Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24612 Wysłany: 05 Lut 08 18:59 • Temat postu: omfg violence gamez
rafper napisał(a):
Dobra waszego zdania nie zmienię a wy mojego,po co to dalej prowadzić ??

I właśnie o to mi chodzi.Że Ty nie czytasz naszych argumentów,nie zastanawiasz się nad tym co piszemy.Ty z góry zakładasz że wiesz lepiej i wymyślając tak durne argumenty jak to ADHD.A moje zdanie można zmienić,przedstawiając jakieś sensowne argumenty
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24603 Wysłany: 05 Lut 08 12:57 • Temat postu: KTO SIE ZNA?
Ściągaj jaką wersje chcesz.Pościągaj z 3 wersje emulatora ePSXe.W żadnej save nie działa to Twoja wina i nic Ci nie pomoge bo to Ty coś źle robisz.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24600 Wysłany: 05 Lut 08 12:30 • Temat postu: omfg violence gamez
Gril była pierwsza,eh ;f

Cytat:
No ta wy wiecie że ta krew to tylko piksele
Dziecko też wie że raczej nie jest to na serio.Jeżeli umie zainstalować sobie GTA to wie że ta krew to krew na komputerze.Bo za co innego może to wziąść ? [Mając 7 lat bodaj grałem w pokemon blue i GTA i jestem z siebie dumny ;F]
Cytat:
ale taki sześciolatek może być potem agresywny.
Po zobaczeniu krwi na monitorze będzie agresywny ?
Cytat:
Myślicie że skąd jest adhd.
I głód w Afryce,down oraz wojny.Jak szaleć to szaleć !
Cytat:
Sami gracie w takie gry to nie robi wam rurznicy od ilu lat gra dozwolona bo macie normalną psychikę ale dziecko ma wrażliwą psychikę i bierze wszystko do siebie.
A jakbyśmy nie grali to robiłoby nam różnice ? No mamy normalna psychike,ale dziecko TEŻ ma normalną psychike.Dla Ciebie "dziecko" to idiota który po zobaczeniu krwi będzie zabijać w przyszłości [i mieć adhd-a co !] Dzieci mają słabą psychike,ale do cholery ja np. sam jestem dzieckiem.Sam mam słabą psychike i często się wzruszam.I choć jestem starszy od tego twojego 6 latka to ten 6 latek to TEŻ człowiek,też ma swój rozum[choć nie rozwinięty] i to od NIEGO zależy jaki będzie,a nie od tego w co gra.
Cytat:
Uczę się z chłopakiem ktury nie myśli co robi i nie wgadacie mi że ot tak mu się stało.Ciągle aż do śmierci będę trzymał się własnego zdania.
On nie myśli co robi,Ty nie myślisz co piszesz,się żeście dobrali....A czemu wg. ciebie to mu się stało ? Grał w gry brutalne,dla tego nie myśli co robi ?
A pisząc że do śmierci będziesz trzymał się swojego zdania pokazujesz jakim jesteś idiotą...
No sry,ale jeżeli ktoś z góry zakłada że ma racje,nie próbując chodźby odpowiedzieć na to co piszemy bo wie lepiej,to to z nim jest coś nie tak.A pisanie że do śmierci będziesz miał to samo zdanie[po śmierci nie ?] jest imo idiotyczne.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24576 Wysłany: 04 Lut 08 16:21 • Temat postu: KTO SIE ZNA?
Ściągnij jakiegoś ePSXe z innej strony.
www.google.pl , sry,ale nie chce mi się szukać czegoś,co Tobie zajmie maks 5 minut
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24572 Wysłany: 04 Lut 08 09:24 • Temat postu: Parę pytań od początkującego. - AWL
Na emulatorze PSX AWL'a raczej ciężko odpalić...
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24563 Wysłany: 03 Lut 08 20:07 • Temat postu: KTO SIE ZNA?
Zmień emulator na innego ePSXe
Nie działa ? więc to pewnie Twoja wina,bo coś źle robisz
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24562 Wysłany: 03 Lut 08 20:04 • Temat postu: " Pieniądz zamiast rozumu " by Mrx ;)
Na wszystko ? Willa z basenem,100dolarówki zamiast fajek i jakaś plaża blisko domu ?
ehe...
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24551 Wysłany: 03 Lut 08 17:07 • Temat postu: KTO SIE ZNA?
Czy na pewno wciskasz F1 ? Czy na pewno używasz emulatora EPSXE ?
Jeżeli tak to nie ma szans by sava nie było,choć czasem lepiej zapisać na pare slotów naraz [bywało że 1 siadł,ale to po większym czasie gry]
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24549 Wysłany: 03 Lut 08 17:03 • Temat postu: jak mic ryby w stawie?
Pytanie pisze się w poście,a nie w temacie :s...
No jak mieć ? Zławiasz i wrzucasz ;f...
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24540 Wysłany: 03 Lut 08 12:15 • Temat postu: Problem z kopalnią HM BTN
A młotem rozwalaj kamienie ;p
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24536 Wysłany: 03 Lut 08 08:22 • Temat postu: Skojarzenia!
ogórek-Blondi ;p
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24529 Wysłany: 02 Lut 08 16:42 • Temat postu: omfg violence gamez
A cenzury i tak coraz więcej :s Taki przykład podam
http://k-ff.com/Final4/index.php?n=13
Niektórym się pewnie nie chce zaglądać to zarzuce screena
[obrazek]
http://k-ff.com/Final4/Grafika/screeny/rosa.png
Podmienić kose za kule 0o Rodzi się pytanie-jak ją tam wrzucili ;f Ale to ciekawe,co Amerykańcom przeszkadzała ta kosa...ech dziwne ludzie ;s

