Wysłany: 09 Lip 07 13:56 • Temat postu: Mój poradnik do FoTMT
Ja gre spiraciłem sam a sprzedałem bo czemu inni nie mieli by tego mieć ?
Ja bym się wkurzył gdyby moje odwiedziny spadały przez to że ktoś udostępnił MÓJ tekst na rapidshare bez podania kto go zrobił
Wysłany: 09 Lip 07 13:14 • Temat postu: co tam z robertem kubicom
Nie wiem czy dla ciebie temat "co tam z robertem kubicom" jest normalny.Skoro już raczej wyszedł dawno ze szpitalu.Jak tak to wracaj na onet.Ale...my takich szukamy www.kirby.gry-online.pl i zrób konto na forum Kirby/Phil odszedł,potrzebny inny idiota.
Ja nie bluzgam i nic do Niej nie mam, tylko po co mówić coś, czego się nie jest pewnym? :/ Napisałaby to w formie pytania i wszystko byłoby ok, a nie od razu pisać w takim kontekscie, jakbym to ja nic nie wiedział.
Jakby nie była pewna to by tego nie pisała.Była pewna,ale poprostu się pomylila.Wybacz o wielki,ty nigdy się nie mylisz