Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
21363 Wysłany: 09 Lip 07 13:03 • Temat postu: Nie długo następna rocznica śmierci Jana Pawła II.
Bardzo odkrywcze...
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
21352 Wysłany: 09 Lip 07 10:11 • Temat postu: Pogaduchy
OMFG.Eh CrS przewidziałeś przyszłość.W HNP :?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
21351 Wysłany: 09 Lip 07 10:08 • Temat postu: Mój poradnik do FoTMT
Ale autorów nie wymieniłeś ? Tak myślałem
Jesteś jednym wielkim plagiatorcom który skopiował nie swoje teksty i zauploadował na rapida.I ustalmy-to nie jest twój poradnik.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
21345 Wysłany: 08 Lip 07 21:53 • Temat postu: Mój poradnik do FoTMT
Ustalmy fakt
splagiatowałeś teksty innych autorów i zauploadowałeś nie swoje teksty...
Nawet nie chce mi się sprawdzać...
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
21334 Wysłany: 08 Lip 07 14:28 • Temat postu: heros of magic and magic
Crs podał linki do dwóch wyszukiwarek :s Tam są
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
21302 Wysłany: 07 Lip 07 12:36 • Temat postu: heros of magic and magic
Cytat:
kturej
Cytat:
herosuw

Miej litość :/ A i rozbroił mnie tytuł gry której chcesz."heros of magic and magic" wow Magic and magic

Ostatnio edytowany Sobota, 07 Lipca 2007, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
21294 Wysłany: 07 Lip 07 09:28 • Temat postu: Petycja do Natsume
Przyjdzie ktoś nowy i zacznie wyzywać innych to nic za to nie dostanie bo w końcu "jest nowy" ? Za samo
Cytat:
niekturyh som
mogło by być 100% ostrzeżeń O.o A tu jeszcze odświeżanie sprzed 2 lat.A i właśnie co z tego że nowy ? Regulamin zaakceptował przy rejestracji chyba...
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
21293 Wysłany: 07 Lip 07 09:25 • Temat postu: Prawdziwy symulator farmy...
Albo poczekaj na Virtual Reality....Swoją drogą ciekawe.Jesteś leniwy,dlatego nie pracujesz więc chcesz znaleźc coś by czuć że pracujesz... FARMA PARADOX O.o
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
21292 Wysłany: 07 Lip 07 09:23 • Temat postu: Wiedza wszechobecna naszego Prezydenta
Duni napisał(a):
O ile jego forum jest w niewielkiej ilości śmieszne tak jak North Park to możecie dać linka, a mój cytat był z głowy, czyli prawda nie był dokładny...Gdyż chciałem wam tylko uświadomić treść tego zdarzenia...cóż ja dalej nie rozumiem jak można walczyć z czymś czego się nie zna...
Aha i Ryzy, jeśli odebrałeś to za spam, to się mylisz, mnie to obojętne czy mam 100 czy 1000 postów, nie czuł bym się z tego powodu lepszy...

Jego forum to LOL SPAM LOL.Jak jesteś normalny nie wchodź.Jak nie chcesz być zbluzgany nie pisz tam. www.kirby.gry-online.pl . A spam nie jest tylko jak ci zależy na postach.Pisz przy każdym wygłupie prezydenta/premiera nowy temat to nikogo nie będzie obchodzilo czy dla ciebie to spam czy nie.Będzie tylko FINISH HIM ! (Fattality !)
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
21246 Wysłany: 05 Lip 07 11:21 • Temat postu: Zagroda!:]
Meeks napisał(a):
Ja tam zrobiłem inaczej niz marta , ułożyłem z kamieni kwadrat w jednym rogu , posiałem trawą , i wypuszczam tam zwierzęta . A wieczorem zabieram do budynków gospodarczych ;p

Nie ma to jak utrudniać sobie robote O.o
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
21245 Wysłany: 05 Lip 07 11:20 • Temat postu: Prawdziwy symulator farmy...
Nie ten dział :*
No to co jest jest lepsze od "prawdziwego symulatora farmy".Chyba że chcesz cały dzień zap...racowywać się na klawiaturze przez długi czas by coś ci wyrosło a nic byś z tego nie miał.Farma,fajna rzecz ale w "realu"
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
21244 Wysłany: 05 Lip 07 11:16 • Temat postu: Wiedza wszechobecna naszego Prezydenta
Coś ci nie wyszedł cytat

"Z marihuaną trzeba walczyć czy marihuana jest z konopi ? Chyba nie...w każdym razie ja sie nie znam.Ale nie wiem jak łączy pan marihuane z konopią".Z pamięci.Ale nie róbcie każdego tematu z jednym jego głupim tekstem bo niedługo miejsca na forum zabraknie
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
21165 Wysłany: 02 Lip 07 19:52 • Temat postu: Zastanawiam sie czy warto
Troold,po cholere piszesz to co napisał Feniks ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
21164 Wysłany: 02 Lip 07 19:43 • Temat postu: smieszne opisy
Tekst pitu pochodzi z
http://fizzly.everywebhost.com/articles.php?id=131
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
21163 Wysłany: 02 Lip 07 19:40 • Temat postu: Miły grzesiu :P
Cytat:
Blondi: nie odświeżaj starych tematów..
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.