Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
25020 Wysłany: 19 Lut 08 13:19 • Temat postu: Co wolisz
A co to w ogóle za shity ?
A dwojga złego PS3

Cola czy Pepsi ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
25000 Wysłany: 18 Lut 08 17:54 • Temat postu: Co wolisz
Boston Maczysjuset 0o Nie wiem co to ;P

Kukurydza czy popcorn ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24999 Wysłany: 18 Lut 08 17:47 • Temat postu: Skojarzenia!
trampki - CrS
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24974 Wysłany: 17 Lut 08 21:39 • Temat postu: Pokemon - Fire Red
Hmm...to może płynąc od strony Fuschi ;f jest jaskinia,ale możesz ich oszukać[;f] i od pallet town podpłynąć...ale imo wcale nie było żadnej jaskini :F no nic...może się myle 0o
A Crash z moim dream-teamem nie miałby szans :F
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24960 Wysłany: 17 Lut 08 18:33 • Temat postu: Pokemon - Fire Red
Jak trzeba jak nie trzeba ? Ej no na bank nie trzeba 0o
Uh...ktoś z nas się starzeje :F
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24945 Wysłany: 17 Lut 08 14:33 • Temat postu: Skojarzenia!
Bandicoot [PRESS START TO BEGIN] - IT'S ME MARIOOO !
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24944 Wysłany: 17 Lut 08 14:31 • Temat postu: Pokemon - Fire Red
Jaskinia z wodnymi ? Na moje to jaskinia z Articuno
Nie da się opisać przejścia całej jaskini.Jak sobie nie radzisz,wyjdź i nie przechodź tego,nie musisz mieć wszystkich legend...
Ale ja mówie o Blue,a nie fire red,ale to jedno i to samo w sumie ;f
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24933 Wysłany: 17 Lut 08 08:55 • Temat postu: Pokemon - Fire Red
No nie byłem pewien czy wpierw saffron czy cmentarz ;f
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24931 Wysłany: 16 Lut 08 22:00 • Temat postu: Pokemon - Fire Red
Jak ja dawno w to nie grałem...moge się mylić,ale jedziem
Na początku w mieście z odznaką roślinną,w kasynie rozwalasz team R[przy plakacie przycik].Potem wybierasz się do Saffron City[w przejśćiu dajesz napój jakikolwiek kolesiowi].Tam kolejna kryjówka team R którą przechodzisz.Dostajesz tam item,dzięki któremu będziesz mógł przejść cmentarz w mieście po rock tunnelu.Gdy go przejdziesz-dostaniesz pokemon flute
Moge się mylić ;f...
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24926 Wysłany: 16 Lut 08 19:03 • Temat postu: Prawdziwy symulator farmy...
Konkurencje ma ogromną 0o...
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24900 Wysłany: 15 Lut 08 14:15 • Temat postu: KTO SIE ZNA?
Jeziorek napisał(a):
wszystko zrobilem dobrze i niedziala

W tym problem że najprawdopodobniej nie zrobiłeś dobrze
sry,nie wiem jak pomóc
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24890 Wysłany: 14 Lut 08 21:39 • Temat postu: Cliff
Wohoo 0o
Moderator już zareagował jakiś czas temu...
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24885 Wysłany: 14 Lut 08 18:54 • Temat postu: Przeklęte Narzędzia
Masz internet ? A tak po cichu się zastanawiałem jak żeś tu wlazł....
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24863 Wysłany: 14 Lut 08 15:26 • Temat postu: Co wolisz
MP-5 z dodatkowym magazynkiem ;p

Pokemon czy Digimon ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
24831 Wysłany: 13 Lut 08 18:27 • Temat postu: Eee?
Mało kto będzie chciał codziennie czekać aż pies łaskawie przyjdzie i go ubić
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.