Wysłany: 30 Sty 08 09:46 • Temat postu: Kanał wróżka
Nie zmyślaj...nie jest potrzebna
A i skoro wygrałeś tą książke to taka rada-granie na ctrl+s i ctrl+l byleby wygrać nie daje satysfakcji i jest bezsensu
Tolerować tzn tolerować czyli nie dyskryminować a nie szanować.
Jak kogoś nie szanuje to znaczy że go nie toleruje,więc o co ci chodzi ?
Cytat:
Moge z toba nie utrzymywac kontaktu, nie rozmawiac z toba a zatem cie nie dyskryminowac i wtedy cie toleruje
Skomentowałbym to jednym zwrotem ale obiecałem nie przeklinać tutaj...
Możesz ze mną nie utrzymywać kontaktu i nie rozmawiać,a zatem cie nie dyskryminować ? Whoa ?
Możesz równie dobrze mnie wtedy dyskryminować.Przykład bezsensu,napisany chyba po to by wiadomość była dłuższa.Choć szczerze mówiąc,nawet nie rozumiem o co ci chodzi ;|
Cytat:
a szanuje cie jesli uznaje twoje poglady
Czyli każdy ateista nie szanuje katolików bo mają inne poglądy ? [wg. ciebie szanowanie=uznawanie takich samych poglądów]
Oj gadasz od rzeczy ;|
Cytat:
ja tez nie lubie hiphopu. w polsce to jest bardziej komercjalny hippop a nie hiphop.
Cholera,naprawde Ci gratuluje ;p
Ja nie złapałem ani jednej [ale i w BTN grałem mało]
Do tego sprzedałeś 500 ryb,co już jest zadaniem tylko dla "hardkorowców"
Gratz ;)
Poza tym - czy to, że pisarz ma 16 lat czy ileśtam to na rynku ma być traktowany ulogowo?
Wygląda na to że tak jest
Nie popre tego niczym,mam nadzieje że się myle ale wydaje mi się że książka sprzedała się bardzo dobrze [o książkach które sprzedają się słabo filmów nie kręcą].Filmu nie oglądałem,książki nie czytałem i jestem z siebie dumny ;p
W sumie gdybym teraz napisał książke-byłbym milionerem ! 0o [13 letni pisarz fantasy-przeszłoby]
Złe HMT ich wygryzło
A i od kiedy istnieje takie kryterium że gry im bardziej krwawe tym gorsze ?
Jak można nie lubić krwawych gier ? I w drugą strone-jak można lubić gre w której krew to jedyna "ciekawa" rzecz ?
Bo nigdy tego nie zrozumiem,a widze że Tobie Rafper robi to różnice...
Wytłumaczyłbyś mi to podejście ? 0o
[i też mam 13 lat ;f]
Wysłany: 22 Sty 08 14:11 • Temat postu: Nowa gra w stylu hm
Sam nie umiesz Polskiego,założę się że jak bym Ci dał proste zdanie do napisania to nie napisałbyś bez chociaż jednego podstawowego błędu (załorze,kontynułowana)
Tak jak myślałem,nie dasz rady kontynuować projektu,bo tak to się zawsze kończy.A te screeny robiłeś chyba w paintcie
Przykre...
I nie sądzę bym Angielski znał gorzej od Ciebie misiu
Nie,chodzi mi o to że twórcy nie dali by rady zrobić by mieszkańcy odpowiadali SENSOWNIE na to co my napiszemy ;p Że gdy napiszemy że jest głupi,on zrozumie i się obrazi i odpisze "twoja stara" czy coś takiego
Ale to niemożliwe...
Wysłany: 19 Sty 08 15:22 • Temat postu: Przyjaźń między kobietą i męzczyzną
To pytanie jest głupie ;|
Czemu miałaby nie istnieć ? Nie jeden chłopak przyjaźni się z dziewczyną i vice versa.
Nie bardzo wiem jak napisać bo raczej dla mnie to coś naturalnego 0o
Wysłany: 19 Sty 08 15:19 • Temat postu: SUGDW Apple
Nie wiem o jakim mówisz HM ale jak o BTN to pewnego dnia przyjdzie do Ciebie Won który chce sprzedać Ci jabłko.Jak się zgodzisz-dostaniesz jabłko SUGDW