Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
22195 Wysłany: 18 Sie 07 11:45 • Temat postu: Szukam osoby która sprzeda FOMT-a
Poczekaj. Na www.allegro.pl na pewno będzie
Rozumiem że chciałbyś by gry były po 10 zł,ale tak nie jest
I czasem trzeba więcej zapłacić.To forum to nie jest giełda.
Albo poczekasz na allego albo kupisz dosyć drogo jak tu:
http://www.menago.com.pl/product_info.php/products_id/789
139 zł bodaj
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
22194 Wysłany: 18 Sie 07 11:43 • Temat postu: Oj mam maly problem!!
Kury NA PEWNO umierają ze starości -.-
No to pogódź się z ich śmiercią i kup nowe.Bo podnoszenie 20 razy dziennie jest bezsensu...

Ostatnio edytowany Sobota, 18 Sierpnia 2007, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
22173 Wysłany: 17 Sie 07 09:27 • Temat postu: Oj mam maly problem!!
Umierają ze starości.Nic z tym nie zrobisz...
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
22148 Wysłany: 14 Sie 07 10:54 • Temat postu: Jak się ohajtać?
Musisz mieć rozbudowany dom i duże łóżko (jak tego nie mas to napisz,opowiem Ci jak to zrobić,heh)
A jak masz to w kalendarzu powinna być data ślubu.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
22147 Wysłany: 14 Sie 07 10:52 • Temat postu: Mój poradnik do FoTMT
andy2160 napisał(a):
Ożesz nakur przecież gość mówi jasno napisał SAMEMU a większość tekstu NIE JEST jego więc cholera jasna kurde czego się go czepiasz w końcu on coś napisał a cześć wkleił więc kurde nie kradnie bo mówi że większość to niejest jego ] CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM
Wdech,wydech,wdech,wydech
Do cholery,czemu nikt "normalnie" nie pogada ? Kolejnej kłótni nie szukam,ale jak trzeba...
Mógłbyś z łaski swej przeczytać cały ten temat ? Był już ten sam argument powtarzany.SKOPIOWAŁ coś i ROZPOWSZECHNIA to SWOIM nickiem (nie zrobił tego,ale ten poradnik zrobił).I teraz strony MAJĄ MNIEJSZE ODWIEDZINY gdyż ludzie wolą ściągnąć ten PORADNIK i mieć to na dysku.
Pojął ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
22118 Wysłany: 09 Sie 07 21:55 • Temat postu: Gra życia
Hyh,musze zmienić swoje zdanie
Moja ulubiona gra
Najlepsza ze wszystkich
De ciołsen łaaaan
Final Fantasy VII ! ^o^
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
22098 Wysłany: 06 Sie 07 19:58 • Temat postu: Ściągnij sobie HM:AWL na PS2
hyhy,nie ten temat+odświerzenie tematu+jak czegoś nie możesz to napisz CZEGO bo wszystko jest w downloadzie
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
22088 Wysłany: 06 Sie 07 07:15 • Temat postu: Van,gdzie go spotkać ?
WON nie Van i w BTN,nie FOMT.Reszta się zgadza
Vana można zdobyć po połączeniu AWL z Fomt.Gdzie wtedy będzie-nie wiem :f
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
22017 Wysłany: 02 Sie 07 09:59 • Temat postu: SPECIAL STAGE OWNZ U ALL
Art naprawde dobry,choć wole Twój inny styl (krew,zło i kwiatki)
Anihilator-czemu nikt nie zdjął go gdy serek+ekipa spamowali ? ehe,nieważne
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
21991 Wysłany: 01 Sie 07 10:02 • Temat postu: Zimowe kopalnie ...
Taa,z tym że polecam zapisywać co jedno piętro.Bo wiesz,gdy nie będzie schodów to wczytujesz,schodzisz niżej i schody już są.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
21990 Wysłany: 01 Sie 07 10:01 • Temat postu: Jak przetłumaczyć jakąś gierkę z GB? Np. FOMT?
M@rt@ napisał(a):
Mariossjex: napisał(a):
.A co do tego że tłumaczysz-nie wyjdzie ci lepiej niż Jetixowe Naruto.

Skąd wiesz, że mu nie wyjdzie? Ja tam trzymam kciuki żeby się udało.

Przeczucie hh:
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
21986 Wysłany: 31 Lip 07 22:00 • Temat postu: Zimowe kopalnie ...
THIS IS BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUG !
Masz pecha.Czasem nie ma schodów w dół :? Dlatego radze savować przed wejściem w dół.Wtedy szybcie wczytanie i schody powinny być.W każdym razie po prostu "peszek"
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
21954 Wysłany: 31 Lip 07 10:29 • Temat postu: Kody do HM:MFOMT
No,ale i tak lepiej zrobić to normalnie.
W każdym razie raczej Ty coś źle robisz Bo jak wiadomo HMT się nie myli
No to wybacz,nie pomoge :/ Nie gram na kodach
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
21948 Wysłany: 30 Lip 07 21:23 • Temat postu: Kody do HM:MFOMT
To sobie takie zrób
Myślisz że do każdej gry inaczej sie wpisuje kody ? Opcji by zabrakło...
Przeczytaj tam,tyle że wpiszesz kody do MFOMTA :f
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
21926 Wysłany: 29 Lip 07 09:38 • Temat postu: Co wolisz
Pikachu,po Raichu po przemianie Thunder Stone nie uczy się żadnych ciosów (wybaczcie skrzywienie,gram w pokemony )

Twoja Stara czy Twój Stary ?
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.