Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
25598 Wysłany: 02 Mar 08 13:20 • Temat postu: prosze ponownie o pomoc... HMBTN
Bodaj jesień.A pióro będzie gdy będziesz miał pomarańczowe serce w sklepie
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
25595 Wysłany: 02 Mar 08 12:39 • Temat postu: prosze ponownie o pomoc... HMBTN
Nie odrazu wszystko jest dostępne,poczekaj
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
25593 Wysłany: 02 Mar 08 12:28 • Temat postu: Masz problem z zapisaniem w ePSXe?
Dałeś mi link do zrobienia obrazu płyty HM : BTN który jest potrzebny by wypalić gre na CD
Gdzie tam pisze że by grać na ePSXe potrzebujesz daemona

Ostatnio edytowany Niedziela, 02 Marca 2008, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
25578 Wysłany: 02 Mar 08 09:55 • Temat postu: Ciuchy, styl, fashion.
Domka napisał(a):

buty - TRAMPKI

yeah ! ;p
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
25577 Wysłany: 02 Mar 08 09:54 • Temat postu: Masz problem z zapisaniem w ePSXe?
Ech,gdzie Ci tak pisze ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
25573 Wysłany: 02 Mar 08 08:50 • Temat postu: GUNZ
Mam 13 lvl Polecam gre,fajna jest Jakby komuś nie działał ten link na gunz.ijji.com [mi się nie chciało ściągnąć dobrze ;f] to pisać,miałem gdzieś pod ręką dobry.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
25518 Wysłany: 01 Mar 08 15:17 • Temat postu: Skojarzenia!
Potężna magia - KOtR
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
25516 Wysłany: 01 Mar 08 15:15 • Temat postu: Masz problem z zapisaniem w ePSXe?
A kto ci do cholery każe to robić ? "Uruchom Iso" i jedziesz bez wypalania -.-
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
25504 Wysłany: 01 Mar 08 14:02 • Temat postu: Masz problem z zapisaniem w ePSXe?
Nie rozumiem.Jak emulator może być prostszy ? Włączenie gry na ePSXe to kliknięcie dosłownie 4 razy myszką,save pod ręką,do tego elastyczny[niezależnie od kompa Ci pójdzie,bo sterowników od cholery]
Ale nie tylko Tobie nie działał więc jak ktoś ma swój niedziałający i cholernie ciężki w używaniu[;f] ePSXe niech mi prześle
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
25503 Wysłany: 01 Mar 08 13:59 • Temat postu: Tempura
kuciak pieńć śmaków
http://pl.wikipedia.org/wiki/Tempura
pierwszy wynik w google ;s Nie wiem jak można skojarzyć tempure [warzywa i owoce morza w cieście] z jajecznicą...
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
25460 Wysłany: 29 Lut 08 20:24 • Temat postu: Co wolisz
Jasne że Quake III,lepsza gra ;p

rzółw czy żółw ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
25459 Wysłany: 29 Lut 08 20:24 • Temat postu: Masz problem z zapisaniem w ePSXe?
No w sumie sporo,bo ciekawi mnie czy to wina emulatora czy użytkownika ;p
A co do "lepszego" i "gorszego" emulatora-imo emulator albo otwiera gre albo tego nie robi ;f A od ePSXe w sumie nie idzie być lepszym bo miał wszystko 0o
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
25450 Wysłany: 29 Lut 08 14:11 • Temat postu: Masz problem z zapisaniem w ePSXe?
No to prośba,niech ktoś spakuje i uploadnie ten swój niedziałający ePSXe Zobaczyć bym chciał ^^"
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
25436 Wysłany: 28 Lut 08 20:12 • Temat postu: CO LUBISZ ROBIC W DOMU
Zrób gre "Na komputer".Koleś wchodzi do sklepu,mówi "Poproszę jakąś gre na komputer" i będą akurat to podawali ! Będziemy milionerami.

Cytat:
:bad: hh: :bad: ) :zzz:
za to masz u mnie złotą malinke...
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
25435 Wysłany: 28 Lut 08 20:10 • Temat postu: Narzędzia
Nie sądze by można było znajdywać niżej ;p Może się myle alee
Kąto...CEZAR-sry ale naprawdę nie wiem o czym do mnie mówisz 0o.Troche offtopicznie ale może przytocze cytat naszego-kochanego-moda-Crasha po zobaczeniu tego

Crash20:07:27o kurwa
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.