Wysłany: 25 Maj 07 18:01 • Temat postu: Może i nie ale...
W O wszystkim i o niczym takie rzeczy
Dodam że art jest zlamowany.Dziwnie "wątpiłem" że sam to napisałeś,wpisałem to w google i wyświetliło mi się www.parkour.pl
Nie słyszałeś ? Kombinacja z + alt włącza rz w tych Polskich klawiaturach ;p Ty jakąś dziwną masz !
nie słyszałem że taka kombinacja włącza rz a że mam polską to nie wiem co sie stało morze p*p*e*d*l*n*klawiature
I niech stanie się morze !
A moŻe nie masz ustawionych ustawień polskich ? Przez to oczywiście nie wpisujesz "z" a "rz"...pewnie samo wyskakuje...."morze p*p*e*d*l*n* klawiature"-tego nie mam siły komentować ;p
No są,są.Jacy są-nooo...siedza na ławce i drzewka niszczą (((9999.
Edit:A na serio,serio u nas pewnie by byli gdyby jakieś porządne boisko było z meczami Legia vs Wisła itp.Zresztą pseudokibiców nie ma aż tak dużo (a takich niszczących drzewka-jeszcze mniej) więc co tu pisać.Tak to jest "ZUO",ale u nas nie ma.W sumie nic więcej.
Ostatnio edytowany Wtorek, 22 Maj 2007, w całości zmieniany 1 raz(y).
Wysłany: 17 Maj 07 21:00 • Temat postu: Włatcy Móch
Maniok napisał(a):
Nic nie mówie ale to jest temat o czesiu ikoleszkach a nie o jakimś tam naruto. inaczej to tentemat by brzmiał kreskówki co nie?! :king:
Omg i teraz o tym o czym jest ten temat.Już mówie-nie oczekuje postów poparcia...-.-
Zresztą jakby był to temat o Naruto (nie jakimśtam :]) brzmiało by anime,nie kreskowki :]
Serek- Bad,bad dog.
Ostatnio edytowany Czwartek, 17 Maj 2007, w całości zmieniany 1 raz(y).
Wysłany: 17 Maj 07 10:13 • Temat postu: Włatcy Móch
Do cholery,podałem jedną (co do odpowiedzi) ze wszystkimi odcinkami,więc po co podawać w poście po jednej nowej ? Jedna strona chyba starczy do ściągania,a jak coś zawsze pozostaje utube i google.
A co do Włatcóf to cholernie mi się udzielili ;p Jutro na kreskowka.pl powinien być nowy odcinek ^^
Wysłany: 15 Maj 07 21:26 • Temat postu: 3 krótkie pytanka do hmss
1.Gdy masz w domu "piwnice" i dasz wiosenne słońce-możesz sadzić rzeczy na wiosne,letnie na lato,jesienne na jesień a zimowe-nie wiem po co
2.Nie wiem.Chyba tylko "uatrakcyjnienie"
3.Mieszka.Choć może pełni jakąś "ważniejszą role".
Ostatnio edytowany Wtorek, 15 Maj 2007, w całości zmieniany 1 raz(y).
Wysłany: 15 Maj 07 19:09 • Temat postu: Włatcy Móch
snes38b napisał(a):
ale jest lepsze od tej polskiej podroby i Mariossjex thx za tą stronke kreskowka.pl moge se tara naruto normalnie obejrzec
tak jest wersja polska pocięta i francuska.Ściągnij sobie ( www.gry.gu.pl ) odcinki i dodaj napisy ( www.animesub.info ).Dużo lepiej,chyba że wolisz brak krwi,debilski dubbing,"kumalski" i błędy w tłumaczeniu (Gaara z pustyni o.O).Ale tyle offtopu ;p Wg. mnie South Park jest lepszy od Włatcuf móch.Ale i to i to jest dobre.
Wysłany: 15 Maj 07 19:07 • Temat postu: dlaczego nikt nie odpowiada na forum?
Nie o to się pytałem.Jaka jest różnica przy wpisywaniu O i U skoro i tak nie znasz układu klawiatury ? Bo może to ja tu jestem idiotą,ale mnie to akurat ciekawi,hm