Wysłany: 23 Lut 08 09:17 • Temat postu: Ukryte Pomieszczenia
Pewnie tak
Więc tytułowe Ukryte pomieszczenia ;p są to zamknięte pokoje w domach innych ludzi.By tam się dostać musisz zaprzyjaźnić się z mieszkańcami lub ożenić się ;p Po ożenieniu się większość się otwiera 0o Czemu-nie wiem[pisze z pamięci ;p jak coś niech mnie ktoś poprawi]
Wysłany: 23 Lut 08 09:02 • Temat postu: Kody do HM:FOMT
Spróbuj jeszcze raz przeczytać,sprawdzić czy na pewno wszystko dobrze.
Jeżeli tak to po prostu masz pecha.Kody dzielą się na 3 grupy
-działające
-nie działające
-psujące gre
Albo najlepiej zrób tak
Wpisz jakieś ze 2 inne kody,jak one podziałają to znaczy że wina romu.Jeżeli nie-wina Twoja ;p [choć może tez romu...geez kody i tak sux]
Wysłany: 21 Lut 08 13:40 • Temat postu: " Pieniądz zamiast rozumu " by Mrx ;)
Znajomych miałbyś setki,każdy dla kasy.Jakbyś mógł faktycznie kupić wszystko to mogło by się to w końcu znudzić,ale za 6 w totku bym się nie obraził Co nie zmienia faktu że dla ciebie kasa>wszystko inne.A to już jest w sumie choroba ;s
Wysłany: 21 Lut 08 06:56 • Temat postu: Jak wpisać kody do HM:64?
Temat "jak wpisać kody" więc o co chodzi ? 0o
A i ja Ci dużo nie powiem.Na cheatach lepiej nie grać,ale to Twój wybór 0o
Kody są często awaryjne i nie działają,i nic na to nie poradzisz ;p
Może z innym romem pójdzie ? Czy z emulatorem...
Ja Ci nie moge w każdym razie,jak Ci zależy możesz próbować innych wersji emulatora
To jest tak
Wii to grywalność zamiast grafiki
PS3 to grafika zamiast grywalności
XBOX to brak grafiki i grywalności :F
ale ok, your choice czy jakoś tak ;p
Nie zadałaś pytania ;f Nie obrazisz się że to zrobie ?