Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
23046 Wysłany: 06 Lis 07 15:58 • Temat postu: nie mam scenek u Popuri
Tak dodam że już nie wyjdziesz chyba za Popuri z tego co wiem.Nie zrobiłeś scenek,a są wymagane.Ew. możesz ją zasypać chwastami,spadnie do fioletowego serca i jedziesz ze wszystkimi scenkami ktore nie zawsze wyjdą za 1 razem.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
23036 Wysłany: 04 Lis 07 18:34 • Temat postu: Farmer fran 0.4 kiedy?
Plotki wymyślone przez kogo ? Bo w sumie na DSa by np. mi odpowiadało ^^'
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
23021 Wysłany: 02 Lis 07 15:26 • Temat postu: W co teraz gracie (2)
W CDA recenzja Wiedźmina.I co tu mówić-gra marzenie.I to nie tylko przez sceny erotyczne[choć nie pamiętam wielu RPGów z taką możliwością,więc punkt za odwage ;f].Do tego wiele naprawde ciekawych rozwiązań [możliwość napicia się z kimś,gdy upijesz go mocno to możesz dowiedzieć się ciekawych rzeczy].Język jest raczej wulgarny.Cytuje "Ten skurwiały dewot z małym fiutem i jeszcze mniejszym mózgiem chce mnie wysadzić z siodła".W każdym razie ocena końcowa to 9+.Jak kiedyś zrobie upgrade kompa to to będzie pierwsza gra którą zainstaluje.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
23017 Wysłany: 01 Lis 07 18:56 • Temat postu: jak zdobyc przeklenty mlotek?
Ja bym proponował opcje SZUKAJ
https://hmt.pl/viewtopic.php?p=3110#3110
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
23004 Wysłany: 30 Paź 07 15:31 • Temat postu: Rune Factory ~A Fantasy Harvest Moon~
Domka napisał(a):
Nie do końca bo w Sprite Station musisz jeszcze znaleźć sposób na uwolnienie wszystkich skrzatów, a programy TV odslaniają się dopiero jak znajdziesz kilka z nich I w ogóle jest kilka nowych rzeczy. Kasyno na przykład - żeby wynająć skrzaty, musisz płacić medalami, które tam wygrasz. I kopalnie się odblokowuje zchodząc na sam dół kolejnych kopalni
Tak.Dodali kaczki,nowe kopalnie i to że szukasz skrzatów.Kasyna nie licze,bo dzięki niemu dałem rade zdobyć milion kasy bodaj bez większego wysiłku.Dodali również dziesiątki bugów.No faktycznie-zmiany ogromne ;]
Mati20041-to da się przejść tą gre ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
22998 Wysłany: 30 Paź 07 07:25 • Temat postu: Rune Factory ~A Fantasy Harvest Moon~
To dobrze że czas wydłużony bo w moim DSie uszkodzony jest przycisk dzięki któremu się biega Za tydzień jak już przyjdzie i pogram te 2 dni to opisze moje wrażenia.Narazie napaliłem się bardzo,mimo że ponoć nie ma opcji ;f [więc ustawić jak w FOMTcie by automatycznie biegał a przez trzymanie L chodził nie da rady ;f].Bo z tego co widze to to może być jedyny "oryginalny" Harvest Moon z tych co teraz wychodzi Reszta to ładniejsza grafika i nowy rodzaj zwierząt.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
22997 Wysłany: 30 Paź 07 07:10 • Temat postu: jak zdobyc niejaki gramofon??????????????????????
Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości - Terry Pratchett ;)
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
22954 Wysłany: 23 Paź 07 18:22 • Temat postu: Potrawa Moon Dumplings ?
Cytat:
Pani Admin Girls23
O cholera XD
Ale tak
http://fizzly.everywebhost.com/articles.php?id=110&PHPSESSID=530910fc03ef3b3d8ac32e80a470acc5
Na tej stronie pisze
"Podstawowe składniki takie jak Proszek do pieczenia (Muffin Mix), Czekolada (Chocolate), Olej (Oil), Mąka (Flour), Puder Curry (Curry Powder), Kuleczki Ryżowe (Riceballs) i Chleb (Bread) kupisz w sklepie Jeff'a (The Supermarket)."
Jest tam też zdjęcie jak wygląda ten proszek do pieczenia,więc zorientujesz się jakoś
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
22950 Wysłany: 22 Paź 07 21:06 • Temat postu: milosc w 66min
Na tym opiera się tolerancja.Można nie lubić,powinno się szanować hh:
Hiphop to cała kultura a rap to tylko muzyka.Więc jak już to bardziej nie lubi się "hiphopu"
Ale koniec offtopicu
Choć w sumie w tym temacie nie ma o czym gadać bo wkręt[o ile tam jest ;o] beznadziejny
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
22946 Wysłany: 22 Paź 07 19:58 • Temat postu: milosc w 66min
Nie,bo pobrudzi mi się dresik :/
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
22939 Wysłany: 22 Paź 07 18:03 • Temat postu: milosc w 66min
Może mam spaczone poczucie humoru ale gdyby była ankieta na najgłupszy wkręt to ten by wygrał.Nawet nie wiem gdzie tu wkręt bo całego po prostu nie dałem rady przeczytać.Bo to żałosne i rzenujące* jest.Ot rozmowa.Już moje z CrSem są śmieszniejsze Normalna rozmowa z neokidem
Zresztą szczerze mówiąc sam nie wiem kto tu jest tym neokidem bo obydwie osoby pokazują że analfabetyzm,idiotyzm i brak kultury się szerzy.

*błąd dla wtajemniczonych :F
Cytat:
I słucha hip hopu... żal.aq
ja też słucham ;(
ale obiecuje poprawe


Ostatnio edytowany Poniedziałek, 22 Października 2007, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
22835 Wysłany: 17 Paź 07 13:14 • Temat postu: Kawały o Stirlitzu
Mnie tam sporo rozwaliło

Stirlitz wszedł do gabinetu i ujrzał Müllera leżącego na podłodze i nie dającego oznak życia.
– Otruty – pomyślał Stirlitz, przyglądając się rączce siekiery wystającej z piersi[choć znałem ten wcześniej ;p]

Stirlitz rano, podczas golenia, spogląda w swoje odbicie w lustrze.
– Stirlitz – pomyślał Stirlitz.
– Stirlitz – pomyślało lustro.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
22834 Wysłany: 17 Paź 07 13:12 • Temat postu: Cena waszych zwłok i
22086 zł
eh,taniej od Buliego
No nic na WII by było
Fajna rzecz
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
22828 Wysłany: 17 Paź 07 07:28 • Temat postu: Kawały o Stirlitzu
Ano i ja je lubie
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Dowcipy_o_Stirlitzu
Tu jest ich sporo
Polecam poczytać
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
22781 Wysłany: 13 Paź 07 08:24 • Temat postu: Jak sprawdzić procenty w grze?
Ano nie da się.Tj. mi specjalnie brak procentów nie przeszkadzał,bo samemu się wie czy dużo się zrobiło[choć wolałbym by były procenty ;) ale wszystkiego mieć się nie da]
Ale istnieje legenda że po 255 latach gra się kończy

Ostatnio edytowany Sobota, 13 Października 2007, w całości zmieniany 1 raz(y).
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.