Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
19416 Wysłany: 03 Kwi 07 08:38 • Temat postu: Co trzeba dalej zdobyc jak się ma przepis?
Młocio,bez wykrzykników bo to wkurza :? A jagbyś potrzebował przepisów to w tym temacie masz liste

https://hmt.pl/viewtopic.php?t=466&start=0
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
19408 Wysłany: 02 Kwi 07 14:10 • Temat postu: Wodospad
Złote drewno dostaniesz od burmistrza w zime jak dasz mu to co chce (ja dostałem)
Musisz o odpowiednich godzinach wchodzić do kopalni.1 ma 10 pięter,druga 255 a trzecia nie wiem ile.
A budynek z kamienia dłużej postoi niż z siana.

Buli-thx! Zobacze ten wodospad
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
19342 Wysłany: 27 Mar 07 20:59 • Temat postu: Pytanie
Zasiej wszystko po jednym i zobacz w poście Gnyska jak to wygląda ;p A ja od siebie dodam że to się też "Yawn" w innych harvestach może nazywać
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
19305 Wysłany: 24 Mar 07 10:44 • Temat postu: miasteczko i chłopacy w MFoMT
fan_HMFoMt napisał(a):
Musisz z Thomasem i Gourmentem pogadać a potem wybrać się do domu po potrawe. Gdy już ugotujesz to idź znowu na rynek i pogadaj z Thomasem i Bum!!, Degustacja: tu jest najtrudniej ponieważ Gourment jest Bardzo Wybredny

Powodzenia Przyda ci się, Ja nigdy nie wygrałem tego festiwalu a mam już ponad 70rok

70 ? Naprawde ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
18965 Wysłany: 28 Lut 07 18:12 • Temat postu: Jakie macie komorki?
Siemens C65.Gdyby nie dobra irda-całkiem upośledzony telefon :[ Choć w sumie nie aż tak źle...ale jednak teraz to coś "lepszego" by się przydało.Choć w sumie komórki nie używam prawie wcale...
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
18964 Wysłany: 28 Lut 07 18:03 • Temat postu: Wasze ulubione piwo
farm_knight napisał(a):
Ja sie tym nie chwalę Ale tez nie jestem święty. Wygłaszam tylko swoje zdanie na ten temat. Zakończmy tą rozmowę.

Weź idź powiedz gdzieś że ziemia jest płaska,a na zwrócenie uwagi że to nie prawda powiedz że wygłaszasz tylko swoje zdanie(może i myle pojęcia dla niektórych,ale w obu przypadkach było by tyle samo prawdy Tj. tak myślę) -.-.Niektórzy mogą być urażeni nazwaniem ich pijakami bo czasem lubią się napić...

Ostatnio edytowany Środa, 28 Lutego 2007, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
18724 Wysłany: 17 Lut 07 09:50 • Temat postu: Lista postaci
Sporo ich.I jest dr. Hardy ^^^^
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
18721 Wysłany: 17 Lut 07 09:25 • Temat postu: " Pieniądz zamiast rozumu " by Mrx ;)
Mam nadzieje że ta druga osoba to Blount/CrS/Eloo_gościu i wkręcał Gril.To nie możliwe by tacy ludzie chodzili po ziemi o_O.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
18682 Wysłany: 16 Lut 07 13:14 • Temat postu: Wasze ulubione piwo
farm_knight napisał(a):
Ludzie!!!! Na świecie ludzie giną przez alkohol a wy tu tak niczego sobie gawędzicie na tematy "piwka i innego świństewka!!" Miejcie na uwadze tez to że człowiek głupieje po wypiciu juz jednego piwa(znaczyło by to że nasi politycy piją zawsze i maksymalnych ilościach<= to się wytnie :aniol: )

No,kto wypije jedno będzie zabijał innych i nie będzie wiedział co było wczoraj !
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
18517 Wysłany: 06 Lut 07 09:18 • Temat postu: Ruszamy
Crash napisał(a):
Oo, coś jak "Spam Topic" na KPF, tylko ze tutaj caly dzial na to jest? Eno, super. ;P

Ale u Ciebie CrS całe forum to spam a tu tylko jeden dział Zresztą na KPF są opłaty (Dla wtajemniczonych,rotfl)
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
18500 Wysłany: 05 Lut 07 15:53 • Temat postu: Harvest Moon Wszędzie
Gaja napisał(a):
Możesz sobie kupić GBA i grać w Harvest Moon Fomt Ja tam mam, nosze go przy sobie i gdy mam wolną chwilę i nie mam co robić to gram.

A ja mam Fomt + HM : DS ;p A co do HM na komórce-wiem że jest ihmo słaby Farm Tyccon (mogłem pomylić nazwe ;p Na wapsterze jest )

Ostatnio edytowany Poniedziałek, 05 Lutego 2007, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
18498 Wysłany: 05 Lut 07 15:49 • Temat postu: W co teraz gracie (2)
Crash napisał(a):
Matizo napisał(a):

@ marian: FF VII to szit, FF VIII ROX!! (imho )
Oba crapy.
Final Fantasy III na NES'a über alles!

Crash-bo ty jesteś "oldskulowy"

Ostatnio edytowany Niedziela, 11 Lutego 2007, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
18438 Wysłany: 03 Lut 07 13:43 • Temat postu: W co teraz gracie (2)
A ja gram w Final Fantasy VII-najlepszą gre RPG
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
18406 Wysłany: 02 Lut 07 08:12 • Temat postu: A ja jestem wojtuś i też mam 12 lat
Było już tutaj
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
17957 Wysłany: 01 Sty 07 19:19 • Temat postu: Wojownicy MMORPg
Strife napisał(a):
nudna lepsza już jest TiBiA :music: albo Kalonilne :music:

Tak,porównuj gre przez przeglądarke do Kalonline =.= A tak apropo,zmień sygnaturke bo duża strasznie
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.