Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
20420 Wysłany: 26 Maj 07 12:42 • Temat postu: Harvest North Park (Topic for Crash But Not Only xD)
2007-05-26MrxPL12:34:19CrS,ludzie się dopytują
Będzie HNP ?
2007-05-26Crash12:34:53najprawdopodobniej

Zresztą mi tam starczą jego arty na deviancie ;p Ale HNP c.d fajnie by było

Ostatnio edytowany Sobota, 26 Maj 2007, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
20394 Wysłany: 25 Maj 07 18:01 • Temat postu: Może i nie ale...
W O wszystkim i o niczym takie rzeczy
Dodam że art jest zlamowany.Dziwnie "wątpiłem" że sam to napisałeś,wpisałem to w google i wyświetliło mi się www.parkour.pl
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
20393 Wysłany: 25 Maj 07 17:35 • Temat postu: huligani
serek napisał(a):
Cytat:
Nie słyszałeś ? Kombinacja z + alt włącza rz w tych Polskich klawiaturach ;p Ty jakąś dziwną masz !

nie słyszałem że taka kombinacja włącza rz a że mam polską to nie wiem co sie stało morze p*p*e*d*l*n*klawiature

I niech stanie się morze !
A moŻe nie masz ustawionych ustawień polskich ? Przez to oczywiście nie wpisujesz "z" a "rz"...pewnie samo wyskakuje...."morze p*p*e*d*l*n* klawiature"-tego nie mam siły komentować ;p
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
20378 Wysłany: 24 Maj 07 17:56 • Temat postu: huligani
Nie słyszałeś ? Kombinacja z + alt włącza rz w tych Polskich klawiaturach ;p Ty jakąś dziwną masz !
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
20370 Wysłany: 23 Maj 07 18:26 • Temat postu: huligani
serek napisał(a):
palą papierosy i z tego są pozary.

Łoł to już nawet Chuck Norris by nie umiał A im wolno wszystko (walno ?) bo kto im co zrobi.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
20345 Wysłany: 21 Maj 07 22:02 • Temat postu: huligani
No są,są.Jacy są-nooo...siedza na ławce i drzewka niszczą (((9999.
Edit:A na serio,serio u nas pewnie by byli gdyby jakieś porządne boisko było z meczami Legia vs Wisła itp.Zresztą pseudokibiców nie ma aż tak dużo (a takich niszczących drzewka-jeszcze mniej) więc co tu pisać.Tak to jest "ZUO",ale u nas nie ma.W sumie nic więcej.

Ostatnio edytowany Wtorek, 22 Maj 2007, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
20344 Wysłany: 21 Maj 07 21:59 • Temat postu: Nie długo następna rocznica śmierci Jana Pawła II.
Już to kiedyś mówiłem"Bóg&Papież to w sumie niezły biznes"
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
20301 Wysłany: 17 Maj 07 21:00 • Temat postu: Włatcy Móch
Maniok napisał(a):
Nic nie mówie ale to jest temat o czesiu ikoleszkach a nie o jakimś tam naruto. inaczej to tentemat by brzmiał kreskówki co nie?! :king:

Omg i teraz o tym o czym jest ten temat.Już mówie-nie oczekuje postów poparcia...-.-
Zresztą jakby był to temat o Naruto (nie jakimśtam :]) brzmiało by anime,nie kreskowki :]
Serek- Bad,bad dog.

Ostatnio edytowany Czwartek, 17 Maj 2007, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
20293 Wysłany: 17 Maj 07 10:13 • Temat postu: Włatcy Móch
Do cholery,podałem jedną (co do odpowiedzi) ze wszystkimi odcinkami,więc po co podawać w poście po jednej nowej ? Jedna strona chyba starczy do ściągania,a jak coś zawsze pozostaje utube i google.
A co do Włatcóf to cholernie mi się udzielili ;p Jutro na kreskowka.pl powinien być nowy odcinek ^^
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
20284 Wysłany: 16 Maj 07 21:22 • Temat postu: HM Manga PL
Ja nie lubie ściągać roździałowo ;p Poczekam aż pare tomów skończysz/cie i pościągam.W każdym razie-nie moge się doczekać ;p
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
20274 Wysłany: 16 Maj 07 17:13 • Temat postu: hm: fomt
nie trzeba
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
20269 Wysłany: 16 Maj 07 12:18 • Temat postu: dlaczego nikt nie odpowiada na forum?
A kombinacja c,h włącza h ? Bez jaj -.-'
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
20264 Wysłany: 15 Maj 07 21:26 • Temat postu: 3 krótkie pytanka do hmss
1.Gdy masz w domu "piwnice" i dasz wiosenne słońce-możesz sadzić rzeczy na wiosne,letnie na lato,jesienne na jesień a zimowe-nie wiem po co
2.Nie wiem.Chyba tylko "uatrakcyjnienie"
3.Mieszka.Choć może pełni jakąś "ważniejszą role".

Ostatnio edytowany Wtorek, 15 Maj 2007, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
20258 Wysłany: 15 Maj 07 19:09 • Temat postu: Włatcy Móch
snes38b napisał(a):
ale jest lepsze od tej polskiej podroby i Mariossjex thx za tą stronke kreskowka.pl moge se tara naruto normalnie obejrzec

tak jest wersja polska pocięta i francuska.Ściągnij sobie ( www.gry.gu.pl ) odcinki i dodaj napisy ( www.animesub.info ).Dużo lepiej,chyba że wolisz brak krwi,debilski dubbing,"kumalski" i błędy w tłumaczeniu (Gaara z pustyni o.O).Ale tyle offtopu ;p Wg. mnie South Park jest lepszy od Włatcuf móch.Ale i to i to jest dobre.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
20257 Wysłany: 15 Maj 07 19:07 • Temat postu: dlaczego nikt nie odpowiada na forum?
Nie o to się pytałem.Jaka jest różnica przy wpisywaniu O i U skoro i tak nie znasz układu klawiatury ? Bo może to ja tu jestem idiotą,ale mnie to akurat ciekawi,hm
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.