Wysłany: 18 Sie 07 11:45 • Temat postu: Szukam osoby która sprzeda FOMT-a
Poczekaj. Na www.allegro.pl na pewno będzie
Rozumiem że chciałbyś by gry były po 10 zł,ale tak nie jest
I czasem trzeba więcej zapłacić.To forum to nie jest giełda.
Albo poczekasz na allego albo kupisz dosyć drogo jak tu: http://www.menago.com.pl/product_info.php/products_id/789
139 zł bodaj
Wysłany: 14 Sie 07 10:52 • Temat postu: Mój poradnik do FoTMT
andy2160 napisał(a):
Ożesz nakur przecież gość mówi jasno napisał SAMEMU a większość tekstu NIE JEST jego więc cholera jasna kurde czego się go czepiasz w końcu on coś napisał a cześć wkleił więc kurde nie kradnie bo mówi że większość to niejest jego ] CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM
Wdech,wydech,wdech,wydech
Do cholery,czemu nikt "normalnie" nie pogada ? Kolejnej kłótni nie szukam,ale jak trzeba...
Mógłbyś z łaski swej przeczytać cały ten temat ? Był już ten sam argument powtarzany.SKOPIOWAŁ coś i ROZPOWSZECHNIA to SWOIM nickiem (nie zrobił tego,ale ten poradnik zrobił).I teraz strony MAJĄ MNIEJSZE ODWIEDZINY gdyż ludzie wolą ściągnąć ten PORADNIK i mieć to na dysku.
Pojął ?
THIS IS BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUG !
Masz pecha.Czasem nie ma schodów w dół :? Dlatego radze savować przed wejściem w dół.Wtedy szybcie wczytanie i schody powinny być.W każdym razie po prostu "peszek"
Wysłany: 31 Lip 07 10:29 • Temat postu: Kody do HM:MFOMT
No,ale i tak lepiej zrobić to normalnie.
W każdym razie raczej Ty coś źle robisz Bo jak wiadomo HMT się nie myli
No to wybacz,nie pomoge :/ Nie gram na kodach