Wysłany: 11 Cze 07 07:41 • Temat postu: problemy z panzers
Troold napisał(a):
masz racje Mariossjex nie działa?? kup orginała orginał ci nigdy nie niezadziała zawsze będzie z tobą zawsze będzie wyrąbisty zawsze super (no może nie zawsze) ale nigdy ci nie niezadziała (chyba że masz kompa lub sprzęt stary, popsuty i ze śmietnika, kontenera lub ze śmietniska wygrzebanego) ale... KUP ORGINAŁA co ci szkodzi? wybulisz kasy ale... ważne że orginał a nie jakiś piracki złom :cool: :cool: :szacunek: :szacunek: :afro: :afro:
Nie że zawsze zadziała.Mi Prince Of Persia : Sands of Time (50 zł swojego czasu) doczekał się w końcu nowej karty graficznej i czegoś na płycie nie było :/
Wysłany: 11 Cze 07 07:39 • Temat postu: Piractwo komputerowe
Troold napisał(a):
... jego kuzyn nakablował bo miał od niego gre piracką i gdy przyjechała do niego policja powiedział z kąd ma tą gre piracką i PRZYJECHALI DO KUMPLA TO NIE JEST ŻADNA ŚCIEMA a zresztą policja nie ma nic innego do roboty [oprocz obżerania się pączkami ;] ] więc przyjechała do niego
Sranie -.-'.Każdy mówił że "mam kumpla który ma kumpla do którego przyjachała policja".
Wysłany: 06 Cze 07 18:27 • Temat postu: Garść pytań.
1.FAIL[Crs TM].Nie ma procentów w Fomtcie ;p Można poślubić wróżke,ale też satysfakcje,a o to tu chodzi
2.queen of the night ? Jest coś takiego ?
3.Chyba nie da
4.A jaki jest sens grania ? Satysfakcja,zabawa itd.Po co w ogóle grać ? No taki Crash.Zabijesz wszystkich,przejdziesz wszystko i teoretycznie tyle :/ Ale jeszcze jest time atack ! Tak i tu,zawsze można "więcej".I te 50 lat na jewel Zresztą ożeń się z wróżką,a jak już nie możesz-zrób wszystko by móc.Może nie masz najlepszych narzędzi...zawsze jest coś