Wysłany: 02 Wrz 07 16:43 • Temat postu: Najgłupszy Komiks świata
Głupie,bezsensowne,pare tekstów zwalonych z przeróbek sąsiadów na youtube
Ale śmieszy ! Naprawde polecam,choć dla większości będzie to "gópie bo som pżekleństfa !".
Ale "wieśniakom których śmieszą przekleństwa"-polecam
Wg. mnie warto.
Bo jednak satysfakcja dosyć duża i będzie czym się chwalić
suditwo-pisz po Polsku z łaski swej.Ty nie wyzywasz innych więc nie moge ci wytknąć double posta ?
logiczne heh
Dzięki za pozwolenie [w imieniu modów,hyh]
Jak ktoś będzie wiedział to przyjdzie i odpisze.Nie każdy jest codzieńnie na forum
Jak moderator będzie chciał to temat wywali
Ale ty w przeciwieństwie do niego powinieneś się stosować do regulaminu
Double post,eh
Wysłany: 18 Sie 07 22:29 • Temat postu: Dzieci FoTkI
Już trzeci temat z "dzieci" w nazwie.No nic
Temat ten powstał po to by porozmawiać o tym co się ostatnio dzieje
Wg. mnie to jest chore.Niedawno wszedłem na strone www.bravo.pl głównie dla śmiechu.Zacytuje może jednego wpisa do "bloga" które tam się robi
"pApAtKi :*:*:*
KoNIeC tEj PoGaDuSzKi PoSzŁaM sIę PRzuTUlIć Do PoUsZKI...
dO JuTeRka
IdE Na tV...
ByE :*:*:*
pOzDrrrOOOfffKA :*:*:*
bUzIacZki :*:*:*"
Rozumiecie już chyba o co chodzi ?
O ludziach których ostatnio coraz więcej.Na szczęście serwisy typu Fotka,Bravo czy Epuls zatrzymały ich w jednym miejscu.Ale tak być nie może :f
Wybaczcie,ale temat mi nie wyszedł Tj. miał brzmieć lepiej ale dzisiaj dziwnie mi się pisze
W każdym razem-wiecie o co chodzi (mam nadzieje).I co o tym sądzicie ? Mnie to irytuje,że tacy idioci istnieją.Jeden pan zrobił super ambitny temat na bravo o reinkarnacji.Zacytuje komentarze
"Komentarze:
VirsSu.
Nieznajut. *Ocenisz mi foto.?*
Dodany: 17.08.2007 13:03
ada5121
ja nawet nie weim co to jest xD"