Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24461 Wysłany: 30 Sty 08 09:50 • Temat postu: dziewczyny
Ona nie lubi chwastów,ale nie obraża się gdy jej je dasz.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24460 Wysłany: 30 Sty 08 09:46 • Temat postu: Kanał wróżka
Nie zmyślaj...nie jest potrzebna
A i skoro wygrałeś tą książke to taka rada-granie na ctrl+s i ctrl+l byleby wygrać nie daje satysfakcji i jest bezsensu
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24403 Wysłany: 27 Sty 08 18:17 • Temat postu: Przepis 40 - Sweet Potato - Problem
a w BTNie nie ma tak jak w FOMTcie ? [huragan w lato lub zime i kamienie przylatują ]
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24386 Wysłany: 26 Sty 08 19:48 • Temat postu: milosc w 66min
0o
Przeciwieństwo poprawnego pisania z sensem...
Co do pierwszego to powiem tylko
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia
Dalej
Cytat:
Tolerować tzn tolerować czyli nie dyskryminować a nie szanować.
Jak kogoś nie szanuje to znaczy że go nie toleruje,więc o co ci chodzi ?
Cytat:
Moge z toba nie utrzymywac kontaktu, nie rozmawiac z toba a zatem cie nie dyskryminowac i wtedy cie toleruje
Skomentowałbym to jednym zwrotem ale obiecałem nie przeklinać tutaj...
Możesz ze mną nie utrzymywać kontaktu i nie rozmawiać,a zatem cie nie dyskryminować ? Whoa ?
Możesz równie dobrze mnie wtedy dyskryminować.Przykład bezsensu,napisany chyba po to by wiadomość była dłuższa.Choć szczerze mówiąc,nawet nie rozumiem o co ci chodzi ;|
Cytat:
a szanuje cie jesli uznaje twoje poglady
Czyli każdy ateista nie szanuje katolików bo mają inne poglądy ? [wg. ciebie szanowanie=uznawanie takich samych poglądów]
Oj gadasz od rzeczy ;|
Cytat:
ja tez nie lubie hiphopu. w polsce to jest bardziej komercjalny hippop a nie hiphop.
Wielki znawca będący w temacie...
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24379 Wysłany: 26 Sty 08 18:15 • Temat postu: BTN legendarne ryby
Cholera,naprawde Ci gratuluje ;p
Ja nie złapałem ani jednej [ale i w BTN grałem mało]
Do tego sprzedałeś 500 ryb,co już jest zadaniem tylko dla "hardkorowców"
Gratz ;)
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24371 Wysłany: 26 Sty 08 09:34 • Temat postu: Harvest Moon Forever ?
Mhm,faktycznie
Ale może nie chce mu się codziennie tu pisać
Ale w sumie i tak i tak niewierze by to wyszło ;f
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24369 Wysłany: 26 Sty 08 09:32 • Temat postu: Fantasy!
Cytat:
Poza tym - czy to, że pisarz ma 16 lat czy ileśtam to na rynku ma być traktowany ulogowo?

Wygląda na to że tak jest
Nie popre tego niczym,mam nadzieje że się myle ale wydaje mi się że książka sprzedała się bardzo dobrze [o książkach które sprzedają się słabo filmów nie kręcą].Filmu nie oglądałem,książki nie czytałem i jestem z siebie dumny ;p
W sumie gdybym teraz napisał książke-byłbym milionerem ! 0o [13 letni pisarz fantasy-przeszłoby]


Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24367 Wysłany: 26 Sty 08 09:29 • Temat postu: Harvest Moon Forever ?
Szczerze ? Wg. mnie tego nie skończysz ;)
Ale mam nadzieje że się zaskocze ;p
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24354 Wysłany: 25 Sty 08 20:42 • Temat postu: Ścięcie drzewa na Mother Hill bodajże...
No to teraz czekajmy na jasnowidza który zgadnie o jakim HMie mówisz....
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24351 Wysłany: 25 Sty 08 18:18 • Temat postu: omfg violence gamez
Złe HMT ich wygryzło
A i od kiedy istnieje takie kryterium że gry im bardziej krwawe tym gorsze ?
Jak można nie lubić krwawych gier ? I w drugą strone-jak można lubić gre w której krew to jedyna "ciekawa" rzecz ?
Bo nigdy tego nie zrozumiem,a widze że Tobie Rafper robi to różnice...
Wytłumaczyłbyś mi to podejście ? 0o
[i też mam 13 lat ;f]
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24318 Wysłany: 22 Sty 08 14:11 • Temat postu: Nowa gra w stylu hm
Sam nie umiesz Polskiego,założę się że jak bym Ci dał proste zdanie do napisania to nie napisałbyś bez chociaż jednego podstawowego błędu (załorze,kontynułowana)

Tak jak myślałem,nie dasz rady kontynuować projektu,bo tak to się zawsze kończy.A te screeny robiłeś chyba w paintcie
Przykre...
I nie sądzę bym Angielski znał gorzej od Ciebie misiu
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24314 Wysłany: 21 Sty 08 13:26 • Temat postu: skrzynka pocztowa kolo supermarketu??
Nie,chodzi mi o to że twórcy nie dali by rady zrobić by mieszkańcy odpowiadali SENSOWNIE na to co my napiszemy ;p Że gdy napiszemy że jest głupi,on zrozumie i się obrazi i odpisze "twoja stara" czy coś takiego
Ale to niemożliwe...
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24306 Wysłany: 21 Sty 08 07:04 • Temat postu: skrzynka pocztowa kolo supermarketu??
I myślisz że jak by odpowiadali ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24273 Wysłany: 19 Sty 08 15:22 • Temat postu: Przyjaźń między kobietą i męzczyzną
To pytanie jest głupie ;|
Czemu miałaby nie istnieć ? Nie jeden chłopak przyjaźni się z dziewczyną i vice versa.
Nie bardzo wiem jak napisać bo raczej dla mnie to coś naturalnego 0o
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24271 Wysłany: 19 Sty 08 15:19 • Temat postu: SUGDW Apple
Nie wiem o jakim mówisz HM ale jak o BTN to pewnego dnia przyjdzie do Ciebie Won który chce sprzedać Ci jabłko.Jak się zgodzisz-dostaniesz jabłko SUGDW
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.