Wysłany: 14 Maj 07 19:52 • Temat postu: dlaczego nikt nie odpowiada na forum?
Nie rozumiem.Co tu mają ortografy ? Rozumiem że na tej klawiaturze zamiast Ó,czy O wchodzi U ? I tak i tak z tego co tu piszesz nie umiesz korzystać płynnie z tej klawiatury.Więc tą samą "ciężkość" powinno sprawić ci naciśnięcie U jak i O.
Wysłany: 13 Maj 07 11:48 • Temat postu: dlaczego nikt nie odpowiada na forum?
serek napisał(a):
jak piszom u to piszom o jak dzeci wolno pisza i nie wiedza jakie litery sa na klawiaturze to niech wezma lupe (klawiatura mi sie psuje bo mam ustawiona na niemiecka
O lol.Niemiecka klawiatura ci błędy robi ? Bo troche nie zrozumiałem.To z tą lupą to taki "żart" rozumiem O.o ? "muwicie" "rzeby"[z shouta]...naprawde głupia klawiatura....Szczególnie że snes o błędach/spamie a tu o wolnym pisaniu.To może klawiatura ci wolno pisze ? Nie no nie rozumiem ;s
Wysłany: 13 Maj 07 11:43 • Temat postu: Włatcy Móch
Lol.Może ja napisze
Był dzień ziemi więc trzeba było zbierać śmiecie .Do tego Czesiowi zgubił się miś "przekliniak" którego ukradł żul na którego wołają "bakteria"
a to rzucanie kamieniami-końcówki odcinka się nie zdradza -.-'
Wysłany: 08 Maj 07 14:54 • Temat postu: Pomysł na Harvest Moon 3D!
Duni,powinno się zaczynać od najprostszych rzeczy,rpg maker jest dobry na początek.W nim nie programujemy gry,ale je tworzymy.Na początku trzeba ułożyć puzzle,by nabrać wprawy i samemu je tworzyć.Byound niezbyt mi się podoba,bo tak patrzałem i sporo nowych MMORPGÓW robionych chyba w tym.Każdy z podobną grafiką i brakiem grywalności.Choć jak ktoś dobry dobierze się do rpgmakera/gamemakera/byonda to sporo zrobi...
Wysłany: 06 Maj 07 17:33 • Temat postu: Pomysł na Harvest Moon 3D!
Robienie gier RPG Makerem to głównie układanie rzeczy z gotowych kawałków.Takie puzzle (do których czasem się dościąga kawałki).Nie ma to prawie nic wspólnego z prawdziwym programowaniem
Wysłany: 02 Maj 07 14:51 • Temat postu: Pokemon Crater
Naciskasz Printscreen,wklejasz do painta i dajesz to na http://www.fotoplik.pl/
czy inny uploader (ale nie imageshack bo ostatnio ładną żabke widać i nic więcej...)
Wysłany: 28 Kwi 07 20:34 • Temat postu: Dlaczego np. ?
Nie no wiesz,nie dużo gier rpgmakerowych są tandetą bo mało kto kończy takie Ale nie sądze by złazili się ludzie z całego świata by umieszczać tu gry,a na tym forum nie dużo osób tworzy (ja mógłbym umieścić mój projekt i kto jeszcze ?)
Wysłany: 28 Kwi 07 14:03 • Temat postu: Sonic Fantasy
wujek_kolacz napisał(a):
a mnie sie niepodobało no chyba że pod koniec było lepsze bo zobaczyłem tylko do połowy i wyłaczyłem bo za nic niemogło mnie zaciekawić. Gdzieś jakieś takie sam niewiem jakich słów dograć no poprostu jestem na nie :0
Po połowie nie można ocenić czy nie ma tam nic ciekawego
Najlepsi są tacy co rzucają się do każdego.Siedze sobie kulturalnie w bibliotece szkolnej a tu podbija jakiś...no nie wiem...sięgał mi w każdym razie nieco powyżej pasa .I już wyzwiskami,bić się chce itp.Ja niezbyt go rozumiem,ale kozaczy się że mnie pobije itp.Kolega obok nie wytrzymał i go lekko popchał.Ten poleciał 2 metry i się przewrócił.Ale nie,bo po co dać sobie spokój.Jeszcze dalej bić się chce.Po kolejnym odepchnięciu,uciekł -.-'.A co do takich wytapetowanych,najśmieszniej było jak idąc sobie chodnikiem szły takie,bujały się strasznie i rzuciły patrząc na mnie "ale pasztet" Ofkors kolczyków kilka,tynk aż się sypał z twarzy,koszulka mała,tak się bujały jagby zaraz spaść miały...ech nie rozumiem tego
Wysłany: 27 Kwi 07 21:44 • Temat postu: Dlaczego np. ?
KarlosPL napisał(a):
Tak jak w temacie dlaczego np. nie wstawić program do tworzenia gier który bym wstawił za pozwoleniem admina
nie dawajcie mi ostrzeżenia bo to tylko pytanie . Chiciałbym to wstawić żeby był nowy artykuł WASZE GRY i by tam były gry właśnie zrobione w tym programie niektórzy znają ten program , to jest RPG Tsukuru XP i żeby mogły być podstawowe grafiki , a nie wstawi ktoś grę z podstawowymi grafikami i wyśmianie . Jeszcze raz mówię to tylko pytanie .
PS : jak coś to przenieście temat do prawidłowego forum
Zamotane
To strona o HM,niedługo o innych anime a nie do gier robionych na RPG Tsukuru.Zapytaj się na gry-online czemu tam nie ma nic o gotowaniu.Jeżeli chodzi ci by było to na stronie
A jak na forum-no ile osób by wstawiło tam gry ? Ze dwie ? Jak coś to w Owion lub w fan ficach.Zresztą był tu jeden co prezentował gre na rpg makerze i miała bardzo niski poziom.Jak będzie dużo chętnych to pewnie coś z tym admin zrobi,teraz nie ma po co