Wysłany: 03 Mar 08 19:49 • Temat postu: Procenty BTN
10% za psa ? 10% za konia ? Tyle nie dostajesz raczej =.= Do tego koń jest bez siodła bo to dopiero 1 zima,nie cały rok.I nie obliczaj procentów na oko,bo strzelasz na pałe ile za co imo 0o
I koleś nie napisał że napisałem "cholera" nie potrzebnie,ale że pisze to za często.
Wysłany: 03 Mar 08 19:01 • Temat postu: 100% w całej grze.
1.Co to znaczy przejść na 100% ? Tam są % ?
2.Nie,rom wybucha
3.Ale co rozumiesz przez swoje 100% ? Zdobycie WSZYSTKIEGO co jest ? Raczej nikt tego nie zrobił,a jak zrobił to czemu miałoby się coś pojawić ? W grze nie ma licznika który dodaje wszystko co zrobiłeś i gdy będziesz miał wszystko-nagradza.Po prostu masz wszystko-możesz napisać o tym na forum i się pochwalić
Wysłany: 03 Mar 08 18:57 • Temat postu: Procenty BTN
Niewątpliwie masz problem.Użyłem wyrazu cholera raz,a Ty piszesz mi że używam go za często ? Masz mi za złe że zrobiłeś z siebie idiote,bo strone kłóciłeś się ze mną o czymś i wyszło z kłótni tyle że nie umiesz czytać i ePSXe Ciebie przerasta ?
Cytat:
Ja gram na emulatorze i jak jest festyn z koniami to robie save'a patrze który koń wygrywa, wczytuje i obstawiam na niego cała kasę :king: Tyle wygrałem, że mi się do ręki nie mieściły nagrody B)
Jesteś świetny,brawo
Większość tak robi 0o Co to ma do procentów,tego nie wiem,ale twój tok myślenia mnie przerasta.A co do robienia czegoś takiego-od 2 roku raczej tak się nie robi,bo bierzesz udział w festynie.
Wysłany: 03 Mar 08 15:07 • Temat postu: Procenty BTN
Nawet nie kłam do cholery.Nikt nie da rade zrobić 80% w ciągu 3 miesiącu.Nie wiem co chcesz osiągnąć ale jestem pewien że kłamiesz bo to nie możliwe.Albo kody,albo próbujesz się popisać kłamiąc.
Ja i Ryżu jesteśmy nieoficjalnymi mistrzami Europy.Ja raczej nie lubie grać z kumplem kogoś kto zna kogoś ;f
A i na razie jesteśmy po 1 rundce z Ryżem.Lagowało,exp mały a Rizen czitował[;d],ale było fajnie