Wysłany: 11 Paź 07 19:25 • Temat postu: Najgłupsze reklamy
Staram się nie oglądać TV,głównie przez reklamy.No,ta reklama Hainz również dziwna ihmo.PiS to już klasyk ;p A tak to staram się słuchać reklamy jednym uchem,bo to jest głównie żenująca sprawa.Głównie to wypucowana rodzina [mężczyzna,kobieta,1 syn 1 córka] wygłaszają jakiś morał [winiaryyy]z żałosnym,familijnym żartem a'la Strasburger[ten z familiady w każdym bądź razie].Albo jakiś pan w garniturze opowiada nam o banku.
Wysłany: 03 Paź 07 21:51 • Temat postu: niema konia
ano swoje zdanie mieć możesz,ale jednak odróżnij
-czepianie się kodów
-czepiania się używania kodów
bo dla zabawy sporo ludzi lubi włączyć kody
choć nie popieram używania "przy pierwszej grze" to dla zabawy-czemu nie
a jak ktoś woli sobie gre zepsuć od początku-niech robi co chce
Ale by nie było offtopicu-czy nie wkurza już później to ruszanie pilotem ? Bo czasem "wolałoby się bez tego" :F
I czy wiesz jak to wygląda w erpegach ?