Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24124 Wysłany: 11 Sty 08 20:13 • Temat postu: Piórko do ślubu w HM Back to Nature jak wygląda???
po cholere ci to skoro masz niebieskie serce ? Będzie czerwone to się pojawi.Podpowiem ci że piórko kształtem przypomina piórko[ http://www.duch.lublin.pl/brzeg_tajemnicy/060817.jpg ] i leży tam gdzie inne przedmioty.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24122 Wysłany: 11 Sty 08 20:05 • Temat postu: FOMT - Frisbee
Dopiero u od 30 m ?
To na tym screenie musiał być cud 0o
Szanse że dodadzą to na strone są nikłe z powodu lenistwa wszystkich ^^'

Edit-już nieważne to co wcześniej ;|
ślepnieję [;f] i nie mogłem znaleźć na stronie ;F

Ostatnio edytowany Piątek, 11 Stycznia 2008, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24121 Wysłany: 11 Sty 08 19:37 • Temat postu: Co mozna robic po 100% na Farmie??
Harvest Moon ma to do siebie że szybko się nudzi
Każdy dzień to te same osoby stoją pod tymi samymi budynkami mówiąc to samo ;|
Więc szybko się nudzi,że mało kto miał 100%
a żeby dalej grać ? ;|
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24106 Wysłany: 11 Sty 08 07:00 • Temat postu: FOMT - Frisbee
No to może można tak zdobyć skarb piratów/skamieline ryby ? Ale to chyba się wyławiało ? Nie wiem,serio pierwsze słysze...
Może zrobisz jakiś przełom w świecie FOMTa 0o
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24100 Wysłany: 10 Sty 08 16:14 • Temat postu: Co wolisz
aqq ;d

Tymbark Jabłko-mięta czy inny ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24086 Wysłany: 10 Sty 08 07:14 • Temat postu: Czekolada BTN
Nie grałem w to dawno ale czekolada jest w FOMTcie,nie w BTNie...
Może a AWLu jest,a tutaj nie sprecyzowane o czym ;p
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24085 Wysłany: 10 Sty 08 07:02 • Temat postu: Jaką podrywacie dziewczyne w HM BTN ?
Cytat:
nie ma tuja gościnności na tej stronie anulowano stronę Harvest Moon town :cry:
No bo ktoś napisze do ciebie i nie napisze posta na forum i upadniemy :<
A mówiąc szczerze to nie sądze bym wiedział mniej od Ciebie choć grałem ostatni raz...rok temu ?
A gościnność jest :F
Ale gdy po raz 4 przeczytałem o tym twoim gg to mruknełem pod nosem "...kurwa" ;F
I będe miły i dam rade
Takich jak Ty było wielu.Zostań dłużej na tym forum,bo większość po 2 tygodniach wymiękała,i pomagaj w podforum BTN.A wtedy sami będą pisać bez tych wkurzających tekstów w każdym poście
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24050 Wysłany: 07 Sty 08 15:20 • Temat postu: FOMT - Frisbee
Może...a to "nic nie znalazłeś" to błąd średniego tłumaczenia [pamiętam gdy było pytanie na forum "Kiedy Kai ma sesje w playboyu ?".Chodziło o to że ktoś w grze nazwał go "playboyem" ;p]
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24046 Wysłany: 07 Sty 08 07:04 • Temat postu: FOMT - Frisbee
No to tak mocno rzuciłaś że wyleciało poza ekran,a pies już nie wiedział gdzie jest...
Ale to snucie teorii jest w sumie bezsensowne,czekaj na kogoś kto będzie pamiętał.
Ale na pewno nie chodzi o to że można coś tak znaleźć [bo bym o tym wiedział ]
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24042 Wysłany: 06 Sty 08 17:20 • Temat postu: Ciuchy, styl, fashion.
Fryzura-do ramion,czysta ale poplątana...
Strój-jakieś wygodne spodnie-głównie dres [obowiązkowo dwupaskowy,heh ;p Ale serio,to lubie chodzić w dresie,choć baseballów nie lubie ;s i raczej spokojny jestem ]
Bluza ? Jakaś z kapturem skejtowska,czy coś w tym stylu.Ew coś "kul czarnego",choć teraz w siwo-białej bluzie siedze ;f
Byle by było wygodnie...
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24041 Wysłany: 06 Sty 08 16:52 • Temat postu: FOMT - Frisbee
Mi nigdy nie wyskoczył,ale wydaje mi się że zgubił frisbee ? [takie przypuszczenie ;f dawno nie grałem]
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24029 Wysłany: 05 Sty 08 20:40 • Temat postu: Co wolisz
Magia ! Szybka,efektowna i silna ^o^

Cola czy pepsi ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24027 Wysłany: 05 Sty 08 18:02 • Temat postu: Magia
Takie pytanie co do magii...
Jako że jestem z nią na bieżąco[choć nie używam...ale magia rox ^o^]
I martwi mnie jedno...Hity które nią robie są żałosne ;|
To tak musi być ? Czy można jakoś trenować magie ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24026 Wysłany: 05 Sty 08 18:01 • Temat postu: Rune Factory 2-Krótkie wprowadzenie
Na DSie wszystko ładniejsze i tak :< I nie lubie Was :F
A i Buli-polecam Ci nadrobić
Save mi się zepsuł i postanowiłem z 3 dni temu zagrać od nowa...
i siedze po 6-7 godzin pod rząd ;p
8 dzień pierwszego lata,4 jaskinie skończone i relaksuje się przy łowieniu
Więc warto ;)
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24019 Wysłany: 05 Sty 08 11:57 • Temat postu: kamienie prawdy
Było to już z 3 razy zgłaszane ^^
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.