Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24821 Wysłany: 12 Lut 08 19:36 • Temat postu: Co wolisz
Pytałem się o to kiedyś ;p Jasne że CD-Action.

Harvest Moon czy Rune Factory ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24813 Wysłany: 12 Lut 08 14:55 • Temat postu: mam tylko PC-ta jak zrobic zeby mi ta super giera dzialala??
https://hmt.pl/down.php?cat=1&file=4
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24812 Wysłany: 12 Lut 08 14:53 • Temat postu: Co wolisz
To pytanie jest podchwytliwe bo to jedno i to samo ;f Acz wg. wikipedi mikcja to
"Mikcja - to medyczne określenie aktu oddawania moczu, polegające na świadomym (kontrola kory mózgu) wydaleniu zebranego w pęcherzu moczowym moczu przez cewkę moczową na zewnątrz." łoł
Ale jednak drugie...brzmi lepiej

Pikaczu czy Gardevoir [za złą odpowiedź-wjazd na chate :F]
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24802 Wysłany: 11 Lut 08 21:38 • Temat postu: Van's favorite i Kto to jest?
a grasz na kodach ? [MUSIAŁEM się zapytać ]
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24799 Wysłany: 11 Lut 08 21:30 • Temat postu: Co wolisz
To pytanie jest podchwytliwe
Ofc i to i to suxi,a nintendo rox

Kirby jako różowa dupcia,czy Kirby jako odkurzacz ? :F
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24780 Wysłany: 11 Lut 08 15:11 • Temat postu: HM:SS Poratujcie prosze...
Wybacz jak się pomyle ;p Nie grałem długo
Musisz kupić staw u Gotza
Potem w poultry farm ;p
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24751 Wysłany: 10 Lut 08 11:00 • Temat postu: Co wolisz
Nowy komp-co miałbym zrobić z nowym telewizorem ? 0o

Click czy CD-Action ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24748 Wysłany: 09 Lut 08 22:14 • Temat postu: Skarpeta
Nie wnerwilo,ale nie pojalem o co Ci chodzi ;p
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24741 Wysłany: 09 Lut 08 18:48 • Temat postu: Mityczny Kamien
Nie rozumiem 0o
Z tego co wiem to robi się je tak przeklęte-błogosławione-mityczne
A wg. Ciebie nie trzeba mieć aż błogosławionych [6 poziom] a można "zaledwie" mityczne [7 poziom] ;p
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24719 Wysłany: 08 Lut 08 22:01 • Temat postu: Spadająca gwiazda
I ten drugi mnie ciekawi właśnie 0o Podałeś 2 z 3,więc zapytałem się o pozostałego ;p Czytam posty,czytam
miecio1995-ja ci odpowiedziałem "brzydko" to podlizuj się innemu...
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24704 Wysłany: 08 Lut 08 19:44 • Temat postu: dziewczyny
Spoko miecio1995 czy jakoś tam...
Choć to trudne,spróbuj odczytać ironie ;p Przyda się,bo temat raczej nie o BTN i nie o czasie wyrywania dziewczyn
Ale by nie było całkowitego offtopicu,to
Cytat:
gadanie cos daje ze cie bardziej lubie niewiedzialem xP
Samym gadaniem nie wyrwiesz,ale z tego co wiem,samymi prezentami też nie.Warto gadać za każdym razem gdy dajesz jej prezent.Wtedy serce styknie dosyć szybko
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24703 Wysłany: 08 Lut 08 19:39 • Temat postu: Spadająca gwiazda
Nie mówie że jesteś Idiotom,ale że ktoś kto tam wchodzi codziennie musi być
A pro po,wie ktoś może jakie są tam życzenia ? Bo scenki nigdy nie miałem,a ciekawi mnie ^^'

Ostatnio edytowany Piątek, 08 Lutego 2008, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24702 Wysłany: 08 Lut 08 19:37 • Temat postu: Skarpeta
Nerwy nerwy ;p
Z ciekawości-po co to pisałeś ? :F
[bo kłótnia to raczej nie była,a
Cytat:
burzliwa dyskusja
;p,zresztą nawet jak to się skończyła
pytam się bo ciekawi mnie w sumie po co ktoś mnie porównuje do swojego taty ;o :F]
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24701 Wysłany: 08 Lut 08 19:34 • Temat postu: " Pieniądz zamiast rozumu " by Mrx ;)
...czyli chcesz być nadziany
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24688 Wysłany: 08 Lut 08 14:43 • Temat postu: NDS i GBC
Oszukali mnie,banda decydentów....
A i uważajcie na to L i R.Często gdy gracie w grywalną gre,możecie zapomnieć o tym ;s Wczoraj kosztowało mnie to stracenie godziny gry [oglądałem jakiś fajny film i grałem z przytrzymanym L.Gram,gram i nagle by chwycić konsole nacisnełem na R...].A to boli ;s
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.