Złote drewno dostaniesz od burmistrza w zime jak dasz mu to co chce (ja dostałem)
Musisz o odpowiednich godzinach wchodzić do kopalni.1 ma 10 pięter,druga 255 a trzecia nie wiem ile.
A budynek z kamienia dłużej postoi niż z siana.
Wysłany: 24 Mar 07 10:44 • Temat postu: miasteczko i chłopacy w MFoMT
fan_HMFoMt napisał(a):
Musisz z Thomasem i Gourmentem pogadać a potem wybrać się do domu po potrawe. Gdy już ugotujesz to idź znowu na rynek i pogadaj z Thomasem i Bum!!, Degustacja: tu jest najtrudniej ponieważ Gourment jest Bardzo Wybredny
Powodzenia Przyda ci się, Ja nigdy nie wygrałem tego festiwalu a mam już ponad 70rok
Wysłany: 28 Lut 07 18:12 • Temat postu: Jakie macie komorki?
Siemens C65.Gdyby nie dobra irda-całkiem upośledzony telefon :[ Choć w sumie nie aż tak źle...ale jednak teraz to coś "lepszego" by się przydało.Choć w sumie komórki nie używam prawie wcale...
Ja sie tym nie chwalę Ale tez nie jestem święty. Wygłaszam tylko swoje zdanie na ten temat. Zakończmy tą rozmowę.
Weź idź powiedz gdzieś że ziemia jest płaska,a na zwrócenie uwagi że to nie prawda powiedz że wygłaszasz tylko swoje zdanie(może i myle pojęcia dla niektórych,ale w obu przypadkach było by tyle samo prawdy Tj. tak myślę) -.-.Niektórzy mogą być urażeni nazwaniem ich pijakami bo czasem lubią się napić...
Ostatnio edytowany Środa, 28 Lutego 2007, w całości zmieniany 1 raz(y).
Ludzie!!!! Na świecie ludzie giną przez alkohol a wy tu tak niczego sobie gawędzicie na tematy "piwka i innego świństewka!!" Miejcie na uwadze tez to że człowiek głupieje po wypiciu juz jednego piwa(znaczyło by to że nasi politycy piją zawsze i maksymalnych ilościach<= to się wytnie :aniol: )
No,kto wypije jedno będzie zabijał innych i nie będzie wiedział co było wczoraj !