Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
25877 Wysłany: 07 Mar 08 15:15 • Temat postu: Skojarzenia!
kwadratowe dzieci bez rączek
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
25872 Wysłany: 07 Mar 08 14:24 • Temat postu: Co wolisz
Hmm...wybrać konsole na której działają gry na GBA,czy konsole z grami na GBA i NDSa
Ofc Nintendo

WoW czy GW ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
25855 Wysłany: 06 Mar 08 19:58 • Temat postu: Final Fantasy
Grałem w kilka części [FF I,III,IV VII,IX,XII na DSa,Tactic,Chocobo World] i najlepsze imo było FF VII.Za fabułe,która orała,filmiki i muzyke.Ale tak naprawde fajnie mi się grało we wszystkie,mimo paru wkurzających rzeczy [system magii w FF IX...]Ulubione postacie to Vincent,Sarah i Chocobo ;p [Śmiganie na złotym w FF VII rox ^o^]
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
25836 Wysłany: 06 Mar 08 15:18 • Temat postu: Urodziny kochanej administrator (no to redaktor xD) ;> Blondi
sto lat sto lat ;p
Już Ci składałem na gg zresztą
Najlepszego ;)
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
25835 Wysłany: 06 Mar 08 15:17 • Temat postu: gra www
Cytat:
niech mnie zmiesza z błotem mam to codziennie w szkole i sie nie poddam nigdy sie nie poddaje nieważne co o mnie mówią czy mnie tłuką czy nie zawsze jestem przy swojej racji moim marzeniem jest zostać programistą

Rotfl.
O co ci tak w ogóle chodzi ? Szukasz czarnucha który zrobi za ciebie ? Kupiłeś 10 książek o htmlu ? No to brawo 0o Ucz się dalej[ale nie htmla już ;s] i sam coś zrób,a wtedy ludzie sami będą ci proponowali pomoc
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
25804 Wysłany: 05 Mar 08 20:19 • Temat postu: Skojarzenia!
wieczór
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
25802 Wysłany: 05 Mar 08 20:17 • Temat postu: Email Worm Trojan Bagle Pomocy!
Się na pornole wchodzi i potem są wirusy.A od robienia błędów ortograficznych możesz dostać trojana na morde od Crasha[jest łysy i ma metr 80 ;f] więc...
format i tyle
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
25789 Wysłany: 05 Mar 08 18:13 • Temat postu: szukam pracy
I co ? Zazdrość ? 0o
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
25766 Wysłany: 05 Mar 08 06:54 • Temat postu: Co wolisz
Księżyc,słońce mi na monitor świeci ;/

Ja czy ty ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
25751 Wysłany: 04 Mar 08 18:29 • Temat postu: Ciuchy, styl, fashion.
nie spodziewałeś się hiszpańskiej inkwizycji ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
25748 Wysłany: 04 Mar 08 17:23 • Temat postu: Procenty BTN
Cytat:
a co do tej cholery, to możesz je zastępywać emotkami
Miliony emot zastępujących "cholera" widze.Co ci w ogóle to przeszkadza ?
Cytat:
bodajże pascari napisała, że za wszystkie zwierzęta dostaje się razem 30%
Venice pare postów niżej też [za kury,krowy i owce,bez psa i konia]
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
25741 Wysłany: 04 Mar 08 16:20 • Temat postu: Procenty BTN
Ma jedno serce więc ma 78%
więc przy 10 sercach będzie 88% ? Ja z matmy jestem słaby ale imo 10-1=9 78+9=87 a nie 88...
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
25729 Wysłany: 04 Mar 08 06:58 • Temat postu: Co wolisz
Manga ofc.Ale mówiąc manga mam na myśli "namacalną" mange bo czytanie na komputerze sux ;f

Death Note czy Naruto ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
25720 Wysłany: 03 Mar 08 21:23 • Temat postu: Procenty BTN
Fajnie tak sobie pogadać nie ?...
Narzędzia z tego co wychodzi nie dają %
Venice napisała że nie idzie 100% bo coś z przepisami ;f
Nieważne zresztą
Autentycznie piszesz długo i bezsensu,aż nie chce mi się komentować...
Cytat:
poco te spekulacje co trzeba zrobic zeby ukonczyc gre na maxa bo narazie nikt tego nie wie
takie teksty np...
no "poco" ? żeby dojść do tego jak zdobyć ? i takie tam argumenty które można z łatwością obalić...
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
25708 Wysłany: 03 Mar 08 20:05 • Temat postu: Liczymy xD nieważne od ilu do ilu ;p
szyberdzieści blpjansiont
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.