Wysłany: 06 Lis 07 15:58 • Temat postu: nie mam scenek u Popuri
Tak dodam że już nie wyjdziesz chyba za Popuri z tego co wiem.Nie zrobiłeś scenek,a są wymagane.Ew. możesz ją zasypać chwastami,spadnie do fioletowego serca i jedziesz ze wszystkimi scenkami ktore nie zawsze wyjdą za 1 razem.
Wysłany: 02 Lis 07 15:26 • Temat postu: W co teraz gracie (2)
W CDA recenzja Wiedźmina.I co tu mówić-gra marzenie.I to nie tylko przez sceny erotyczne[choć nie pamiętam wielu RPGów z taką możliwością,więc punkt za odwage ;f].Do tego wiele naprawde ciekawych rozwiązań [możliwość napicia się z kimś,gdy upijesz go mocno to możesz dowiedzieć się ciekawych rzeczy].Język jest raczej wulgarny.Cytuje "Ten skurwiały dewot z małym fiutem i jeszcze mniejszym mózgiem chce mnie wysadzić z siodła".W każdym razie ocena końcowa to 9+.Jak kiedyś zrobie upgrade kompa to to będzie pierwsza gra którą zainstaluje.
Wysłany: 30 Paź 07 15:31 • Temat postu: Rune Factory ~A Fantasy Harvest Moon~
Domka napisał(a):
Nie do końca bo w Sprite Station musisz jeszcze znaleźć sposób na uwolnienie wszystkich skrzatów, a programy TV odslaniają się dopiero jak znajdziesz kilka z nich I w ogóle jest kilka nowych rzeczy. Kasyno na przykład - żeby wynająć skrzaty, musisz płacić medalami, które tam wygrasz. I kopalnie się odblokowuje zchodząc na sam dół kolejnych kopalni
Tak.Dodali kaczki,nowe kopalnie i to że szukasz skrzatów.Kasyna nie licze,bo dzięki niemu dałem rade zdobyć milion kasy bodaj bez większego wysiłku.Dodali również dziesiątki bugów.No faktycznie-zmiany ogromne ;]
Mati20041-to da się przejść tą gre ?
Wysłany: 30 Paź 07 07:25 • Temat postu: Rune Factory ~A Fantasy Harvest Moon~
To dobrze że czas wydłużony bo w moim DSie uszkodzony jest przycisk dzięki któremu się biega Za tydzień jak już przyjdzie i pogram te 2 dni to opisze moje wrażenia.Narazie napaliłem się bardzo,mimo że ponoć nie ma opcji ;f [więc ustawić jak w FOMTcie by automatycznie biegał a przez trzymanie L chodził nie da rady ;f].Bo z tego co widze to to może być jedyny "oryginalny" Harvest Moon z tych co teraz wychodzi Reszta to ładniejsza grafika i nowy rodzaj zwierząt.
O cholera XD
Ale tak http://fizzly.everywebhost.com/articles.php?id=110&PHPSESSID=530910fc03ef3b3d8ac32e80a470acc5
Na tej stronie pisze
"Podstawowe składniki takie jak Proszek do pieczenia (Muffin Mix), Czekolada (Chocolate), Olej (Oil), Mąka (Flour), Puder Curry (Curry Powder), Kuleczki Ryżowe (Riceballs) i Chleb (Bread) kupisz w sklepie Jeff'a (The Supermarket)."
Jest tam też zdjęcie jak wygląda ten proszek do pieczenia,więc zorientujesz się jakoś
Wysłany: 22 Paź 07 21:06 • Temat postu: milosc w 66min
Na tym opiera się tolerancja.Można nie lubić,powinno się szanować hh:
Hiphop to cała kultura a rap to tylko muzyka.Więc jak już to bardziej nie lubi się "hiphopu"
Ale koniec offtopicu
Choć w sumie w tym temacie nie ma o czym gadać bo wkręt[o ile tam jest ;o] beznadziejny
Wysłany: 22 Paź 07 18:03 • Temat postu: milosc w 66min
Może mam spaczone poczucie humoru ale gdyby była ankieta na najgłupszy wkręt to ten by wygrał.Nawet nie wiem gdzie tu wkręt bo całego po prostu nie dałem rady przeczytać.Bo to żałosne i rzenujące* jest.Ot rozmowa.Już moje z CrSem są śmieszniejsze Normalna rozmowa z neokidem
Zresztą szczerze mówiąc sam nie wiem kto tu jest tym neokidem bo obydwie osoby pokazują że analfabetyzm,idiotyzm i brak kultury się szerzy.
*błąd dla wtajemniczonych :F
Cytat:
I słucha hip hopu... żal.aq
ja też słucham ;(
ale obiecuje poprawe
Ostatnio edytowany Poniedziałek, 22 Października 2007, w całości zmieniany 1 raz(y).
Wysłany: 17 Paź 07 13:14 • Temat postu: Kawały o Stirlitzu
Mnie tam sporo rozwaliło
Stirlitz wszedł do gabinetu i ujrzał Müllera leżącego na podłodze i nie dającego oznak życia.
– Otruty – pomyślał Stirlitz, przyglądając się rączce siekiery wystającej z piersi[choć znałem ten wcześniej ;p]
Stirlitz rano, podczas golenia, spogląda w swoje odbicie w lustrze.
– Stirlitz – pomyślał Stirlitz.
– Stirlitz – pomyślało lustro.
Wysłany: 13 Paź 07 08:24 • Temat postu: Jak sprawdzić procenty w grze?
Ano nie da się.Tj. mi specjalnie brak procentów nie przeszkadzał,bo samemu się wie czy dużo się zrobiło[choć wolałbym by były procenty ;) ale wszystkiego mieć się nie da]
Ale istnieje legenda że po 255 latach gra się kończy
Ostatnio edytowany Sobota, 13 Października 2007, w całości zmieniany 1 raz(y).