Wysłany: 21 Lip 07 14:31 • Temat postu: Sonic Pong
ololololol,pokazywałeś mi już to
Na gg komentowałem.Są bugi,ale będą kolejne wersje :> Nawet (uwaga uwaga !) będą BONUSY.W każdym razie na rakiety/lasery itp. nie macie co liczyć ale
"czekajcie a będzie wam dane"
Mi się gra podoba.Takie male "gówienko" ale cholernie wciąga.Przyda mi sie ktoś do gry na 2 jeszcze...
Ale w 1 też się można bawić.Nie godzinami,ale raz na 5 minut jest świetnie
Wysłany: 21 Lip 07 10:42 • Temat postu: Fomt czy Btn
Ehe,niektórych inaczej się nie da :X
Powiedz mi kotku,skąd mam wiedzieć co ci się będzie podobało ? Sprawdź obie gry i sam się dowiesz -.- Ale skoro w Fomtcie po zimie 1 roku odpadłeś (ciekawe czemu...) to graj w BTN -.-'
Wysłany: 20 Lip 07 19:56 • Temat postu: Fomt czy Btn
Skąd mam do cholery wiedzieć co ci się znudzi ? Skąd mam wiedzieć czy wolisz grafike czy więcej bajerów.Patrząc na post widze że wolałbyś grać w polską wersje.A taki jest Fomt tylko.
Cytat:
doszedłem tylko do zimy 1 roku.
Czemu tylko tyle ? Skoro ci się szybko znudziło to znaczy że to nie jest "Gra dla ciebie"
Wysłany: 19 Lip 07 21:22 • Temat postu: Jajko, mleko, ser P
girl23 napisał(a):
Cytat:
Poza tym to daje efekty (oprócz serduch) tylko dla zwierzaków z wygranym konkursem, wiec może zastanów się nad wyprowadzaniem tych sztuk, które już są laureatami
Nie jestem tego taka pewna Lepiej wyprowadzać wszystkie krowy/ kury , bo jeśli one będą te 255 godzin na dworze i w przyszłości wygrają festiwal to też będą dawać mleko / jajka P ;p . Przynajmniej tak uważam oO
Niech będą rangi.Spamerzy i tak i tak będą spamować,jak nie pod range to pod licznik postów.A za "moge być administratorem" będą osty.Mi to ><> w sumie ,ale mogą być
Ostatnio edytowany Czwartek, 19 Lipca 2007, w całości zmieniany 2 raz(y).
Wysłany: 16 Lip 07 18:12 • Temat postu: Nowa reklama karty Master-Card?
Komentowałem to 2 razy (na KPF i gg),ale tutaj żaden z tych komentarzy by nie przeszedł :]
Więc
Obrazek fajny.Ale ręce nie te.Po Za Tym wszystko dobrze.Ale to z 2006 roku (3 raz to pisze).Więc,masz może jeszcze jakieś prace które zrobiłeś,ale nie umieściłeś ?
Wysłany: 13 Lip 07 21:12 • Temat postu: Pytanie!!!
Że tak zacytuje to co pisałem niedawno
Cytat:
ja pie**** co za idiota
w oryginale bez cenzury.Co ty sobie myślisz ?
Że ktokolwiek uwierzy (do tego nie ten temat) że przeszedłeś Zelde choć raz ?
Do tego Zeld jest więcej.Nie ma szans przejść jakiejkolwiek w godzine nawet raz.Jesteś po prostu idiotą który po przejściu gry flashowej zaczął mówić że przeszedł Zelde.Żal mi ciebie...gdyby nie ten podpis "zelda.prv.pl nie wiedział byś co to Zelda :s
Pare tekstów naprawde dobrych,ale większego Rotfla nie zaliczyłem.Czekam na lepsze Ale jednak jakby się dowiedziała o tym forum to było by śmiesznie śmiesznie.