Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
19739 Wysłany: 26 Kwi 07 07:15 • Temat postu: dlaczego nikt nie odpowiada na forum?
Kto jest większym leniuchem ? Ten kto nie odpowiada gdy nie ma o czym,czy ten co nawet nie sprawdzi/nie wie jak się pisze "żeby" i "mówcie" ?
Jak zrobisz jakiś dobry team o czymś ciekawym to na pewno każdy będzie odpowiadał,więc ty też jesteś leniuchem,o !
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
19688 Wysłany: 24 Kwi 07 08:58 • Temat postu: Windows Vista
Rotfl
Ja tylko dodam że w nowym CDA artykuł o Viście jest.Tytuł ma "Hasta la Vista".CD-action ktoś pożyczył ale było tam mniejwięcej o tym że to jest taki windows ME,który testuje błędy by wyszło coś lepszego.Przemawia za tym fakt że Microshit przestanie aktualizować Viste w 2012 a XP w 2014(wszystko napisane z pamięci,jak się pomyliłem-poprawie gdy moje CDA odzyskam)
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
19687 Wysłany: 24 Kwi 07 08:52 • Temat postu: [NEWS] Troche info na temat nowych HM
Maciuska napisał(a):
Na Nintendo wychodzi duzo gier,ale w sklepach w Polsce pusto :/,trzeba bedzie zamowic z Anglii,gierka fajnie sie zapowiada.

www.menago.pl
www.ultima.pl
www.allegro.pl

Pewnie znajdzie się tam (przynajmniej na menago) nowy HM na DSa (HMS już tam jest)
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
19599 Wysłany: 17 Kwi 07 07:41 • Temat postu: Jak wpisywać kody?
RachelGreen napisał(a):
Ej ja nie wiem czy dziala ten Harvest Moon Friends of Mineral Town sciagłam emulatora ta gre i jakies SAVE kto juz gral i mu to dzialalo czy sa jakies bledy czy ta gra jest cała ??

Lol?.
Emulatorem odpalasz gre (w formacie .GBA) i gdzie problem ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
19598 Wysłany: 17 Kwi 07 07:40 • Temat postu: Nie ma... konia!
Nie pogadałeś z tym dziadkiem co sprzedaje krowy i owcy (sry,nie pamiętam imion :/).Pogadaj z nim to powinieneś jeszcze dosać po paru dniach.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
19581 Wysłany: 16 Kwi 07 07:24 • Temat postu: Gry na vba
www.dgemu.com

Ale by ściągać potrzebne są punkty.Dostaje się codzieńnie 12,5,ale nie można ich zbierać :/
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
19546 Wysłany: 13 Kwi 07 08:25 • Temat postu: pomocy
To zrobienia czy trafienia jest szansa jedna na 255 ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
19545 Wysłany: 13 Kwi 07 08:24 • Temat postu: W co teraz gracie (2)
Buli,ale fajne reedycje są JA miałem świetną na PC'ta (ale najlepsza jak grało się w 2 osoby razem I t walki z bossami ^.^).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
19544 Wysłany: 13 Kwi 07 08:23 • Temat postu: Coś dla fanów Amelii Atwanter-Rhodes
No mi się niezbyt podobało.Bardzo średnie.

Ostatnio edytowany Piątek, 13 Kwietnia 2007, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
19543 Wysłany: 13 Kwi 07 08:20 • Temat postu: Download
Ło,to jest o hmt gra na Dreama ? A jak chodzi o hm'a to nie ma chyba wersji na dreamcasta.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
19524 Wysłany: 12 Kwi 07 07:23 • Temat postu: pomocy
Z tematu z przepisami

7 mayonaise X- wszystkie rodzaje majonezu -
8 egg X- wszystkie rodzaje jajek -
9 milk X- wszystkie rodzaje mleka -
10 cheese X- wszystkie rodzaje sera -
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
19509 Wysłany: 11 Kwi 07 08:22 • Temat postu: HM Manga PL
No świetne MAm nadzieje że często aktualizacje będą,bo naprawde dobre tłumaczenie.A mi na fajerfoksie nic sie nie robi Do tego jeszcze sporo dobrych pozycji tam jest (Kindgom Hearts *_*)
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
19430 Wysłany: 05 Kwi 07 10:15 • Temat postu: Ogródek
Oh noes
M@rt@-a jak bardzo musi lubić ? Ile dni mu prezenty dawałaś ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
19421 Wysłany: 04 Kwi 07 06:58 • Temat postu: Brak serduszka u ELi, dziwne
Mogłeś źle odpowiedzieć,wtedy będziesz mógł dobić jej serduszka,ale się nie ożenisz.Mi też kiedyś spadło karen jak dałem jej wino pare razy pod rząd.Trzeba dalej dobijać,chyba że źle odpowiedziałeś w tej scence,wtedy wszystko stracone
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
19417 Wysłany: 03 Kwi 07 08:41 • Temat postu: Wodospad
Hmmm,ja może zacytuje instrukcje
Mine 1 - 10 floors
Mine 2 - 255 floors deep
Mine 3 - 999 floors
Mine 4 - 65,535 floors ()
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.