Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24683 Wysłany: 07 Lut 08 20:49 • Temat postu: NDS i GBC
To kiedy te 1000$ wpłynie mi na konto ? ;F
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24681 Wysłany: 07 Lut 08 19:10 • Temat postu: NDS i GBC
Tak myśle...Crash napisał o tym jak uruchomić HMy na DC.A co gdy ktoś posiada Nintendo DS i jest zielony jak trawa na wiosne w sprawach "DSowskich",a też chciałby pograć w HM'a na GBC czy w jakąkolwiek gre na GB ? Hmm,niech przeczyta
Jak zapewne wiesz,na Nintendo DS nie działają gry pod Gameboy colora.Ten art ma pomóc Ci "oszukać przeznaczenie ;f" i zagrać na DSie w gre z GB.Zaczynamy.
By to zrobić potrzebujesz dwóch rzeczy
-Nintendo Dual Screen
-Nagrywarka [R4 czy M3,ja mam R4]
Zacznijmy od ściągnięcia emulatora.Ja używam LameBoya i jestem z niego zadowolony.Posiada powiększenie/pomniejszenie ekranu,lekkie poprawienie jakości grafiki czy nawet przyśpieszenie.Wchodzisz na
http://gbatemp.net/index.php?download=780
i klikasz "download now".Wypakowujesz,a plik lameboy.nds wrzucasz na R4.Potem znajdujesz roma na GBC,np. stąd
http://romhustler.net/roms/gbc
Piractwa tutaj nie popieramy,ale o ile się orientuje to gdy masz oryginał-możesz mieć takiego roma,więc podanie tego linka raczej nie będzie niczym złym ;p
Roma wrzucasz na R4.Uruchamiasz DSa.Wchodzisz w lameboya[jest jako zwykła gra] i wybierasz z listy nazwe roma.Iiiii...działa ! Sterowanie:
A,B=A,B ;p
X=musisz to nacisnąć po zapisaniu gry,bo inaczej sava nie będzie :F
Y=Jedno kliknięcie-powiększenie,drugie kliknięcie-pomniejszenie ;f
L-coś jak spacja w VBA.Przyszybsza gre

Lameboy się rozwija.Doszły nowe opcje których rozwijać nie mam zamiaru Zmienienie ekranu gry i te sprawy raczej nie są aż tak potrzebne do gry Licze na to że sobie poradzicie.


Ostatnio edytowany Wtorek, 11 Listopada 2008, w całości zmieniany 5 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24679 Wysłany: 07 Lut 08 18:43 • Temat postu: dziewczyny
A mi nabicie lvla w pokemonach 2 minuty
Że nie na temat ? Jw. w sumie...
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24678 Wysłany: 07 Lut 08 18:33 • Temat postu: Spadająca gwiazda
Ehe,napewno =.=
Nie ma takiego idioty chyba,który codziennie przez 5 lat wchodzi na tamtą góre
I pewnie działa ;s

a pozatym to nikt sie ciebie nie czepia =.=

Ostatnio edytowany Czwartek, 07 Lutego 2008, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24646 Wysłany: 06 Lut 08 21:56 • Temat postu: Problem z kopalnią HM BTN
milakjakub,ale zauważ że po jednym ostrzeżeniu danym SŁUSZNIE[napisał to samo co Ty] dowiedzieliśmy się że jesteśmy
Cytat:
pierdolnienci
,stąd zareagowaliśmy ofensywnie.Ale tak naprawdę nie wiem o co Tobie teraz chodzi
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24640 Wysłany: 06 Lut 08 19:52 • Temat postu: Problem z kopalnią HM BTN
Pasik-my się nie czepiamy edytowania.Chodziło nam o to że bekuboss napisał DOKŁADNIE TO SAMO co milakjakub.A tak się nie robi ;p.A i staraj się pisać bardziej po Polsku [uwarzacie,morzna itd.]
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24637 Wysłany: 06 Lut 08 19:30 • Temat postu: kilka spraw
Cytat:
każdy mieszkaniec da Ci jeden przepis gdy dasz mu prezent (najlepiej w jego urodziny)
może się myle,ale nie 1 prezent.Musi Cie lubić,dopiero
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24635 Wysłany: 06 Lut 08 19:05 • Temat postu: kilka spraw
1.Trzeba mieć wszystko,więc logiczne że ryby też
2.Nie wiem,ale wydaje mi się że nieskończenie ?
3.Niektórzy mieszkańcy dają,pare musisz sam znaleźć,a pare odkryć.Na forum były podawane wszystkie
4.Włączasz telewizje w sobote,oglądasz program "TV Market" bodaj do końca i idziesz do gospody,podchodzisz do telefonu i naciskasz.I tak kupujesz ;f Musisz mieć ulepszony dom
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24632 Wysłany: 06 Lut 08 17:47 • Temat postu: Problem z kopalnią HM BTN
Mrx,miło
a i pisze się przez ę ;p
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24630 Wysłany: 06 Lut 08 17:41 • Temat postu: Problem z kopalnią HM BTN
Czytałem posta przed edytowaniem,tak mi się wydaje ;f.Zresztą jak ktoś pisze "n00b" to sam jest z reguły idiotą bo sili się na pisanie kul,trendi,dżezi,czoko itd.Do tego próbuje zwyzywać MNIE i jeszcze jakiegoś crasha czy jak mu tam
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24629 Wysłany: 06 Lut 08 17:37 • Temat postu: omfg violence gamez
Więc trzeba mu pomóc...
Jak nie teraz,to kiedy ? :F
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24622 Wysłany: 06 Lut 08 09:46 • Temat postu: Problem z kopalnią HM BTN
Koleś DOBRZE napisał,a ty napisałeś to samo misiu
A tak się nie robi :f
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24618 Wysłany: 05 Lut 08 20:11 • Temat postu: Co wolisz
Ale Marjan mówi CrS,a on jest łysy i widziano go w dresie więc jego teksty nie są pedalskie ;p

Jasne że Joemonster 0o
Maxiora nie lubie ;f A Joemonster to świetna rzecz !

Twoja stara czy Twój stary ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24615 Wysłany: 05 Lut 08 19:09 • Temat postu: mixed latte
chyba największe odświeżenie :S po tym czasie sobie poradzili pewnie -.-' [2 lata i 2 miesiące....win ! :F]
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24613 Wysłany: 05 Lut 08 19:01 • Temat postu: Co wolisz
Sam jesteś pedałem
Mamchester Utd ;f Obydwóch nie znam,ale to"Utd." brzmi fanie

Crash czy CrS ? :F
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.