Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
22779 Wysłany: 12 Paź 07 19:50 • Temat postu: Jak sprawdzić procenty w grze?
W tej grze nie ma procentów
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
22769 Wysłany: 11 Paź 07 19:25 • Temat postu: Najgłupsze reklamy
Staram się nie oglądać TV,głównie przez reklamy.No,ta reklama Hainz również dziwna ihmo.PiS to już klasyk ;p A tak to staram się słuchać reklamy jednym uchem,bo to jest głównie żenująca sprawa.Głównie to wypucowana rodzina [mężczyzna,kobieta,1 syn 1 córka] wygłaszają jakiś morał [winiaryyy]z żałosnym,familijnym żartem a'la Strasburger[ten z familiady w każdym bądź razie].Albo jakiś pan w garniturze opowiada nam o banku.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
22690 Wysłany: 03 Paź 07 21:51 • Temat postu: niema konia
ano swoje zdanie mieć możesz,ale jednak odróżnij
-czepianie się kodów
-czepiania się używania kodów
bo dla zabawy sporo ludzi lubi włączyć kody
choć nie popieram używania "przy pierwszej grze" to dla zabawy-czemu nie
a jak ktoś woli sobie gre zepsuć od początku-niech robi co chce
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
22688 Wysłany: 03 Paź 07 21:38 • Temat postu: niema konia
Pozwól każdemu grać tak jak on chce k ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
22663 Wysłany: 30 Wrz 07 08:41 • Temat postu: JAK TAM Z OCENAMI
Ale wam akurat radze się z niego uczyć
Pisze się "może" do jasnej cholery...
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
22659 Wysłany: 29 Wrz 07 20:22 • Temat postu: JAK TAM Z OCENAMI
ehe,z polskiego pewnie nie ? :>
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
22640 Wysłany: 28 Wrz 07 18:18 • Temat postu: Herbatka u krasnali ...
chyba garnek...
możesz ją też sprzedać za 1 k
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
22636 Wysłany: 28 Wrz 07 14:15 • Temat postu: Gry na Playstation
za rapidshare nie trzeba płacić
ja polecam torrenty
a i na stronie nie popieramy piractwa
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
22634 Wysłany: 28 Wrz 07 07:20 • Temat postu: Nintendo Wii
http://tn1-1.pv.deviantart.com/fs19/150/i/2007/239/c/0/Sonic_Fantasy_III_by_CrashPL.png

tam było TO ciastko,widziałem !

Ale by nie było offtopicu-czy nie wkurza już później to ruszanie pilotem ? Bo czasem "wolałoby się bez tego" :F
I czy wiesz jak to wygląda w erpegach ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
22630 Wysłany: 27 Wrz 07 19:39 • Temat postu: Nintendo Wii
a ja z maską i gunem przez okno...
odzyskam MOJE Wii :X
ale k,EOF

Ostatnio edytowany Czwartek, 27 Września 2007, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
22627 Wysłany: 27 Wrz 07 16:53 • Temat postu: Ściągnij sobie HM:AWL na PS2
na forum nie podaje się linków do pirackich gier :\
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
22610 Wysłany: 26 Wrz 07 19:38 • Temat postu: Nintendo Wii
Nie odświeżaj tematów sprzed roku
a Wii ma Crash
...
moje Wii :X
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
22609 Wysłany: 26 Wrz 07 19:38 • Temat postu: Giertych = Debil SPRAWDZ!
godzinami to pewnie układałeś...
Cytat:
i do kibla gnal kiedy potrzebe miał
to ma sens...
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
22600 Wysłany: 26 Wrz 07 07:07 • Temat postu: niema konia
Prawdopodobnie masz włączone kody :>
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
22599 Wysłany: 26 Wrz 07 07:00 • Temat postu: JAK TAM Z OCENAMI
No mi jeszcze jakoś idzie,choć średnich w podstawówce dobrych nie miałem (4.4,3.6,4.0 ).To teraz mam bodaj 5[angielski],4+[polski],5[matematyka]
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.