Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
23667 Wysłany: 23 Gru 07 10:17 • Temat postu: Potrzebne wyjaśnienie MFOMT
https://hmt.pl/viewtopic.php?t=3406

Cytat:
a i tak roma mam spakowanego
lol ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
23640 Wysłany: 22 Gru 07 10:32 • Temat postu: Wiedźmin
Nie głosujcie tylko dlatego że gra Polska...
Ja głosuje na Mariana,za całokształt...
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
23609 Wysłany: 20 Gru 07 18:02 • Temat postu: Wiedźmin
Domka napisał(a):
Tia... ktoś podobno z zagranicznej prasy stwierdził, że "Wiedźmin jest kiepską grą RPG, bo nie ma możliwości wyboru postaci albo rodzaju zbroi"
Czyli dobre RPG to takie, w którym można sobie wybrać postać i zbroję ^^ żenada... (też to chyba zabrałeś z CDA, nie? ) Ale naprawdę warto w niego zagrać, jest uzależniający jak książka

też ;p
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
23597 Wysłany: 19 Gru 07 21:57 • Temat postu: Wiedźmin
Nie grałem,ale tak dopowiem
Media zagraniczne przyjeły gre ciepło,ale jeden z czołowych serwisów czepiał się że nie widać uzbrojenia na wiedźminie ;f I że bijesz wiewiórki na początku
Ale wyobraźcie do sobie...wiedźmin-niziołek płci żeńskiej w pełnej płytówce robi piruety ;f
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
23562 Wysłany: 18 Gru 07 21:59 • Temat postu: Niebieskie serce u Elli
Wilus napisał(a):
Nosz kur** ! Poszedłem do jej domu a tu znowu to gówniane zielone serce, chyba sę zrobię nowego save na inną...
Chyba, że macie jeszcze jakieś rady, bo i tak już 8 tygodni ciągle chodzę do niej po niebieskie serce...

...a dajesz jej rzeczy których nie lubi ? 1 dzień dawania chwastów...
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
23561 Wysłany: 18 Gru 07 21:58 • Temat postu: JAK TAM Z OCENAMI
Buli napisał(a):
Zaraz, zaraz Ty mi chyba nie chcesz Fanfiku powiedzieć, że chodzisz do gimnazjum jeszcze? Bo ja nigdy nie słyszałem żeby w normalnej klasie była muzyka Więc pewnie Ty jesteś w gimnazjum! Ot co!

u nas muzyka jest w podstawówce a w gimnazjum sztuka,ehm
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
23538 Wysłany: 18 Gru 07 17:37 • Temat postu: Welcome back!
Felixia napisał(a):
.. no i cisza smiertelna >.> .. :<

Bo tylko w jednym temacie się udzielasz :f
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
23518 Wysłany: 17 Gru 07 20:22 • Temat postu: Niebieskie serce u Elli
Musisz coś źle robić,spróbuj innego dnia
I lepiej się powstrzymaj,bo jak scenki nie zrobisz to potem się nie da
I nie ożenisz się ;)
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
23466 Wysłany: 16 Gru 07 09:04 • Temat postu: WAZNE
Wiem,chciałem się pochwalić moim zaawansowanym wyszukiwaniem :<
Ale serio,teraz tylko Gnysek Ci pomoże,więc nie ma co pisać ;f
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
23453 Wysłany: 15 Gru 07 20:29 • Temat postu: WAZNE
Wybacz,pomyliłem Cie z kimś innym
Jesteś czysty ;p[tj. masz 10% ostów,bodaj za ten plagiat https://hmt.pl/viewtopic.php?p=13901#13901 ,czy tam za to https://hmt.pl/viewtopic.php?p=18661#18661 ]
Więc czekamy na Gnyska,aż odpowie na pytanie w temacie
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
23430 Wysłany: 15 Gru 07 15:02 • Temat postu: Skojarzenia!
erm...zakładałem jakiś czas temu[rok ?] taki sam temat ;p
Wiedźmin-Książka
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
23427 Wysłany: 15 Gru 07 15:00 • Temat postu: WAZNE
uh...na pewno dostanie tego bana niezależnie od "wniosków" ;|
nie przesadzajcie z tym "odżywianiem" HMT bo nie nadążam czytać
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
23415 Wysłany: 15 Gru 07 14:37 • Temat postu: Welcome back!
Blount napisał(a):

Felixia studiuje nie ma czasu,

...Ją też złapie :<
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
23406 Wysłany: 15 Gru 07 14:18 • Temat postu: WAZNE
Ziomin...erm,może źle kojarze ale koleś ma bana ;p
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
23364 Wysłany: 13 Gru 07 16:00 • Temat postu: FAQ do FOMT & FOMTFG
Geez,poczekaj
nikt raczej nie odliczał czasu od ubijaczki do podwójnego łóżka
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.