Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
20615 Wysłany: 06 Cze 07 18:23 • Temat postu: Złamania, skręcenia, zwichnięcia xD
Ręka w gipsie.Ale w jakim stylu ! Otóż skoczylem z krzesła [sam nie wiem po co] i w pięknym stylu zachaczyłem ręką o tą "poręcz" (krzesło obkręcane).Krzesło mi tą ręke wykręciło (to było z 2-3 lata temu,nie pamiętam dokładnie).W każdym razie 2 metry leciałem i ręki używać nie mogłem (była sobota więc w gips dopiero w poniedziałek mogłem).Napier....jak cholera :/ Ja drapałem ręke takim kijkiem co był żeby żaluzje "włączać" Fajny taki,długi.Najlepsza potem jest ręka jak dobrze używać nie moglem...taka "lekka".Odszkodowania-300 zł bodaj
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
20600 Wysłany: 05 Cze 07 15:05 • Temat postu: Jakie macie komorki?
A wasze też mają dzwonki ?

Kur...moja C65 dalej się nie włącza :/ Taka fajna była
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
20594 Wysłany: 04 Cze 07 15:18 • Temat postu: white grass
"1. W teleturnieju Goodness na poczatek roku (mozna wygrać)
2. Koło domu Gotza na tej polanie z drzewami (TYLKOW ZIMIE!)
Za kościołem (drzwi po prawej. Otwieraja sie, kiedy jestes przyjacielem Kartyera - ksiedza) (TYLKO W ZIMIE!!!)"

z opcji "szukaj"...

Ostatnio edytowany Poniedziałek, 04 Czerwca 2007, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
20585 Wysłany: 03 Cze 07 12:59 • Temat postu: omfg violence gamez
No mnie "wyśmieli" ci co nie widzieli ;p A jedna osoba nie zraziła się i zagrała.I tak zleciało jej pare miesięcy
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
20578 Wysłany: 03 Cze 07 10:29 • Temat postu: white grass
"Drzwi kościoła -
drzwi obok organów są zamknięte jedynym sposobem by te otworzyć jest stać się dobrym przyjacielem z księdzem. Gdy już takimi zostaniemy należy iść jesienią w Wednesday do kościoła zobaczymy że drzwi będą otwarte gdy przez nie przejdziemy spotkamy księdza ktury jeśli mu obiecamy że niezdradzimy że za kościołem rosną grzyby i biała trawa już nigdy ich niezamknie."

Opcja SZUKAJ...
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
20577 Wysłany: 03 Cze 07 10:29 • Temat postu: znikajace cookies?!
A po co jest pedometr ? Tylko kroki mierzy.A kret co się czasem na farmie trafi ? PO NIC.Ale by było uładnienie.A skoro znika to albo bug,albo grasz na kodach.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
20576 Wysłany: 03 Cze 07 10:10 • Temat postu: koniec problemu
Troold napisał(a):
jak włączyć jakąś giere?

To koniec problemu (temat) czy dalej masz problem :/ I skoro "wiesz co nieco" to raczej umiałbyś włączyć gre =.=
Konfigurujesz i jeżeli grasz z obrazu to "Uruchom ISO" a jak z płyty to "Uruchom CD" czy jakoś tak...gdzie problem ?
https://hmt.pl/arts.php?id=108&start=1

Ostatnio edytowany Niedziela, 03 Czerwca 2007, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
20575 Wysłany: 03 Cze 07 09:40 • Temat postu: COD BREAKER, CHEATS CO TO JEST?
https://hmt.pl/viewtopic.php?t=3406
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
20574 Wysłany: 03 Cze 07 09:40 • Temat postu: omfg violence gamez
farm_knight napisał(a):
Racja. Dzieciaki gadają tylko o piłce nożnej(to jeszcze usprawiedliwiam), ilości krwi przelanej w gierkach tego typu, jeszcze o paru innych rzeczach o których nie warto wspominać.
Z drugiej strony młodzieży(nie wszystkiej) potrzeba bodźców emocjonalnych. Taka gra jak Harvest Moon jest grą relaksującą. Człowiek sobie odpoczywa od kłopotów,przekleństw, i wielu innych czynników które powodują nasz stres.

Z innej beczki wyciągając: nie ma co grać w HM np:Friends of Mineral Town, jeśli się nie zna poprzednich części.

Usprawiedliwiam,lol
Hmm,ja zagrywający się w Kłejka III Arena,Street Fightera,GTA raczej nie grałem w to bo dużo krwi[dobra,w Street Fighterze nie ma krwi ;p Ale się biją (((9999] -.- A w HM'a się nie gra bo wg. mnie gra popada w "schemat".Czym różni się Fomt i BTN ? Nie będzie dużo różnic.Ale nie grałem aż tyle by to wiedzieć.Zresztą HM to raczej "mało znana" seria.I czemu "nie ma co grać w HM np. Friends of Mineral Town,jeśli się nie zna poprzednich części" ?
Cytat:
ja sama nie gram już zbytnio w niego (może jak wyjdzie na DSa
Na DS'a jest :


Ostatnio edytowany Niedziela, 03 Czerwca 2007, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
20573 Wysłany: 03 Cze 07 09:35 • Temat postu: Wierszyk o Emule
Eee,to nie Wujek_K wymyślał O.o.
Wierszyk fany
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
20557 Wysłany: 02 Cze 07 13:24 • Temat postu: koniec problemu
Cytat:
bo ja nie prosze o pomoc
Skoro nie O.o.Ale czego nie umiesz ? Bo najlepszy emu Psxa,EpsxE jest po Polsku
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
20543 Wysłany: 31 Maj 07 17:08 • Temat postu: Pytanie
Teoretycznie żaden ;p Są fanowskie tłumaczenia Fomta,Snesa i GBC1 zdaje się

Ostatnio edytowany Czwartek, 31 Maj 2007, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
20508 Wysłany: 30 Maj 07 07:39 • Temat postu: Geje i lesbijki
Hmm,zaraz się przyczepią że tematy się odkopywuje,a irishia to ja tu dawno nie widziałem ;p Tak mi sie skojarzyło..
http://www.zlobyfotelowe.friko.pl/ateizm23I.jpg
tak samo gejem/lesbijką

Editmg,link...wygasł :/

Ostatnio edytowany Niedziela, 03 Czerwca 2007, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
20496 Wysłany: 29 Maj 07 15:33 • Temat postu: Jakie macie komorki?
Mi moje C65 przez wielkąąąąąąąąąaa uwage spadł pare razy i ciągle działał.Podłączyłem go do ładowarki[z 2 miesiące po upadkach] i omg-nie włącza się O.o
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
20421 Wysłany: 26 Maj 07 12:46 • Temat postu: huligani
A "morze" i jesteś idiotą i analfabetą któremu nie chce się choć raz pomyśleć ?
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.