Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
25212 Wysłany: 24 Lut 08 20:56 • Temat postu: CO LUBISZ ROBIC W DOMU
Spać,siedzieć na komputerze,spać,grać na NDSie,spać
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
25168 Wysłany: 24 Lut 08 08:04 • Temat postu: Co wolisz
Nie wiem czy żułw,ale pewnie żółw...

Final Fantasy VII czy VIII ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
25161 Wysłany: 23 Lut 08 19:59 • Temat postu: Końcowa litera
lol - lama

Ostatnio edytowany Sobota, 23 Lutego 2008, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
25157 Wysłany: 23 Lut 08 09:17 • Temat postu: Ukryte Pomieszczenia
Pewnie tak
Więc tytułowe Ukryte pomieszczenia ;p są to zamknięte pokoje w domach innych ludzi.By tam się dostać musisz zaprzyjaźnić się z mieszkańcami lub ożenić się ;p Po ożenieniu się większość się otwiera 0o Czemu-nie wiem[pisze z pamięci ;p jak coś niech mnie ktoś poprawi]
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
25156 Wysłany: 23 Lut 08 09:02 • Temat postu: Kody do HM:FOMT
Spróbuj jeszcze raz przeczytać,sprawdzić czy na pewno wszystko dobrze.
Jeżeli tak to po prostu masz pecha.Kody dzielą się na 3 grupy
-działające
-nie działające
-psujące gre
Albo najlepiej zrób tak
Wpisz jakieś ze 2 inne kody,jak one podziałają to znaczy że wina romu.Jeżeli nie-wina Twoja ;p [choć może tez romu...geez kody i tak sux]
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
25137 Wysłany: 21 Lut 08 21:16 • Temat postu: Problem z odnalezieniem przeklentych narzędzi!
Tak się rodzą plotki ;f
Powtórzę-nie sądze by ktokolwiek wiedział ile to %,no bo niby-skąd miałby to wiedziec ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
25136 Wysłany: 21 Lut 08 21:14 • Temat postu: Złe info na stronie
Ciekawe jak to liczyli =.= Nie da rady ocenić szans,ale na bank nie jest to 75%[zbyt wielu osobą się trafia za 9-10 razem]
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
25132 Wysłany: 21 Lut 08 20:28 • Temat postu: Co wolisz
Na mnie też mówią "długi drąg" ekhem...
Kwadrat,łatwiej się rysuje na geometrii jak coś 0o

Nesquicki czy Chocapick ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
25131 Wysłany: 21 Lut 08 20:26 • Temat postu: Książki !
to skutki lekcji niemieckiego ;p
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
25098 Wysłany: 21 Lut 08 13:40 • Temat postu: " Pieniądz zamiast rozumu " by Mrx ;)
Znajomych miałbyś setki,każdy dla kasy.Jakbyś mógł faktycznie kupić wszystko to mogło by się to w końcu znudzić,ale za 6 w totku bym się nie obraził Co nie zmienia faktu że dla ciebie kasa>wszystko inne.A to już jest w sumie choroba ;s
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
25090 Wysłany: 21 Lut 08 06:56 • Temat postu: Jak wpisać kody do HM:64?
Temat "jak wpisać kody" więc o co chodzi ? 0o
A i ja Ci dużo nie powiem.Na cheatach lepiej nie grać,ale to Twój wybór 0o
Kody są często awaryjne i nie działają,i nic na to nie poradzisz ;p
Może z innym romem pójdzie ? Czy z emulatorem...
Ja Ci nie moge w każdym razie,jak Ci zależy możesz próbować innych wersji emulatora
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
25052 Wysłany: 19 Lut 08 21:24 • Temat postu: moja popuri
5 sekund w paintcie 0o
0,5/10 za chęci...
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
25051 Wysłany: 19 Lut 08 21:23 • Temat postu: Festiwal gotowania
Czepiam się ale ;f
Gomez-przy nicku jest znaczek określający płeć
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
25025 Wysłany: 19 Lut 08 17:33 • Temat postu: Co wolisz
To jest tak
Wii to grywalność zamiast grafiki
PS3 to grafika zamiast grywalności
XBOX to brak grafiki i grywalności :F
ale ok, your choice czy jakoś tak ;p
Nie zadałaś pytania ;f Nie obrazisz się że to zrobie ?

Pizza czy kebab ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
25021 Wysłany: 19 Lut 08 13:20 • Temat postu: Festiwal gotowania
Ej no bez jaj,Apple czy Milk to każdy głupi rozumie,a trudniejsze ze 2 wyrazy to do słownika 0o Lenie :F
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.