Z Wikipedi
"Gra powinna trafić na półki sklepowe w drugiej połowie 2007 roku, choć wedle oficjalnego terminu "when it's done" zostanie wydana dopiero, gdy spełni wysokie wymogi jakościowe producenta. Prezes Epic Games, Mark Rein, zdradził ostatnio, że zespół stara się ukończyć grę do jesieni.[3]."
Wysłany: 21 Cze 07 14:21 • Temat postu: Piractwo komputerowe
Trool-lol.To był żart oO
Cinek/Ryżu-a co dają te dymki ? Ja dałem niestandardowa bo nie chce dawać wszystkiego i było coś "do sprawdzaniu autentyczności" i to odznaczyłem.Co by było jakby było zaznaczone ?
Głupi jesteś.
Nie warto grać w FF VII bo nie grało się w poprzednie części ? A nie zrozumiem "przemiany silnika" ? Co do jest do cholery ? Że gra nie ma sensu póki ni ewiemy jak wyglądały wcześniejsze serie ? Ale mam nadzieje że "usprawiedliwisz mnie".Pierwszy HM w którego grałem to BTN.I nie widziałem jak powstał z GBC1...eh przez to nie rozumiałem gry i nie miało to sensu Powiem tylko "Rzenada"(TM)
Wysłany: 16 Cze 07 16:28 • Temat postu: Średnie :)
U nas 5 osób uciekło[w tym ja] z matematyki i hmm,ok. 6 dodatkowych lekcji matematyki.Dyrektor na szczęście normalny człowiek i kulturalnie "czy chcecie jeszcze się tu jeszcze uczyć" i coś tam jeszcze.Nikt nie ma prawa obniżyć zachowanie za coś czego się nie zrobiło.Powinno się uciekać nie mówiąc o tym głośno i całą klasą :/ Choć są u nas osoby która pójdą i sami powiedza co planowaliśmy itd. Rzygać się chce...