 19 Wrz 06 17:02 • Temat postu: Smycze - projekt
Jak o mnie chodzi-bardzo słabe.A było tyle czasu....no nic.Stawiam na Lune (2) (Moe ? o_O)

Ostatnio edytowany Wtorek, 26 Września 2006, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
16377 Wysłany: 14 Wrz 06 14:54 • Temat postu: Magda po niemiecku...
Piękne
Cytat:
bist du to jest nazywam się
To jeden z najlepszych tekstów dla mnie...ona jest świetna

Ostatnio edytowany Czwartek, 14 Września 2006, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
16240 Wysłany: 04 Wrz 06 19:57 • Temat postu: Nintendo Wii
Master X napisał(a):
No bo robia Megamana ZX na NDS... czyli kontynuacje MMZ... a tam podobno nie będzie Ciel, mojej ulubionej postaci :cry: . Dobra, Ale koniec offtopu. Zgadzam sie z toba... to będzie na pewno bardzo ciekawe doznanie... tak samo jak NDS.
Jeszcze nie koniec ;p Tj. dodam tylko że ZX na NDS już wyszedł (chyba )
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
16124 Wysłany: 30 Sie 06 12:50 • Temat postu: piłka i kamienie szcześcia
Mylisz się ;p Piłka będzie dostępna w sprzedaży gdy pies urośnie
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
16119 Wysłany: 30 Sie 06 11:14 • Temat postu: piłka i kamienie szcześcia
Kruszek napisał(a):
czy nie to jest wolne państwo i może używać kodów.
A to z kolei mnie rozwaliło
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
15942 Wysłany: 27 Sie 06 10:18 • Temat postu: Piercing
Ja nic nie mówiłem o Billu.Wg. mnie śmiesznie ktoś wygląda z kolczykiem w nosie,wardze,w pępku itd.Ale to kwestia gustu
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
15883 Wysłany: 26 Sie 06 11:53 • Temat postu: Piercing
Mi kolczykowanie się nigdy nie podobało.A jak widze kogoś z kolczykiem na rzęsach,ustach,pępku itd. to zbiera mi się na odruch wymiotny.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
15701 Wysłany: 21 Sie 06 18:24 • Temat postu: Czy to, jaką niewiastę wybierzemy, czymś różni się?
Matti1 napisał(a):
Ale u mnie zbiera jajka w HM:FoMT

to jest KAREN
Nie pierdziel ok ? Ja wyszłem za Karen.Zresztą ty w FoMTa nie grałeś -.-'
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
15700 Wysłany: 21 Sie 06 18:22 • Temat postu: Kopalnia-Narzędzia-Co dalej
Co to kur#@ jest ? Spam i double posty ? NIE MA NIC WERSJA ROMU DO RZECZY ! To zależy od tego czy będziesz miał gry błąd czy nie.
A i MAtti-to nie twoje 2 konto ?

Ostatnio edytowany Poniedziałek, 21 Sierpnia 2006, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
15678 Wysłany: 21 Sie 06 12:40 • Temat postu: Czy to, jaką niewiastę wybierzemy, czymś różni się?
Matti1 napisał(a):
Każda żona sie czymś różni:jedna zbjera jajka,a druga podlewa.Kapujesz??

Zbiera jajka ? Podlewa ? Kurde u mnie żona na około stołu łaziła
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
15677 Wysłany: 21 Sie 06 12:39 • Temat postu: Tworzenie postaci do HM:FoMT
W FoMT'cie przebieranie i tworzenie postaci ? Ja nie widziałem niczego takiego o_O
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.