Wysłany: 23 Lis 06 18:07 • Temat postu: Nowy Pomysł na Artykuł
Po dojściu do "Ziomka" który leczy doszedłem do wniosku że większego shitu jeszcze nie widziałem.Ja też kiedyś bawiłem się w rpgmakerze i to co dla zabawyu zrobiłem z Rizemen bije to na głowe
Wysłany: 19 Lis 06 17:33 • Temat postu: to i owo ..::GRY::.. WCHODZIC
poltek napisał(a):
znam mu online ja gralem w mu opp fanie sie w to gralo my fantasy terz gralem to sie takim chlopkiem po mapie sterowalo czy cos ... no znasz cos podobnego do tibi albo hm albo cos jeszcze leprzego
Od HM nie ma nic "leprzego".Ściągnij sobie Rose online,FlyFF albo Kal Online
Wysłany: 19 Lis 06 14:21 • Temat postu: to i owo ..::GRY::.. WCHODZIC
poltek napisał(a):
no to tak jak znacie jakies fajne gierki ale nie w strylu the crimsów bo takie gry sa tempe więdz wpisujcie jakies gry online lub takie które mozna ściagnąć bo nie mam co robić możecie nawet wpisać jakies HM JAK COS TO PISAC NA MOJE GG: 4071657 Z GÓRY DZIENKUJE
To co się innym nie podoba dla inych może być "tenmpe" więc nie wiem w jakims tylu mam nie podawać.Mu Online sobie ściągnij....A przez przeglądarke,to My Fantasy I można pograć w Naruto do którego linka podałem w innym temacie
Wysłany: 12 Lis 06 19:56 • Temat postu: Moje rysunki
Th o_O Uciekajmy !! Rysunki nawet ładne,ale jak ktoś pisze "Trank"(Trank to potion po Niemiecku-bynajmniej w pokemon Blue ) i rysuje TH to musi być coś nie tak.A ja i tak wole kwiatki by Crs
Ostatnio edytowany Niedziela, 12 Listopada 2006, w całości zmieniany 1 raz(y).
Wysłany: 09 Lis 06 16:45 • Temat postu: Wojownicy MMORPg
ziomin napisał(a):
co to jest za gra?? jest bezplatna ?? opisz ją troche...
Komar napisał to samo =.= (chciałem zdać raport z gry i wyedytować tego posta ale po tym jak zobaczyłem jak to wygląda i jak mi muli postanowiłem dać spokój :/ Gra nie dla mnie zdaje mi się ;p)
Ostatnio edytowany Czwartek, 09 Listopada 2006, w całości zmieniany 1 raz(y).
jedna z najlepszych gier w jakie gralem sa wormsy. Najlepsze klimat maja armageddon i world party, te 3d nie maja juz tego czegos .
Szczegółnie gdy ktoś (ja) ma taki monitor że za ciula nie widział co jest w jednej misji (bo była za ciemna) i musiał przestać grać w połowie -.-'.Dla mnie gra życia...hmmm....napewno Kingstom Hearts:CoM i HM:FoMT,Megaman Zero,Mario World.Następne gry które okażą się takie dobre że nie przestane w nie grać aż nie będe miał dość(megamam=14 przejść całej gry) chyba nie znajde.Mam nadzieje że zostane wyprowadzony z błędu ;p
Ostatnio edytowany Wtorek, 31 Października 2006, w całości zmieniany 1 raz(y).
Wysłany: 26 Paź 06 21:46 • Temat postu: maly problem
Powiedzcie że on oszukuje i to tak naprawde bot zrobiony przez Gnyska :/
A narzędzia są "rużne".A opcja szukaj pomocna....I jakie mają być narzędzia ? Brązowe,srebrne.złote,mitrhilowe,przeklęte,święte,blogosławione.Mogłem pomylić 2 ostatnie....A narzędzi jest dużo.Kur$% spradź co masz w skrzyni i dodaj wędke.
Ostatnio edytowany Czwartek, 26 Października 2006, w całości zmieniany 2 raz(y).
Wysłany: 09 Paź 06 14:59 • Temat postu: Emulatory konsol
ROtfl'n'lol
Po pierwsze-edytuj posty
Po drugie-co ma do tego z kąd ściągasz emulator ? Z HMT lub KPF-i co z tego ? :/ Zresztą nie popieramy piractwa XD
Po trzecie-Nawet nie napisałeś JAKI to emulator (Tylko czego to emulator)
Ostatnio edytowany Poniedziałek, 09 Października 2006, w całości zmieniany 1 raz(y).