Wysłany: 02 Gru 07 08:10 • Temat postu: W co teraz gracie (2)
Ja mam ochote na FF X> :f Ale brak konsoli
Choć moje ulubione to i tak FF VII,bardzo dobre jest też IX
[zaraz przyjdzie CrS i powie że najlepsza jest I :X]
Wysłany: 26 Lis 07 15:54 • Temat postu: Gry na PS2
No to pokazałeś że jesteś głupi
Widzisz fajną okładke i lecisz od razu to kupić ?
Następnym razem w google poszukaj o tej grze
Ale tak od siebie to polecam słownik ortograficzny
Tańszy od gier,a i przyda Ci się bardziej
Wysłany: 26 Lis 07 07:10 • Temat postu: Gry na PS2
Cytat:
lubie gry do myślenia
;]
Zresztą poszukaj w goglu czy na allegro tytułów które ciekawie wyglądają
Potem sprawdź czy warto zagrać [IGN ;p] i zdobywasz to ;f
Z nagrywaniem nie wiem jak jest,ale ihmo google i 1 wynik ;p
Wysłany: 20 Lis 07 19:41 • Temat postu: Co mozna robic po 100% na Farmie??
Masz racje...
powinno być przynajmniej 50% :F
Co robić po zdobyciu 100% ? Grać dalej/pograć w inną część
ale po zrobieniu 100% gra robi się raczej nudna
Wysłany: 20 Lis 07 16:15 • Temat postu: Gry na Playstation
No shit sir...[wybaczcie,kwestia CrSa ale go nie ma ;p]
Ziom,masz u mnie minus ;f 3 minusy-do wora i do lasu :f[a to Bash...]
A i by nie było też spamu z mojej strony to do romów polecam mininove ;p
Wysłany: 20 Lis 07 16:13 • Temat postu: HM: BTN - Smieszne bugi gry :)
Brak forum KPF chyba zachwiał równowage wszechświata i pojawiły się błędy ;|
Jeżeli to prawda to jesteś naprawdę zdolny[próbować w lato rzucać się do wody by przejść do jaskini...]
a i nie pisz paru postów pod rząd i temat ihmo nie tu ;p
Choć temat o błędach w HMie [wszystkich,czemu BTN ? ;|] mógłby tam być ;p
Jesteś mistrzem spalania dowcipów.Po przeczytaniu tego
Cytat:
Jest Polak Rusek i Niemiec. Diabel kaze im przyniesc jakas bron.
-Niemiec - Colt 062
-Polak- Uzi 014-
-Rusek-Czolg!!
Po przyniesieniu broni Diabeł dodaje:
- A teraz wepchnijcie ją sobie w dóópe
odechciało mi się czytać ;|
przy oryginale szło sie uśmiechnąć,choć imo był niskich lotów
To tutaj jest to idiotyzm z ortografem [dópe ?]
Dałem troche na dół i zauważyłem to
Cytat:
Jedzie ryzerz na koniu, a tu 2 tabliczki: 1-jestes mądry 2-ocipiales
skrecil w pierwsza. Ponownie widzi 2 tabliczki: 1-ocipiales 2-jestes madry
Az wkoncu napotyka smoka. Dzgnal go swoim zlotym mieczem. A smok na to:
- No co ty ocipiales?? Nawet wody sie nie mozna napic!!
to mnie przerosło ;f
Nie mógłby ktoś "normalny" jakieś kawały podać ?
Eh,pomyśl misiu
1.Ortografia[bieże,jom]
2.Skoro musisz mieć ulepszoną wędke a w BTN tylko na 1 sposób da się to zrobić to co z tego wynika ? Że to musisz zrobić !
3.I nie double postuj ;p
Jak się pomyliłem,sry,nie jestem pewien.
Wysłany: 09 Lis 07 11:46 • Temat postu: Rune Factory ~A Fantasy Harvest Moon~
Domka napisał(a):
Oj to mnie chyba Crash baaardzo zachęciłeś do kupna Ale najpierw sobie w Sprite Station pogram. A potem... kto wie?
Domka,ja Ciebie bardzo zachęcam do kupna R4 ^^'
Bo znając życie jeszcze z 5 HMów będzie na NDSa[takie jak te puzzle,co niedawno wyszły.Zajmują 8 mb,lol.Przy 128 rune Factory].I w cenie 1 gry będziesz miała wszystkie ;p
A i grałem z 3 godzinki w Rune Factory i już widze że gra jest świetna ^^.
Wysłany: 08 Lis 07 08:09 • Temat postu: spadająca gwiazda w mfomt
Wiesz,gdy nikt nie zna odpowiedzi to założenie 10 tematów nic nie pomoże ^^'
Tutaj są ze 2 dziewczyny,a One raczej nie grają w to od Girl : Cicho xD Ja gram jak mam czas xD Tylko ostatnio go brak