Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
25706 Wysłany: 03 Mar 08 20:02 • Temat postu: Liczymy xD nieważne od ilu do ilu ;p
szybernaście
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
25702 Wysłany: 03 Mar 08 19:58 • Temat postu: Liczymy xD nieważne od ilu do ilu ;p
28
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
25701 Wysłany: 03 Mar 08 19:57 • Temat postu: Procenty BTN
10 % za samego psa ? 10 % w ogóle za dostanie konia ? To chyba za dużo
niech wypowie się jednak ktoś kto wie na pewno ;f
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
25698 Wysłany: 03 Mar 08 19:51 • Temat postu: Liczymy xD nieważne od ilu do ilu ;p
Oszukali nas !

1 000 007
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
25696 Wysłany: 03 Mar 08 19:49 • Temat postu: Procenty BTN
10% za psa ? 10% za konia ? Tyle nie dostajesz raczej =.= Do tego koń jest bez siodła bo to dopiero 1 zima,nie cały rok.I nie obliczaj procentów na oko,bo strzelasz na pałe ile za co imo 0o
I koleś nie napisał że napisałem "cholera" nie potrzebnie,ale że pisze to za często.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
25694 Wysłany: 03 Mar 08 19:48 • Temat postu: Liczymy xD nieważne od ilu do ilu ;p
1 000 004
ja tam z matmy słaby jestem,ale milion omineliśmy chyba...
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
25688 Wysłany: 03 Mar 08 19:42 • Temat postu: Liczymy xD nieważne od ilu do ilu ;p
Ale za 1 000 001 nie wygrywa się :< Odpadasz
Ech dobra,bez offtopicu ale temat jest głupi :f
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
25685 Wysłany: 03 Mar 08 19:39 • Temat postu: Liczymy xD nieważne od ilu do ilu ;p
Ja też napisze 1 000 000 !
1 000 000
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
25676 Wysłany: 03 Mar 08 19:01 • Temat postu: 100% w całej grze.
1.Co to znaczy przejść na 100% ? Tam są % ?
2.Nie,rom wybucha
3.Ale co rozumiesz przez swoje 100% ? Zdobycie WSZYSTKIEGO co jest ? Raczej nikt tego nie zrobił,a jak zrobił to czemu miałoby się coś pojawić ? W grze nie ma licznika który dodaje wszystko co zrobiłeś i gdy będziesz miał wszystko-nagradza.Po prostu masz wszystko-możesz napisać o tym na forum i się pochwalić
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
25675 Wysłany: 03 Mar 08 18:57 • Temat postu: Procenty BTN
Niewątpliwie masz problem.Użyłem wyrazu cholera raz,a Ty piszesz mi że używam go za często ? Masz mi za złe że zrobiłeś z siebie idiote,bo strone kłóciłeś się ze mną o czymś i wyszło z kłótni tyle że nie umiesz czytać i ePSXe Ciebie przerasta ?

Cytat:
Ja gram na emulatorze i jak jest festyn z koniami to robie save'a patrze który koń wygrywa, wczytuje i obstawiam na niego cała kasę :king: Tyle wygrałem, że mi się do ręki nie mieściły nagrody B)

Jesteś świetny,brawo
Większość tak robi 0o Co to ma do procentów,tego nie wiem,ale twój tok myślenia mnie przerasta.A co do robienia czegoś takiego-od 2 roku raczej tak się nie robi,bo bierzesz udział w festynie.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
25661 Wysłany: 03 Mar 08 15:07 • Temat postu: Procenty BTN
Nawet nie kłam do cholery.Nikt nie da rade zrobić 80% w ciągu 3 miesiącu.Nie wiem co chcesz osiągnąć ale jestem pewien że kłamiesz bo to nie możliwe.Albo kody,albo próbujesz się popisać kłamiąc.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
25659 Wysłany: 03 Mar 08 15:04 • Temat postu: Inocent life wrażenia
No raczej nikt nie wie jak wg. ciebie wyszedł.
https://hmt.pl/viewtopic.php?t=3782

tak się pisze wrażenia ;s
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
25649 Wysłany: 03 Mar 08 07:07 • Temat postu: GUNZ
Ja i Ryżu jesteśmy nieoficjalnymi mistrzami Europy.Ja raczej nie lubie grać z kumplem kogoś kto zna kogoś ;f
A i na razie jesteśmy po 1 rundce z Ryżem.Lagowało,exp mały a Rizen czitował[;d],ale było fajnie
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
25623 Wysłany: 02 Mar 08 17:43 • Temat postu: prosze ponownie o pomoc... HMBTN
Odpowiedziałem na obydwa =.= To znaczy o plecaku[gdzie kupić] i piórze[gdzie kupić]
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
25604 Wysłany: 02 Mar 08 14:31 • Temat postu: GUNZ
Ryżu-to wal do mnie gg i pogramy ;p
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.