To pytanie jest podchwytliwe bo to jedno i to samo ;f Acz wg. wikipedi mikcja to
"Mikcja - to medyczne określenie aktu oddawania moczu, polegające na świadomym (kontrola kory mózgu) wydaleniu zebranego w pęcherzu moczowym moczu przez cewkę moczową na zewnątrz." łoł
Ale jednak drugie...brzmi lepiej
Pikaczu czy Gardevoir [za złą odpowiedź-wjazd na chate :F]
Wysłany: 09 Lut 08 18:48 • Temat postu: Mityczny Kamien
Nie rozumiem 0o
Z tego co wiem to robi się je tak przeklęte-błogosławione-mityczne
A wg. Ciebie nie trzeba mieć aż błogosławionych [6 poziom] a można "zaledwie" mityczne [7 poziom] ;p
Wysłany: 08 Lut 08 22:01 • Temat postu: Spadająca gwiazda
I ten drugi mnie ciekawi właśnie 0o Podałeś 2 z 3,więc zapytałem się o pozostałego ;p Czytam posty,czytam
miecio1995-ja ci odpowiedziałem "brzydko" to podlizuj się innemu...
Wysłany: 08 Lut 08 19:44 • Temat postu: dziewczyny
Spoko miecio1995 czy jakoś tam...
Choć to trudne,spróbuj odczytać ironie ;p Przyda się,bo temat raczej nie o BTN i nie o czasie wyrywania dziewczyn
Ale by nie było całkowitego offtopicu,to
Cytat:
gadanie cos daje ze cie bardziej lubie niewiedzialem xP
Samym gadaniem nie wyrwiesz,ale z tego co wiem,samymi prezentami też nie.Warto gadać za każdym razem gdy dajesz jej prezent.Wtedy serce styknie dosyć szybko
Wysłany: 08 Lut 08 19:39 • Temat postu: Spadająca gwiazda
Nie mówie że jesteś Idiotom,ale że ktoś kto tam wchodzi codziennie musi być
A pro po,wie ktoś może jakie są tam życzenia ? Bo scenki nigdy nie miałem,a ciekawi mnie ^^'
Ostatnio edytowany Piątek, 08 Lutego 2008, w całości zmieniany 1 raz(y).
Oszukali mnie,banda decydentów....
A i uważajcie na to L i R.Często gdy gracie w grywalną gre,możecie zapomnieć o tym ;s Wczoraj kosztowało mnie to stracenie godziny gry [oglądałem jakiś fajny film i grałem z przytrzymanym L.Gram,gram i nagle by chwycić konsole nacisnełem na R...].A to boli ;s