Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
21751 Wysłany: 21 Lip 07 22:33 • Temat postu: Zagroda!:]
Lepiej dać w zagrode zwierzęta...
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
21742 Wysłany: 21 Lip 07 14:31 • Temat postu: Sonic Pong
ololololol,pokazywałeś mi już to
Na gg komentowałem.Są bugi,ale będą kolejne wersje :> Nawet (uwaga uwaga !) będą BONUSY.W każdym razie na rakiety/lasery itp. nie macie co liczyć ale
"czekajcie a będzie wam dane"
Mi się gra podoba.Takie male "gówienko" ale cholernie wciąga.Przyda mi sie ktoś do gry na 2 jeszcze...
Ale w 1 też się można bawić.Nie godzinami,ale raz na 5 minut jest świetnie

Polecam
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
21738 Wysłany: 21 Lip 07 10:42 • Temat postu: Fomt czy Btn
Ehe,niektórych inaczej się nie da :X
Powiedz mi kotku,skąd mam wiedzieć co ci się będzie podobało ? Sprawdź obie gry i sam się dowiesz -.- Ale skoro w Fomtcie po zimie 1 roku odpadłeś (ciekawe czemu...) to graj w BTN -.-'
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
21731 Wysłany: 20 Lip 07 22:02 • Temat postu: Jajko, mleko, ser P
Sry Karino-u Fail (Crs TM)
1.Pies przyjdzie niezależnie kiedy pójdziesz spać jak nie są w zagrodzie
2.Chyba 255.Ta liczba mi się kojarzy tak jakoś...
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
21728 Wysłany: 20 Lip 07 19:56 • Temat postu: Fomt czy Btn
Skąd mam do cholery wiedzieć co ci się znudzi ? Skąd mam wiedzieć czy wolisz grafike czy więcej bajerów.Patrząc na post widze że wolałbyś grać w polską wersje.A taki jest Fomt tylko.
Cytat:
doszedłem tylko do zimy 1 roku.
Czemu tylko tyle ? Skoro ci się szybko znudziło to znaczy że to nie jest "Gra dla ciebie"
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
21727 Wysłany: 20 Lip 07 19:53 • Temat postu: Nooby i jeszcze raz Nooby
Nie ten dział.No faktycznie noob,ale to nie wkręt chyba.Bo nie mam siły czytać ;)
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
21715 Wysłany: 20 Lip 07 06:59 • Temat postu: Rangi?
No wiesz,Gnysek raczej się skapnął :X
A nazwy mogą być standardowe.Nowy/rozpisuje się/itd. W każdym razie ja nie umiem takich rzeczy wymyślać...
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
21711 Wysłany: 19 Lip 07 21:22 • Temat postu: Zagroda!:]
Masz 1 na 255 szans że trafi się produkt X
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
21710 Wysłany: 19 Lip 07 21:22 • Temat postu: Jajko, mleko, ser P
girl23 napisał(a):
Cytat:
Poza tym to daje efekty (oprócz serduch) tylko dla zwierzaków z wygranym konkursem, wiec może zastanów się nad wyprowadzaniem tych sztuk, które już są laureatami

Nie jestem tego taka pewna Lepiej wyprowadzać wszystkie krowy/ kury , bo jeśli one będą te 255 godzin na dworze i w przyszłości wygrają festiwal to też będą dawać mleko / jajka P ;p . Przynajmniej tak uważam oO

A potem "cholera,skąd ja wezme złote jajko/mleko"
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
21699 Wysłany: 19 Lip 07 15:37 • Temat postu: Rangi?
Dla mnie mogło by być
0-100 postów 1 ranga
100-200 2 ranga
200-400 3 ranga
400-600 4 ranga
600-1000 -5 ranga
1000> - 6 ranga
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
21694 Wysłany: 19 Lip 07 09:27 • Temat postu: Rangi?
Niech będą rangi.Spamerzy i tak i tak będą spamować,jak nie pod range to pod licznik postów.A za "moge być administratorem" będą osty.Mi to ><> w sumie ,ale mogą być

Ostatnio edytowany Czwartek, 19 Lipca 2007, w całości zmieniany 2 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
21668 Wysłany: 16 Lip 07 20:01 • Temat postu: Jak przetłumaczyć jakąś gierkę z GB? Np. FOMT?
Nie tłumacz :/ Pierwszej części postu nie rozumiem.A co do tego że tłumaczysz-nie wyjdzie ci lepiej niż Jetixowe Naruto.To trzeba umieć :s
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
21666 Wysłany: 16 Lip 07 18:12 • Temat postu: Nowa reklama karty Master-Card?
Komentowałem to 2 razy (na KPF i gg),ale tutaj żaden z tych komentarzy by nie przeszedł :]
Więc
Obrazek fajny.Ale ręce nie te.Po Za Tym wszystko dobrze.Ale to z 2006 roku (3 raz to pisze).Więc,masz może jeszcze jakieś prace które zrobiłeś,ale nie umieściłeś ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
21608 Wysłany: 13 Lip 07 21:12 • Temat postu: Pytanie!!!
Że tak zacytuje to co pisałem niedawno
Cytat:
ja pie**** co za idiota
w oryginale bez cenzury.Co ty sobie myślisz ?
Że ktokolwiek uwierzy (do tego nie ten temat) że przeszedłeś Zelde choć raz ?
Do tego Zeld jest więcej.Nie ma szans przejść jakiejkolwiek w godzine nawet raz.Jesteś po prostu idiotą który po przejściu gry flashowej zaczął mówić że przeszedł Zelde.Żal mi ciebie...gdyby nie ten podpis "zelda.prv.pl nie wiedział byś co to Zelda :s
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
21606 Wysłany: 13 Lip 07 21:06 • Temat postu: Wyrtualne mózełum debylizmu Magdy
Pare tekstów naprawde dobrych,ale większego Rotfla nie zaliczyłem.Czekam na lepsze Ale jednak jakby się dowiedziała o tym forum to było by śmiesznie śmiesznie.
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.