Nic ci to nie da.Chyba że w plecaku masz nieskończoność włóczki.I tak i tak będziesz musiała wrócić do domu po kolejne i wtedy zobaczyłabyś skarpete lub jej brak.
A co do czekania w nieskończoność - no to chyba nie dzisiaj ;|
W końcu MUSIAŁABYŚ pójść do domu bo nie masz nieskończoności włóczek.I jakby skarpetka miała być to by tam była.
No chyba że grasz na kodach i nie chce Ci się sprawdzać w domu czy już ją dostałaś-ale jak tak,to o czym my w ogóle mówimy ?
Zresztą chyba nie dajesz jej tylko włóczki na okrągło ;| Bo gdy dajesz 1 prezent ciągle to chyba może spaść poziom lubienia [Kiedyś gdy dałem Karen wino,spadło jej serce z pomarańczowego na żółte.Tylko na chwile,po później nabiłem to dosyć szybko]
Ale skoro problem(?) rozwiązany to temat już nie potrzebny
Ostatnio edytowany Sobota, 19 Stycznia 2008, w całości zmieniany 1 raz(y).
...masz szczęście że jeszcze nie wynaleźli tego urządzenia by komuś przypieprzyć w morde przez neta...
DAWAJ jej dużo prezentów i co jakiś czas daj jej włóczke.I jak ci powie że zrobiła-to zrobiła ! Do kurwy nędzy co cie to zbawi czy powie czy nie ? no pomyśl ! Nawet jak nie powie to gdy zobaczysz skarpete to znaczy że zrobiła.Nie zobaczysz-nie zrobiła.A to że ci powie to tylko przyśpieszy to kiedy się o tym dowiesz !
i ty chcesz się brać za robienie poradnika do czegoś ? jak nie umiesz prostych zdań zrozumieć
prosze,nie kompromituj się już ;s
[dla tych dla których teraz wyszedłem na prostaka przeklinając-ta osoba nie wykazuje najmniejszych objaw logicznego myślenia...a jak nie ja jej to powiem,to kto ? Matiza nie ma ]
Kurwa,nie mam siły...
Co ci zrobi różnice czy powie czy nie ? ŻADNEJ
Opowiem troche jak CrS
Wiesz,zrobi ci wjazd na chate swoim zajebistym krzesełkiem,wjebie ci skarpete na wieszak i spierdoli !
Grrrr<gryzie pluszowego misia>
[CrS obiecał nie dawać osta :< a jego się lepiej słuchać :F I wybaczcie nerwa,nie lubie głupich pytań :< ]
Edit po roku od napisania - Damn,ale ten post jest słaby Nie wierze że ja to pisałem :FF
Drugi edit ;f Ale pytanie w sumie zasłużyło na coś takiego :FF
Ostatnio edytowany Piątek, 24 Lipca 2009, w całości zmieniany 3 raz(y).
Grr...
Pomyśl słońce,jak inaczej by mogło być ? Sama się tak znajdzie ?[chciałem czekać aż odpowie Rovena,bo robi to jakoś kulturalnie,ale wziąłem się za siebie i odpowiedziałem :F Mi jakoś ciężko odpowiedzieć mądrze na głupie pytanie...]
Zresztą jak zobaczysz zwisającą skarpete w domu to pewnie będzie to ;s
Szkoda że tylko to zmieniłeś 0o
I taki jaki uploader-taka praca ;p
Brzydka ;f Domy 1 cm na 1 cm,wszystko jednej wielkości,małe to,a osoby obok mapy i ramka jest większa od samej mapy :F Popracuj nad tym
Wybacz Eer!on że zabieram Ci prace
Wysłany: 13 Sty 08 21:17 • Temat postu: Spolszczenie
Taką rade mam
Naucz się do cholery korzystać z opcji szukaj ! Na forum jest nawet taka ! Wpisujesz "spolszczenie" i patrzysz co ci znalazło.Nie pisze nic o tym ? To nie ma ;s
[dodam że jako przewrażliwiony na tym punkcie musiałem usuwać z tego posta 5 słów "kurwa" itp. by nie brzmiało nie dobrze....Bywam kulturalny,ale nie gdy ktoś prosi o pomoc nie próbując samemu sobie poradzić...]
Wysłany: 12 Sty 08 14:22 • Temat postu: Nowa gra w stylu hm
balon napisał(a):
Nie czepiaj się błedów. Jeżeli nie rozumiesz że to jest wersja testowa która morze zawierać błedy ortograficzne i to na tyle w wersji finalnej wszystko będzie idealnie.
więc po to ci to napisał,żebyś poprawił w wersji finalnej
nie czepiaj się tych co chcą pomóc 0o