Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
23995 Wysłany: 04 Sty 08 08:35 • Temat postu: Rune Factory 2-Krótkie wprowadzenie
Po Japońsku graleś ? Wow...
Zresztą lepiej sobie NDS&R4 skołuj a nie na emulu się męczysz ;)
Fantastyczna rzecz ;p
Ja tam czekam na Angielską wersje RF2 ;p
Ale pierwsze wrażenie "takie sobie" [zobaczyłem co to,ale nie dałem rady grać ;)]
Ale jak coś napisz o tej grze jak będziesz dłużej grał
Bo ciekawi mnie to,choć póki co poczekam zanim zagram
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
23964 Wysłany: 02 Sty 08 16:52 • Temat postu: Skojarzenia!
impreza-crunchips <nie wiem jak to się pisze ;f wymawia kranczips>
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
23960 Wysłany: 02 Sty 08 15:06 • Temat postu: Farmer na diesa
Sprawdze ją
Gdy odzyskam neta :/
Grrr,komuś się nudziło i kable poodcinał :X
Ale można prosić Venice lub CrSa[też mają NDSa i M3/R4] by sprawdzili
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
23938 Wysłany: 01 Sty 08 17:20 • Temat postu: Farmer na diesa
Na Nintendo wyszła gra o "farmie"
"1867 - John Deere - Harvest in the Heartland"
póki co nie chce mi się ją sprawdzać
Ale warto napisać ;p
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
23923 Wysłany: 31 Gru 07 15:36 • Temat postu: Rune Factory
Rune Factory 2 JP powstało ;p
Zauważyłem rom przed chwilą ;)
Jak ktoś ma informacji na temat Amerykańskiej premiery ew. chce opisać gre [ja się wstrzymam ze ściąganiem] wie gdzie pisać ;)
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
23816 Wysłany: 27 Gru 07 17:46 • Temat postu: Przekletne Narzedzia
Potnij się
Na to nie pomoże,ale przydałoby się...
A kamienie rozwalasz ? Nie wyjdzie za 10,próbuj dalej
Albo innego dnia idź
Na pewno wszystko masz na mithir ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
23805 Wysłany: 27 Gru 07 06:54 • Temat postu: matematyka w telewizji
Mi się wydawało podobnie ale tam chyba nie ma znaków,tylko słowa,zresztą on napisał
Cytat:
w konkursie noworocznym w telewizji w domku w mieście
a tam może być inny
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
23799 Wysłany: 26 Gru 07 21:51 • Temat postu: matematyka w telewizji
Cytat:
zawsze wydawało mi się, że z matematyki jestem dobry

fakt,wydawało się...
> wziełeś za dzielenie ta ?
nie wiem na czym polega ten teleturniej ale > znaczy to samo co zawsze
Więc spróbuj dojść metodą prób i błędów na czym to polega
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
23793 Wysłany: 26 Gru 07 19:17 • Temat postu: matematyka w telewizji
ROTFL !
Naprawde jesteś zajebisty z matematyki...
Cytat:
Po drugie co oznacza ten znaczek ">", myślałem, że dzielenie
3>2
to znaczy że 3 jest większe od 2
2<4
to że 4 jest większe od 2

Zresztą gra na kodach sux ;f

Ostatnio edytowany Środa, 26 Grudnia 2007, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
23753 Wysłany: 25 Gru 07 19:07 • Temat postu: narzedzia w mfomt
Masz wszystkie narzędzia na mithril ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
23742 Wysłany: 25 Gru 07 14:40 • Temat postu: Jedzenie
...masz u mnie pierwszy minus
Girl23 wyżej napisała do cholery jak to zrobić !
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
23690 Wysłany: 24 Gru 07 09:35 • Temat postu: Skojarzenia!
Pratchett - Kokoart ;p
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
23682 Wysłany: 23 Gru 07 19:44 • Temat postu: Potrzebne wyjaśnienie MFOMT
Nie powiem ci bo one psują zabawe...



Ok,teraz serio
1.Powiedz mi czym różni się wpisywanie kodów w FOMTcie od wpisywania kodów w MFOMTcie ?
2.Skoro nie działają ci kody do MFOMTa to wina romu i nic nie poradzisz
3.A poza tym to one psują zabawe :X
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
23669 Wysłany: 23 Gru 07 10:22 • Temat postu: Coraz bliżej święta..
Cytat:
To musze cię rozczarować. Kevina w tym roku nie będzie.

Musze się wam do czegoś przyznać...
nigdy nie oglądałem Kevina
A moje święta to zwykł dzień ;p z tym że wolny ^o^
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
23668 Wysłany: 23 Gru 07 10:20 • Temat postu: kody
Nie lubie ciebie ;F
[nie to że pół roku temu napisałem że jest prysznic...]
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.