Wysłany: 26 Kwi 07 07:15 • Temat postu: dlaczego nikt nie odpowiada na forum?
Kto jest większym leniuchem ? Ten kto nie odpowiada gdy nie ma o czym,czy ten co nawet nie sprawdzi/nie wie jak się pisze "żeby" i "mówcie" ?
Jak zrobisz jakiś dobry team o czymś ciekawym to na pewno każdy będzie odpowiadał,więc ty też jesteś leniuchem,o !
Wysłany: 24 Kwi 07 08:58 • Temat postu: Windows Vista
Rotfl
Ja tylko dodam że w nowym CDA artykuł o Viście jest.Tytuł ma "Hasta la Vista".CD-action ktoś pożyczył ale było tam mniejwięcej o tym że to jest taki windows ME,który testuje błędy by wyszło coś lepszego.Przemawia za tym fakt że Microshit przestanie aktualizować Viste w 2012 a XP w 2014(wszystko napisane z pamięci,jak się pomyliłem-poprawie gdy moje CDA odzyskam)
Wysłany: 17 Kwi 07 07:41 • Temat postu: Jak wpisywać kody?
RachelGreen napisał(a):
Ej ja nie wiem czy dziala ten Harvest Moon Friends of Mineral Town sciagłam emulatora ta gre i jakies SAVE kto juz gral i mu to dzialalo czy sa jakies bledy czy ta gra jest cała ??
Lol?.
Emulatorem odpalasz gre (w formacie .GBA) i gdzie problem ?
Wysłany: 11 Kwi 07 08:22 • Temat postu: HM Manga PL
No świetne MAm nadzieje że często aktualizacje będą,bo naprawde dobre tłumaczenie.A mi na fajerfoksie nic sie nie robi Do tego jeszcze sporo dobrych pozycji tam jest (Kindgom Hearts *_*)
Wysłany: 04 Kwi 07 06:58 • Temat postu: Brak serduszka u ELi, dziwne
Mogłeś źle odpowiedzieć,wtedy będziesz mógł dobić jej serduszka,ale się nie ożenisz.Mi też kiedyś spadło karen jak dałem jej wino pare razy pod rząd.Trzeba dalej dobijać,chyba że źle odpowiedziałeś w tej scence,wtedy wszystko stracone