Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24265 Wysłany: 19 Sty 08 11:02 • Temat postu: Skarpeta
Nic ci to nie da.Chyba że w plecaku masz nieskończoność włóczki.I tak i tak będziesz musiała wrócić do domu po kolejne i wtedy zobaczyłabyś skarpete lub jej brak.
A co do czekania w nieskończoność - no to chyba nie dzisiaj ;|
W końcu MUSIAŁABYŚ pójść do domu bo nie masz nieskończoności włóczek.I jakby skarpetka miała być to by tam była.
No chyba że grasz na kodach i nie chce Ci się sprawdzać w domu czy już ją dostałaś-ale jak tak,to o czym my w ogóle mówimy ?
Zresztą chyba nie dajesz jej tylko włóczki na okrągło ;| Bo gdy dajesz 1 prezent ciągle to chyba może spaść poziom lubienia [Kiedyś gdy dałem Karen wino,spadło jej serce z pomarańczowego na żółte.Tylko na chwile,po później nabiłem to dosyć szybko]

Ale skoro problem(?) rozwiązany to temat już nie potrzebny


Ostatnio edytowany Sobota, 19 Stycznia 2008, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24258 Wysłany: 18 Sty 08 19:29 • Temat postu: Skarpeta
...masz szczęście że jeszcze nie wynaleźli tego urządzenia by komuś przypieprzyć w morde przez neta...
DAWAJ jej dużo prezentów i co jakiś czas daj jej włóczke.I jak ci powie że zrobiła-to zrobiła ! Do kurwy nędzy co cie to zbawi czy powie czy nie ? no pomyśl ! Nawet jak nie powie to gdy zobaczysz skarpete to znaczy że zrobiła.Nie zobaczysz-nie zrobiła.A to że ci powie to tylko przyśpieszy to kiedy się o tym dowiesz !
i ty chcesz się brać za robienie poradnika do czegoś ? jak nie umiesz prostych zdań zrozumieć
prosze,nie kompromituj się już ;s
[dla tych dla których teraz wyszedłem na prostaka przeklinając-ta osoba nie wykazuje najmniejszych objaw logicznego myślenia...a jak nie ja jej to powiem,to kto ? Matiza nie ma ]
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24256 Wysłany: 18 Sty 08 19:15 • Temat postu: Skarpeta
Kurwa,nie mam siły...
Co ci zrobi różnice czy powie czy nie ? ŻADNEJ
Opowiem troche jak CrS
Wiesz,zrobi ci wjazd na chate swoim zajebistym krzesełkiem,wjebie ci skarpete na wieszak i spierdoli !
Grrrr<gryzie pluszowego misia>
[CrS obiecał nie dawać osta :< a jego się lepiej słuchać :F I wybaczcie nerwa,nie lubie głupich pytań :< ]

Edit po roku od napisania - Damn,ale ten post jest słaby Nie wierze że ja to pisałem :FF
Drugi edit ;f Ale pytanie w sumie zasłużyło na coś takiego :FF

Ostatnio edytowany Piątek, 24 Lipca 2009, w całości zmieniany 3 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24255 Wysłany: 18 Sty 08 19:07 • Temat postu: Nowa gra w stylu hm
ty widze ani polskim ani angielskim nie operujesz ? przykre...
Najpierw skończ,potem reklamuj
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24241 Wysłany: 17 Sty 08 22:05 • Temat postu: Skarpeta
Grr...
Pomyśl słońce,jak inaczej by mogło być ? Sama się tak znajdzie ?[chciałem czekać aż odpowie Rovena,bo robi to jakoś kulturalnie,ale wziąłem się za siebie i odpowiedziałem :F Mi jakoś ciężko odpowiedzieć mądrze na głupie pytanie...]
Zresztą jak zobaczysz zwisającą skarpete w domu to pewnie będzie to ;s
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24209 Wysłany: 14 Sty 08 18:38 • Temat postu: Problem z save'ami
Raczej tu nikt Ci nie pomoże
Idź na forum od komórek ;p
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24207 Wysłany: 14 Sty 08 18:00 • Temat postu: Problem z save'ami
A spróbowałeś ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24193 Wysłany: 14 Sty 08 06:56 • Temat postu: Rune Factory: Mapa Kardii
Szkoda że tylko to zmieniłeś 0o
I taki jaki uploader-taka praca ;p
Brzydka ;f Domy 1 cm na 1 cm,wszystko jednej wielkości,małe to,a osoby obok mapy i ramka jest większa od samej mapy :F Popracuj nad tym
Wybacz Eer!on że zabieram Ci prace
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24189 Wysłany: 13 Sty 08 22:04 • Temat postu: Scenki innych par
Wybaczcie...oswajam się z myślą że za pare godzin poniedziałek [:S] i mam luki w myśleniu
Źle przeczytałem temat...
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24185 Wysłany: 13 Sty 08 21:17 • Temat postu: Spolszczenie
Taką rade mam
Naucz się do cholery korzystać z opcji szukaj ! Na forum jest nawet taka ! Wpisujesz "spolszczenie" i patrzysz co ci znalazło.Nie pisze nic o tym ? To nie ma ;s
[dodam że jako przewrażliwiony na tym punkcie musiałem usuwać z tego posta 5 słów "kurwa" itp. by nie brzmiało nie dobrze....Bywam kulturalny,ale nie gdy ktoś prosi o pomoc nie próbując samemu sobie poradzić...]
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24184 Wysłany: 13 Sty 08 21:05 • Temat postu: Scenki innych par
Z tego co wiem to w FOMTcie musisz jeszcze zaznaczyć dobrą odpowiedź...
W MFOMTcie tak nie jest ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24178 Wysłany: 13 Sty 08 17:25 • Temat postu: Rune Factory: Mapa Kardii
Jak na Eer!ona to odpowiedź wprost zbyt kulturalna ;f Nie wiem czego się czepiacie
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24177 Wysłany: 13 Sty 08 17:23 • Temat postu: Help
Sprawdź na www.google.de tam napewno będzie !
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24156 Wysłany: 12 Sty 08 14:22 • Temat postu: Nowa gra w stylu hm
balon napisał(a):
Nie czepiaj się błedów. Jeżeli nie rozumiesz że to jest wersja testowa która morze zawierać błedy ortograficzne i to na tyle w wersji finalnej wszystko będzie idealnie.

więc po to ci to napisał,żebyś poprawił w wersji finalnej
nie czepiaj się tych co chcą pomóc 0o
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24125 Wysłany: 11 Sty 08 20:15 • Temat postu: Czy jest jakieś wydarzenie z urodzinami dziewcząt z Harvest Moon
Kurwa...
wierz mi,odpisywanie w temacie sprzed 3 lat nie pomoże twórcy który przez ten czas dał sobie rade pewnie ;s Nie wnosząc nic do niego
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.