Ostatnio edytowany Sobota, 02 Lutego 2008, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24497 Wysłany: 31 Sty 08 22:00 • Temat postu: POMOCY
boryn napisał(a):
Podajże F5, a load to F7
tak na emulatorze N64 =.= na ePSXe F1 save,F2 zmiana slotu F3 load
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24496 Wysłany: 31 Sty 08 21:19 • Temat postu: omfg violence gamez
O cholera...
Ja chyba fora pomyliłem 0o
Cytat:
Powiem tak chcesz by twoje dziecko grało w drugiej klasie w grę z morzem krwi?
Wisi mi to i powiewa w jakie gry będzie grał.Nie obchodzi mnie czy to będzie GTA czy maj litl pony.Współczuje waszym synom,Warcrafta,GTA,Quaka im usuniecie bo będzie tam krew ?
Sam masz misiaczku 13 lat i co ? I nie lubisz tych gier więc w nie nie grasz
Ja mam 13 lat i wisi mi to czy mają krew,więc gram w GTA
To my decydujemy w co chcemy grać [są wyjątki,bo 6 latek grający w głębokie gardło czy coś takiego to już nie "dobre"].
Nie ma czegoś takiego jak to że gra odbije się w dorosłości.Na pewno przez gry trwają wojny,ludzie się zabijają,a idiotyzm i analfabetyzm [pzdr rafper] jest czymś normalnym nie ? :S
Cytat:
Obowiązkiem rodziców jest dbanie o to w co gra dziecko. I jeśli będzie grało w krwiste gry to tylko i wyłącznie wina rodziców że nie przekazali pewnych wartości i naświetlili pewnych spraw.
Jasiu,gry to zło,a gdy będziesz grał w GTA gdy będziesz dorosły staniesz się seryjnym mordercą.
Wytłumacz mi,jakie wartości powinni rodzice przekazać dziecku i jakie "sprawy naświetlić" by nie grało w gre z krwią.A teraz wybaczcie-ide wyrzucić moje tomy Naruto [+15] i całe anime Death Note [+16 bodaj].Co z tego że nic mi się nie stanie przez oglądanie tego.Ale tam jest KREW i przez nią w dorosłości będe zabijał...
bullshit...

Edit:a tak w ogóle to moja sygna to czysta pornografia +18 ;f muahahaha,po obejrzeniu jej będziecie gwałcić w dorosłości


Ostatnio edytowany Czwartek, 31 Stycznia 2008, w całości zmieniany 2 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24462 Wysłany: 30 Sty 08 09:52 • Temat postu: Skrzat
Na początku skrzatów nie ma po co zapraszać Bo gra jest prosta
A potem nie robi Ci rożnicy czy sprzedasz jajka czy majonez [i tak masz za dużo kasy]
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.