Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
21562 Wysłany: 11 Lip 07 10:32 • Temat postu: Dłuuugi weeekend
A teraz jakiekolwiek banowanie działa ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
21539 Wysłany: 10 Lip 07 17:24 • Temat postu: za kim jestes??
Epic Topic ! (Crs TM) Jak pisałem kiedy indziej
"K**** m**,KPF przy tym to forum dla intelektualnie-rozwiniętych " :s


Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
21521 Wysłany: 09 Lip 07 22:29 • Temat postu: Spiderman 2003 MTV Series
Odpowiedziałeś czytając tylko nazwe tematu ? No to brawo.Naucz się czytać,potem pisać :/
Cytat:
Mógłby ktoś podać mi linki do odcinków serialu??

Nie wiem jak można to zdanie zrozumieć "jaki jest film" :/
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
21520 Wysłany: 09 Lip 07 22:27 • Temat postu: Fala noobów
Przygarnął kocioł garnkowi...
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
21516 Wysłany: 09 Lip 07 22:22 • Temat postu: Spiderman 2003 MTV Series
On nie pyta się jaki to film tylko prosi o coś.Dwóch z was już na szczęście nie skomentuje tego posta ]:->.

Adamsonek-wybacz.Nie pomoge Ci.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
21407 Wysłany: 09 Lip 07 18:26 • Temat postu: Uzależnienie od komputera
warrock napisał(a):
po to ludzie som by grac w kompa to uzaleznia jak hleb lub napuj
nosotyniepowież
Ja od kompa raczej uzależniony nie jestem.Wytrzymał bym bez niego,ale narazie nie ma po co Ale w sumie bardziej od konsol niż PieCa
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
21391 Wysłany: 09 Lip 07 13:56 • Temat postu: Mój poradnik do FoTMT
Ja gre spiraciłem sam a sprzedałem bo czemu inni nie mieli by tego mieć ?
Ja bym się wkurzył gdyby moje odwiedziny spadały przez to że ktoś udostępnił MÓJ tekst na rapidshare bez podania kto go zrobił
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
21384 Wysłany: 09 Lip 07 13:26 • Temat postu: Nie długo następna rocznica śmierci Jana Pawła II.
ROTFLED XD Nie no to jest tekst przynajmniej miesiąca Brawo XD
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
21383 Wysłany: 09 Lip 07 13:26 • Temat postu: co tam z robertem kubicom
Yhy,na pewno.Komentarz "hehe nawet podobny hehe" to potwierdza...
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
21379 Wysłany: 09 Lip 07 13:22 • Temat postu: co tam z robertem kubicom
Świetne Crs
Ej ciinuś,a podpis zrozumiałęś ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
21374 Wysłany: 09 Lip 07 13:14 • Temat postu: co tam z robertem kubicom
Nie wiem czy dla ciebie temat "co tam z robertem kubicom" jest normalny.Skoro już raczej wyszedł dawno ze szpitalu.Jak tak to wracaj na onet.Ale...my takich szukamy
www.kirby.gry-online.pl i zrób konto na forum Kirby/Phil odszedł,potrzebny inny idiota.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
21369 Wysłany: 09 Lip 07 13:08 • Temat postu: co tam z robertem kubicom
2007-07-09Crash13:07:50https://hmt.pl/viewtopic.php?p=21367#2136713:07:58ja *******, tu czasem jest gorzej niz na kpf

Cenzure ja nałożyłem
Facet uspokój się :/
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
21368 Wysłany: 09 Lip 07 13:07 • Temat postu: heros of magic and magic
Lol :s Ten sam link podał Crs a.k.a Crash.Cytuje go co do twojego posta :
2007-07-09Crash13:06:44OLOLOLOLOL13:07:01gosc normalnie ameryke odkryl
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
21365 Wysłany: 09 Lip 07 13:04 • Temat postu: Zmęcznie
Tommyth napisał(a):
Ja nie bluzgam i nic do Niej nie mam, tylko po co mówić coś, czego się nie jest pewnym? :/ Napisałaby to w formie pytania i wszystko byłoby ok, a nie od razu pisać w takim kontekscie, jakbym to ja nic nie wiedział.

Jakby nie była pewna to by tego nie pisała.Była pewna,ale poprostu się pomylila.Wybacz o wielki,ty nigdy się nie mylisz
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
21364 Wysłany: 09 Lip 07 13:04 • Temat postu: Mój poradnik do FoTMT
To nie jest jego tekst,rzez to ci co go pisali stracili page vievy.Do tego nie są pewnie tam autorzy wypisali.To jest zwykły plagiat.
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.