Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
17952 Wysłany: 01 Sty 07 19:03 • Temat postu: Poradnik do FoMT (dziewczyny)
Jukoia napisał(a):
Wini napisał(a):
Wszystkie dziewczyny dokładnie opisane, tylko pogratulować. Ale przydałoby się jeszcze coś takiego z chłopakami dla tych, którzy grają w wersję dla dziewczyn.

Racja bo muj brachol gra w HMMFOMT i nie wie do końca wszystkiego


P.S.Nie ma takiego czegoś jak np.wersja dla dziewczyn w to może grać każdy

"Muj"....
Jest cos takiego jak wersja dla dziewczyn.Jest FOMT i MFOMT.MFOMT jest dla dziewczyn.A jak czegoóś nie wie w FOMT to ma hmt,tam jest wszystko
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
17951 Wysłany: 01 Sty 07 18:55 • Temat postu: Festiwal Kur!
Strife napisał(a):
też mam pytanko moja kura wygrała i ma 9 serc i znosi jakieś P jajko czy to specjalne jajko ??

Tak.P jest gdy wygrasz i kura jest bodaj 200 godzin na dworze.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
17946 Wysłany: 01 Sty 07 15:48 • Temat postu: Sport
farm_knight napisał(a):
Właśnie. Nie roztrząsajmy zamierzchłej przeszłości. Chociazby dla szacunku

Zasmierzchła przeszłośc=pół roku ? Zresztą,rany (i ośmieszenie ) zostało.Swoją drogą,cytat (mogłem pomylić to drugie nazwisko) "Rasiak stracił piłke,co dało szanse Smolarkowi"
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
17928 Wysłany: 31 Gru 06 17:42 • Temat postu: PRZYPADEK CZY ZEPSUTA DYSKIETKA??
1.Wyłącz Caps Locka
2.Poczytaj słownik
3.Nie pisz tyle emot :]
4.Spróbuj jeszcze pare razy....
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
17909 Wysłany: 30 Gru 06 22:10 • Temat postu: problemy z panzers
mich55 napisał(a):
bo to jest pirat ale nie działa tylko na moim kompie ok a u innych bez problemu

To kup oryginała...
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
17896 Wysłany: 30 Gru 06 19:49 • Temat postu: problemy z panzers
Po co nowości ? Lepiej pograć w coś starego.Potem ta "nowość" będzie starsza i do kupienia za 20 zł.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
17895 Wysłany: 30 Gru 06 19:34 • Temat postu: W co teraz gracie (2)
Nie wiem,ale nie polecam tego ;p W sumie gra na pare godzin i dosyć nudnawa w porównaniu z innymi MMORPG
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
17894 Wysłany: 30 Gru 06 19:24 • Temat postu: Dream
Maciuska napisał(a):
Nom niezłe B) ale wćiąż nie rozumiem jak wam sie chce to pisać rozumiem po co się pisze poradnik
do gry ale nierozumiem te opowiadania

Bo widzisz,ja nie rozumiem po co pisać poradniki (do wszystkiego lubie dochodzić sam ) a opowiadania rozumiem (bo miło poczytać coś ciekawego i dać innym coś takiego).A to opowiadanie jak cała twórczość Blounta-fenomenalne ;p
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
17817 Wysłany: 29 Gru 06 20:17 • Temat postu: Piractwo komputerowe
Zresztą nawet jagby przyszli-najlepiej ostatnie chwilie po IE pochodzić.Jest szansa że zeżre dane.Zresztą,patrząc na naszą policje nie mam się czego obawiać.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
17816 Wysłany: 29 Gru 06 20:08 • Temat postu: rpg?
"Będzie kiedy będzie",było już klika takich tematów
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
17779 Wysłany: 29 Gru 06 11:37 • Temat postu: Skarb piracki
pu_lina napisał(a):
Poza tym możesz go wygrać w konkursie u Bogini w pierwszych dniach Wiosny. Musisz mieć powyżej 70 odgadniętych liczb pod rząd. Jak masz emulator, to bułka z masłem, ale jak jedziesz normalnie, to masz lipę
Buli już napisał jak to zdobyć -.-'.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
17748 Wysłany: 28 Gru 06 16:08 • Temat postu: Jakie macie komorki?
Siemens C65 ale chce pobawić się i zrobić SL65 z niego Fajna komórka,ale za słabą baterie ma :/
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
17735 Wysłany: 28 Gru 06 11:05 • Temat postu: Ja po nocach
Cytat:
LoL bo nie ma co robić nikt nie gada nikt nie pisze nowych tematów
więc śiedze i odpisjue,robie poradnik.Ale fajnie wyszło bo ja tylko odpisywałem
nikt inny ;p

Odpisywałeś na posty sprzed paru miechów...to napisz jakiś mądry temat (o ile coś mądrego potrafisz napisać :/)
Ja też nie mam ŻADNYCH nieprzeczytanych postów.I mam robić o tym temat ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
17734 Wysłany: 28 Gru 06 11:02 • Temat postu: Piractwo komputerowe
Maciuska napisał(a):
Nie rozumiem po co będą oni lać P2P?Przećierz to oni dostaną prędzej po mordzie
Lol.Zlać P2P to tylko Megaman może o_O
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
17517 Wysłany: 14 Gru 06 14:48 • Temat postu: Słiittaśny blok....xD
Oqrasama napisał(a):
blog to kleska...

Zależy jaki blog
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.