Mam 13 lvl Polecam gre,fajna jest Jakby komuś nie działał ten link na gunz.ijji.com [mi się nie chciało ściągnąć dobrze ;f] to pisać,miałem gdzieś pod ręką dobry.
Wysłany: 01 Mar 08 14:02 • Temat postu: Masz problem z zapisaniem w ePSXe?
Nie rozumiem.Jak emulator może być prostszy ? Włączenie gry na ePSXe to kliknięcie dosłownie 4 razy myszką,save pod ręką,do tego elastyczny[niezależnie od kompa Ci pójdzie,bo sterowników od cholery]
Ale nie tylko Tobie nie działał więc jak ktoś ma swój niedziałający i cholernie ciężki w używaniu[;f] ePSXe niech mi prześle
kuciak pieńć śmaków http://pl.wikipedia.org/wiki/Tempura
pierwszy wynik w google ;s Nie wiem jak można skojarzyć tempure [warzywa i owoce morza w cieście] z jajecznicą...
Wysłany: 29 Lut 08 20:24 • Temat postu: Masz problem z zapisaniem w ePSXe?
No w sumie sporo,bo ciekawi mnie czy to wina emulatora czy użytkownika ;p
A co do "lepszego" i "gorszego" emulatora-imo emulator albo otwiera gre albo tego nie robi ;f A od ePSXe w sumie nie idzie być lepszym bo miał wszystko 0o
Nie sądze by można było znajdywać niżej ;p Może się myle alee
Kąto...CEZAR-sry ale naprawdę nie wiem o czym do mnie mówisz 0o.Troche offtopicznie ale może przytocze cytat naszego-kochanego-moda-Crasha po zobaczeniu tego