Wysłany: 09 Lip 07 10:08 • Temat postu: Mój poradnik do FoTMT
Ale autorów nie wymieniłeś ? Tak myślałem
Jesteś jednym wielkim plagiatorcom który skopiował nie swoje teksty i zauploadował na rapida.I ustalmy-to nie jest twój poradnik.
Albo poczekaj na Virtual Reality....Swoją drogą ciekawe.Jesteś leniwy,dlatego nie pracujesz więc chcesz znaleźc coś by czuć że pracujesz... FARMA PARADOX O.o
Wysłany: 07 Lip 07 09:23 • Temat postu: Wiedza wszechobecna naszego Prezydenta
Duni napisał(a):
O ile jego forum jest w niewielkiej ilości śmieszne tak jak North Park to możecie dać linka, a mój cytat był z głowy, czyli prawda nie był dokładny...Gdyż chciałem wam tylko uświadomić treść tego zdarzenia...cóż ja dalej nie rozumiem jak można walczyć z czymś czego się nie zna...
Aha i Ryzy, jeśli odebrałeś to za spam, to się mylisz, mnie to obojętne czy mam 100 czy 1000 postów, nie czuł bym się z tego powodu lepszy...
Jego forum to LOL SPAM LOL.Jak jesteś normalny nie wchodź.Jak nie chcesz być zbluzgany nie pisz tam. www.kirby.gry-online.pl . A spam nie jest tylko jak ci zależy na postach.Pisz przy każdym wygłupie prezydenta/premiera nowy temat to nikogo nie będzie obchodzilo czy dla ciebie to spam czy nie.Będzie tylko FINISH HIM ! (Fattality !)
Wysłany: 05 Lip 07 11:21 • Temat postu: Zagroda!:]
Meeks napisał(a):
Ja tam zrobiłem inaczej niz marta , ułożyłem z kamieni kwadrat w jednym rogu , posiałem trawą , i wypuszczam tam zwierzęta . A wieczorem zabieram do budynków gospodarczych ;p
Nie ten dział :*
No to co jest jest lepsze od "prawdziwego symulatora farmy".Chyba że chcesz cały dzień zap...racowywać się na klawiaturze przez długi czas by coś ci wyrosło a nic byś z tego nie miał.Farma,fajna rzecz ale w "realu"
Wysłany: 05 Lip 07 11:16 • Temat postu: Wiedza wszechobecna naszego Prezydenta
Coś ci nie wyszedł cytat
"Z marihuaną trzeba walczyć czy marihuana jest z konopi ? Chyba nie...w każdym razie ja sie nie znam.Ale nie wiem jak łączy pan marihuane z konopią".Z pamięci.Ale nie róbcie każdego tematu z jednym jego głupim tekstem bo niedługo miejsca na forum zabraknie