Wysłany: 29 Lip 07 09:36 • Temat postu: Od czego mam zacząć żeby zdobyć karen
Ale powtórzę by nie było później płaczu.Lepiej przecyztaj te scenki by zaliczyć WSZYSTO dobrze.Bo gdy zrobisz coś źle to już za Ciebie nie wyjdzie.A do większych serc wystarczy cierpliwość
Wysłany: 28 Lip 07 09:04 • Temat postu: Od czego mam zacząć żeby zdobyć karen
Na początku musisz zrobić scenke na czarne serce.Dawać jej (głównie wino,byle nie coś na co się obrazi) wszystko co lubi.Gdy dobijesz kolejne serce sprawdzasz na najlepszej stronie o Harvest Moonie www.hmt.pl ;) jaka jest kolejna scenka.Pamiętaj że gdy źle zrobisz jedną scenke,to będzie ŹLE i może nie dasz rady się z nią ożenić.Snes podał linka ale będąc bardziej bezpośrednim https://hmt.pl/arts.php?id=16&start=3
tyle
Wysłany: 26 Lip 07 10:20 • Temat postu: Mój poradnik do FoTMT
Do cholery po co kulturalną rozmowe ucinać w połowie bo wam się tak podoba ? Dzięki temu inni nie pójdą w ślady tego z nickiem co się na G zaczyna hh: A jakby ktoś jeszcze miał jakieś pytanie w sprawach tego typu ? Ma już założony temat
O żesz,ktoś mi podziękował ^o^
Otóż zapomniałem dodam coś co może Ci się jeszcze przydać W każdym razie w swej niezmierzonej dobroci (tehee) podam Ci przepisy które mogą Ci się przydać
103 bodigizer- miód + orange grass + black grass + red magic flower garnek
104 turbojolt- miód + orange grass + white grass + red magic flower garnek
104 bodigizer XL- bodigizer + blue grass mikser
105 turbojolt XL- turbojolt + green grass mikser
106 elli leaves- 6 typów przypalonego jedzenia + bodigizer XL + turbojolt XL nóż + patelnia + piekarnik + garnek + cukier + sól + ocet + sos sojowy + miso
I z tego co wiem eli leaves działa dokładnie tak samo jak bodigizer i turbojolt razem.A jak chcesz by Turbojolt XL i bodigizer XL były w sklepie musisz sprzedać 20 blue grass (dla bodigizera) i 20 green grass (dla turbojolta)
Wysłany: 24 Lip 07 21:08 • Temat postu: Nie ma... konia!
Ja bym zaczął od nowa-dużo nie zrobiłeś.
Ale albo pomyliłeś dziadka,albo pogadałeś późno.Ja gadałem bodaj 3 dnia wiosny i gdzieś po tygodniu(?) miałem konia
Wysłany: 24 Lip 07 20:58 • Temat postu: Mój poradnik do FoTMT
Cytat:
Czy ty nie rozumiesz!? Mówi ci ciągle że dla siebie go zrobił... Jak nie chcesz to nie otwieraj ale ja to doceniam że chciał przynajmniej go pokazać.
Idź spiracić gre,a na zarzut że to piractwo odpowiedz "ja to zrobiłem dla siebie ! czemu inni nie mają korzystać ?"
To jest do cholery kradzież.Przez to ci co to pisali tracą odwiedziny.Zresztą o czym mówimy ? Rozpowszechniasz CZYJEŚ arty,promując to swoim nickiem.
A i Fidler-czego nie rozumiem ?
"Splagiatowałem to ale nie chcesz to nie otwieraj ! Ja nie mówie że to zrobiłem [choć jest to "promowane" moim nickiem] !"
ehe...
Na 1 pytanie odpowiedziałem w shoutboxie :F
A co do 2-najlepsze są Eli Leavs czy jak to tam szło...w kazdym razie wpisz w szukajce "przepisy" i zrób ten który zaczyna się na "Eli".To leczy Ci wszystko.
A i dodam że zwykłe Turbojolty i to drugie jest nieopłacalne.Lepiej Turbojolt XL Jak go zrobić ? Jest w przepisach.
Wysłany: 23 Lip 07 20:28 • Temat postu: Nieścisłość na stronie
Fan-ten dział,i co z tego że wie ? Wiesz,ta strona w sumie może zniknąć.Każdy "napalony" gracz zdążył odkryć wszystko co tu piszą :F
Ale jednak kojarzę temat w którym były wypisywane "błędy" na stronie.W każdym razie można zrobić taki drugi