Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
21107 Wysłany: 01 Lip 07 17:41 • Temat postu: smieszne opisy
Troold napisał(a):
piszcie tu swoje smieszne opisy
(...)
zNoWu GnIoTą CiĘ ChOleRnE sPrAwY?CzŁoWiEkU oLej To!ZAcZniJ sIe bAwIĆ

buhahahaha omg rotfl owned Jako że myślałem że to ze mną coś nie tak zapytałem się kogoś czy to jest śmieszne.


Pijany Majster17:40:02eeem17:40:08to śmieszne? O_o
17:40:11gdzie? coś ominąłem?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
21026 Wysłany: 25 Cze 07 16:50 • Temat postu: Gotowanie
W sobote oglądasz w domu w telewizji telezakupy,idziesz do gospody,podchodzisz do telefonu i zamawiasz.Musisz mieć dom odpowiednio rozbudowany
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
21024 Wysłany: 25 Cze 07 13:06 • Temat postu: Wasze Osiągnięcie
MFOMT a Fomtg to chyba to samo
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
21018 Wysłany: 25 Cze 07 08:40 • Temat postu: HMT jest wszędzie
Naucze cie teraz linka do tajnej strony.Z niej dowiesz się wszystkiego.Ale nie mówcie że ja ją podawałem bo skończe w więzieniu. To TU !

Wybaczcie za offtopic-trzeba pomagać
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
21017 Wysłany: 25 Cze 07 08:38 • Temat postu: That's my HMT
Dobre A tak a pro po [sry :*] ten pierdolec nie jest ze sąsiadów,a ten ludek z nim to ten z KPF ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
20992 Wysłany: 24 Cze 07 09:46 • Temat postu: Unreal Tournament 3
-Poszukaj na torrentach (ściągnij utorrenta)
-Z linka Crsa ? (też torrenty)
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
20979 Wysłany: 23 Cze 07 13:53 • Temat postu: Unreal Tournament 3
Z Wikipedi
"Gra powinna trafić na półki sklepowe w drugiej połowie 2007 roku, choć wedle oficjalnego terminu "when it's done" zostanie wydana dopiero, gdy spełni wysokie wymogi jakościowe producenta. Prezes Epic Games, Mark Rein, zdradził ostatnio, że zespół stara się ukończyć grę do jesieni.[3]."
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
20976 Wysłany: 23 Cze 07 13:47 • Temat postu: 3 sezon HNP
Rotfl,olololololol.Come Back udany.Ale kurczę(*) jak zawsze "mogło by być więcej".
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
20948 Wysłany: 21 Cze 07 14:21 • Temat postu: Piractwo komputerowe
Trool-lol.To był żart oO
Cinek/Ryżu-a co dają te dymki ? Ja dałem niestandardowa bo nie chce dawać wszystkiego i było coś "do sprawdzaniu autentyczności" i to odznaczyłem.Co by było jakby było zaznaczone ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
20918 Wysłany: 19 Cze 07 14:53 • Temat postu: Piractwo komputerowe
Nie atakują pojedyńczych osób.Oszukiwał Cie poprostu.Choć po tym co robili z napisami...
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
20899 Wysłany: 18 Cze 07 17:00 • Temat postu: Oceń poprzednika
User: nie znam ale oceniam po postach.1/10
Avatar:0/10,brzydki
Nick:5/10 (za ten "snes",bardzo lubie konsole )
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
20867 Wysłany: 16 Cze 07 16:33 • Temat postu: omfg violence gamez
Głupi jesteś.
Nie warto grać w FF VII bo nie grało się w poprzednie części ? A nie zrozumiem "przemiany silnika" ? Co do jest do cholery ? Że gra nie ma sensu póki ni ewiemy jak wyglądały wcześniejsze serie ? Ale mam nadzieje że "usprawiedliwisz mnie".Pierwszy HM w którego grałem to BTN.I nie widziałem jak powstał z GBC1...eh przez to nie rozumiałem gry i nie miało to sensu Powiem tylko "Rzenada"(TM)
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
20866 Wysłany: 16 Cze 07 16:28 • Temat postu: Średnie :)
U nas 5 osób uciekło[w tym ja] z matematyki i hmm,ok. 6 dodatkowych lekcji matematyki.Dyrektor na szczęście normalny człowiek i kulturalnie "czy chcecie jeszcze się tu jeszcze uczyć" i coś tam jeszcze.Nikt nie ma prawa obniżyć zachowanie za coś czego się nie zrobiło.Powinno się uciekać nie mówiąc o tym głośno i całą klasą :/ Choć są u nas osoby która pójdą i sami powiedza co planowaliśmy itd. Rzygać się chce...
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
20839 Wysłany: 14 Cze 07 21:11 • Temat postu: Średnie :)
Eh,chyba kaftan za bardzo dociska i krew do mózgu nie dopływa =.= Taak,4 h dziennie i 6.00

Ja w sumie nie wiem jaką mam średnią.Na pewno poniżej 4.00
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
20805 Wysłany: 13 Cze 07 17:38 • Temat postu: Jakie macie komorki?
Kolejny z ruską klawiaturą ? :/ Niezbyt rozumiem...
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.