Dobra waszego zdania nie zmienię a wy mojego,po co to dalej prowadzić ??
I właśnie o to mi chodzi.Że Ty nie czytasz naszych argumentów,nie zastanawiasz się nad tym co piszemy.Ty z góry zakładasz że wiesz lepiej i wymyślając tak durne argumenty jak to ADHD.A moje zdanie można zmienić,przedstawiając jakieś sensowne argumenty
Dziecko też wie że raczej nie jest to na serio.Jeżeli umie zainstalować sobie GTA to wie że ta krew to krew na komputerze.Bo za co innego może to wziąść ? [Mając 7 lat bodaj grałem w pokemon blue i GTA i jestem z siebie dumny ;F]
Cytat:
ale taki sześciolatek może być potem agresywny.
Po zobaczeniu krwi na monitorze będzie agresywny ?
Cytat:
Myślicie że skąd jest adhd.
I głód w Afryce,down oraz wojny.Jak szaleć to szaleć !
Cytat:
Sami gracie w takie gry to nie robi wam rurznicy od ilu lat gra dozwolona bo macie normalną psychikę ale dziecko ma wrażliwą psychikę i bierze wszystko do siebie.
A jakbyśmy nie grali to robiłoby nam różnice ? No mamy normalna psychike,ale dziecko TEŻ ma normalną psychike.Dla Ciebie "dziecko" to idiota który po zobaczeniu krwi będzie zabijać w przyszłości [i mieć adhd-a co !] Dzieci mają słabą psychike,ale do cholery ja np. sam jestem dzieckiem.Sam mam słabą psychike i często się wzruszam.I choć jestem starszy od tego twojego 6 latka to ten 6 latek to TEŻ człowiek,też ma swój rozum[choć nie rozwinięty] i to od NIEGO zależy jaki będzie,a nie od tego w co gra.
Cytat:
Uczę się z chłopakiem ktury nie myśli co robi i nie wgadacie mi że ot tak mu się stało.Ciągle aż do śmierci będę trzymał się własnego zdania.
On nie myśli co robi,Ty nie myślisz co piszesz,się żeście dobrali....A czemu wg. ciebie to mu się stało ? Grał w gry brutalne,dla tego nie myśli co robi ?
A pisząc że do śmierci będziesz trzymał się swojego zdania pokazujesz jakim jesteś idiotą...
No sry,ale jeżeli ktoś z góry zakłada że ma racje,nie próbując chodźby odpowiedzieć na to co piszemy bo wie lepiej,to to z nim jest coś nie tak.A pisanie że do śmierci będziesz miał to samo zdanie[po śmierci nie ?] jest imo idiotyczne.
Wysłany: 03 Lut 08 17:07 • Temat postu: KTO SIE ZNA?
Czy na pewno wciskasz F1 ? Czy na pewno używasz emulatora EPSXE ?
Jeżeli tak to nie ma szans by sava nie było,choć czasem lepiej zapisać na pare slotów naraz [bywało że 1 siadł,ale to po większym czasie gry]
A cenzury i tak coraz więcej :s Taki przykład podam http://k-ff.com/Final4/index.php?n=13
Niektórym się pewnie nie chce zaglądać to zarzuce screena http://k-ff.com/Final4/Grafika/screeny/rosa.png
Podmienić kose za kule 0o Rodzi się pytanie-jak ją tam wrzucili ;f Ale to ciekawe,co Amerykańcom przeszkadzała ta kosa...ech dziwne ludzie ;s
Ostatnio edytowany Sobota, 02 Lutego 2008, w całości zmieniany 1 raz(y).
Powiem tak chcesz by twoje dziecko grało w drugiej klasie w grę z morzem krwi?
Wisi mi to i powiewa w jakie gry będzie grał.Nie obchodzi mnie czy to będzie GTA czy maj litl pony.Współczuje waszym synom,Warcrafta,GTA,Quaka im usuniecie bo będzie tam krew ?
Sam masz misiaczku 13 lat i co ? I nie lubisz tych gier więc w nie nie grasz
Ja mam 13 lat i wisi mi to czy mają krew,więc gram w GTA
To my decydujemy w co chcemy grać [są wyjątki,bo 6 latek grający w głębokie gardło czy coś takiego to już nie "dobre"].
Nie ma czegoś takiego jak to że gra odbije się w dorosłości.Na pewno przez gry trwają wojny,ludzie się zabijają,a idiotyzm i analfabetyzm [pzdr rafper] jest czymś normalnym nie ? :S
Cytat:
Obowiązkiem rodziców jest dbanie o to w co gra dziecko. I jeśli będzie grało w krwiste gry to tylko i wyłącznie wina rodziców że nie przekazali pewnych wartości i naświetlili pewnych spraw.
Jasiu,gry to zło,a gdy będziesz grał w GTA gdy będziesz dorosły staniesz się seryjnym mordercą.
Wytłumacz mi,jakie wartości powinni rodzice przekazać dziecku i jakie "sprawy naświetlić" by nie grało w gre z krwią.A teraz wybaczcie-ide wyrzucić moje tomy Naruto [+15] i całe anime Death Note [+16 bodaj].Co z tego że nic mi się nie stanie przez oglądanie tego.Ale tam jest KREW i przez nią w dorosłości będe zabijał...
bullshit...
Edit:a tak w ogóle to moja sygna to czysta pornografia +18 ;f muahahaha,po obejrzeniu jej będziecie gwałcić w dorosłości
Ostatnio edytowany Czwartek, 31 Stycznia 2008, w całości zmieniany 2 raz(y).