Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
22572 Wysłany: 24 Wrz 07 19:44 • Temat postu: Protest - transmisja meczu
Meczu nie oglądałem,bo piłką nożną się nie "jaram" ale cel mi się podoba
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
22437 Wysłany: 06 Wrz 07 17:24 • Temat postu: Dzieci FoTkI
Słyszałem kiedyś o tym
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
22398 Wysłany: 02 Wrz 07 17:01 • Temat postu: Mam was czytaj to
...bo odświeżanie tematów sprzed 2 lat jest inteligentne
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
22397 Wysłany: 02 Wrz 07 16:43 • Temat postu: Najgłupszy Komiks świata
Głupie,bezsensowne,pare tekstów zwalonych z przeróbek sąsiadów na youtube
Ale śmieszy ! Naprawde polecam,choć dla większości będzie to "gópie bo som pżekleństfa !".
Ale "wieśniakom których śmieszą przekleństwa"-polecam
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
22381 Wysłany: 01 Wrz 07 14:49 • Temat postu: Ślub z elli
M@rt@ napisał(a):
Co do Popuri to sama się z nią ożeniłam alpiee najpierw zwiększyłam sympatię Ricka (dawałam mu miód)

Przed tym nie chciała?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
22356 Wysłany: 31 Sie 07 12:46 • Temat postu: Ślub z elli
Qui,a łóżko z telezakupów masz ?
Spider-za 1 razem mało kiedy wychodzi -.-'
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
22347 Wysłany: 30 Sie 07 22:41 • Temat postu: Ślub z elli
By ożenić się z dziewczyną musisz zrobić 4 scenki (opisane na stronie)
Nie zrobiłeś jakiejś ? Możesz się (chyba)pożegnać ze ślubem z Eli :/
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
22346 Wysłany: 30 Sie 07 22:37 • Temat postu: Sonic Fantasy III
farm_knight napisał(a):
Nie wiem co powiedzieć.
to dobrze czy źle ? :x
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
22332 Wysłany: 30 Sie 07 15:10 • Temat postu: Ślub z elli
Albo
-nie masz rozbudowanej chaty na maks+nie masz dużego łóżka
-masz u niej pomarańczowe a nie czerwone serce
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
22329 Wysłany: 30 Sie 07 13:02 • Temat postu: Serwus hej ho
Matizo napisał(a):
dobry początek jak na początek.


Ale taka prośba
Jakbyś mógł nie pisz pogrubioną czcionką
Źle się czyta (mi w każdym razie)
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
22289 Wysłany: 27 Sie 07 21:11 • Temat postu: Sonic Fantasy III
Lol.Jesteś poj...porypany w dobrym tego słowa znaczeniu
Ale wciąż za mało heh...
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
22277 Wysłany: 26 Sie 07 16:06 • Temat postu: Bogini...
Wg. mnie warto.
Bo jednak satysfakcja dosyć duża i będzie czym się chwalić
suditwo-pisz po Polsku z łaski swej.Ty nie wyzywasz innych więc nie moge ci wytknąć double posta ?
logiczne heh
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
22270 Wysłany: 25 Sie 07 21:10 • Temat postu: Nooby i jeszcze raz Nooby
Z jednym się zgadzam
Cytat:

1551197 23:40:31
moj brat tez ma 16 i muwi
1551197 23:40:33
ze jestem jebienty
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
22260 Wysłany: 25 Sie 07 17:25 • Temat postu: Bogini...
Dzięki za pozwolenie [w imieniu modów,hyh]
Jak ktoś będzie wiedział to przyjdzie i odpisze.Nie każdy jest codzieńnie na forum
Jak moderator będzie chciał to temat wywali
Ale ty w przeciwieństwie do niego powinieneś się stosować do regulaminu
Double post,eh
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
22201 Wysłany: 18 Sie 07 22:29 • Temat postu: Dzieci FoTkI
Już trzeci temat z "dzieci" w nazwie.No nic
Temat ten powstał po to by porozmawiać o tym co się ostatnio dzieje
Wg. mnie to jest chore.Niedawno wszedłem na strone www.bravo.pl głównie dla śmiechu.Zacytuje może jednego wpisa do "bloga" które tam się robi
"pApAtKi :*:*:*
KoNIeC tEj PoGaDuSzKi PoSzŁaM sIę PRzuTUlIć Do PoUsZKI...
dO JuTeRka
IdE Na tV...

ByE :*:*:*
pOzDrrrOOOfffKA :*:*:*
bUzIacZki :*:*:*"
Rozumiecie już chyba o co chodzi ?
O ludziach których ostatnio coraz więcej.Na szczęście serwisy typu Fotka,Bravo czy Epuls zatrzymały ich w jednym miejscu.Ale tak być nie może :f
Wybaczcie,ale temat mi nie wyszedł Tj. miał brzmieć lepiej ale dzisiaj dziwnie mi się pisze
W każdym razem-wiecie o co chodzi (mam nadzieje).I co o tym sądzicie ? Mnie to irytuje,że tacy idioci istnieją.Jeden pan zrobił super ambitny temat na bravo o reinkarnacji.Zacytuje komentarze

"Komentarze:
VirsSu.
Nieznajut. *Ocenisz mi foto.?*
Dodany: 17.08.2007 13:03
ada5121
ja nawet nie weim co to jest xD"

Bleh.WjEnC Co O TyM MyŚlIcjE ?
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.