Ręka w gipsie.Ale w jakim stylu ! Otóż skoczylem z krzesła [sam nie wiem po co] i w pięknym stylu zachaczyłem ręką o tą "poręcz" (krzesło obkręcane).Krzesło mi tą ręke wykręciło (to było z 2-3 lata temu,nie pamiętam dokładnie).W każdym razie 2 metry leciałem i ręki używać nie mogłem (była sobota więc w gips dopiero w poniedziałek mogłem).Napier....jak cholera :/ Ja drapałem ręke takim kijkiem co był żeby żaluzje "włączać" Fajny taki,długi.Najlepsza potem jest ręka jak dobrze używać nie moglem...taka "lekka".Odszkodowania-300 zł bodaj
Wysłany: 04 Cze 07 15:18 • Temat postu: white grass
"1. W teleturnieju Goodness na poczatek roku (mozna wygrać)
2. Koło domu Gotza na tej polanie z drzewami (TYLKOW ZIMIE!)
Za kościołem (drzwi po prawej. Otwieraja sie, kiedy jestes przyjacielem Kartyera - ksiedza) (TYLKO W ZIMIE!!!)"
z opcji "szukaj"...
Ostatnio edytowany Poniedziałek, 04 Czerwca 2007, w całości zmieniany 1 raz(y).
Wysłany: 03 Cze 07 10:29 • Temat postu: white grass
"Drzwi kościoła -
drzwi obok organów są zamknięte jedynym sposobem by te otworzyć jest stać się dobrym przyjacielem z księdzem. Gdy już takimi zostaniemy należy iść jesienią w Wednesday do kościoła zobaczymy że drzwi będą otwarte gdy przez nie przejdziemy spotkamy księdza ktury jeśli mu obiecamy że niezdradzimy że za kościołem rosną grzyby i biała trawa już nigdy ich niezamknie."
Wysłany: 03 Cze 07 10:29 • Temat postu: znikajace cookies?!
A po co jest pedometr ? Tylko kroki mierzy.A kret co się czasem na farmie trafi ? PO NIC.Ale by było uładnienie.A skoro znika to albo bug,albo grasz na kodach.
Wysłany: 03 Cze 07 10:10 • Temat postu: koniec problemu
Troold napisał(a):
jak włączyć jakąś giere?
To koniec problemu (temat) czy dalej masz problem :/ I skoro "wiesz co nieco" to raczej umiałbyś włączyć gre =.=
Konfigurujesz i jeżeli grasz z obrazu to "Uruchom ISO" a jak z płyty to "Uruchom CD" czy jakoś tak...gdzie problem ? https://hmt.pl/arts.php?id=108&start=1
Ostatnio edytowany Niedziela, 03 Czerwca 2007, w całości zmieniany 1 raz(y).
Racja. Dzieciaki gadają tylko o piłce nożnej(to jeszcze usprawiedliwiam), ilości krwi przelanej w gierkach tego typu, jeszcze o paru innych rzeczach o których nie warto wspominać.
Z drugiej strony młodzieży(nie wszystkiej) potrzeba bodźców emocjonalnych. Taka gra jak Harvest Moon jest grą relaksującą. Człowiek sobie odpoczywa od kłopotów,przekleństw, i wielu innych czynników które powodują nasz stres.
Z innej beczki wyciągając: nie ma co grać w HM np:Friends of Mineral Town, jeśli się nie zna poprzednich części.
Usprawiedliwiam,lol
Hmm,ja zagrywający się w Kłejka III Arena,Street Fightera,GTA raczej nie grałem w to bo dużo krwi[dobra,w Street Fighterze nie ma krwi ;p Ale się biją (((9999] -.- A w HM'a się nie gra bo wg. mnie gra popada w "schemat".Czym różni się Fomt i BTN ? Nie będzie dużo różnic.Ale nie grałem aż tyle by to wiedzieć.Zresztą HM to raczej "mało znana" seria.I czemu "nie ma co grać w HM np. Friends of Mineral Town,jeśli się nie zna poprzednich części" ?
Cytat:
ja sama nie gram już zbytnio w niego (może jak wyjdzie na DSa
Na DS'a jest :
Ostatnio edytowany Niedziela, 03 Czerwca 2007, w całości zmieniany 1 raz(y).
Wysłany: 29 Maj 07 15:33 • Temat postu: Jakie macie komorki?
Mi moje C65 przez wielkąąąąąąąąąaa uwage spadł pare razy i ciągle działał.Podłączyłem go do ładowarki[z 2 miesiące po upadkach] i omg-nie włącza się O.o