Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26046 Wysłany: 13 Mar 08 14:12 • Temat postu: Skojarzenia!

Gotowe bany dla wszystkich zainteresowanych-zły dzień Crasha
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26045 Wysłany: 13 Mar 08 14:08 • Temat postu: Gotowanie
Zrób przy okazji temat o chodzeniu ;f
Raz że niepotrzebne,dwa że napisane brzydko ["duł"],a trzy że nie ma dużo tematów o gotowaniu 0o Więcej już o przeklętych narzędziach
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26031 Wysłany: 12 Mar 08 20:26 • Temat postu: JAK GOTOWAC???? PLIS HELP!!!
Ej,to chyba lepiej nie zakładać odrazu temat,tylko samemu się pobawić,skoro po pół godziny już miałeś rozwiązanie ;f
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26020 Wysłany: 12 Mar 08 19:26 • Temat postu: 100% w całej grze.
venice19:26:09https://hmt.pl/viewtopic.php?p=26015#26015 trzaśnij go w pysk


na aqq dostałem przed chwilą ;d
Przeczytałem "Kórwa!!!!" i już mi się nie chce dalej czytać
sry...nie mam siły ;f
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26000 Wysłany: 12 Mar 08 17:37 • Temat postu: Skojarzenia!
frigoldplz
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
25996 Wysłany: 12 Mar 08 15:59 • Temat postu: Winogrona HM BTN
Nie wiem czy pokazywanie w HMie ruchające się krowy i byki byłoby "nie dzikie"
Co kto lubi zresztą ;p
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
25965 Wysłany: 11 Mar 08 12:39 • Temat postu: Co wolisz
Jako że Domka nie napisała pytania-ja ;f

Tak czy nie ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
25939 Wysłany: 09 Mar 08 21:41 • Temat postu: Skojarzenia!
Wiedziałem że się podobało ;*
Niebo
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
25937 Wysłany: 09 Mar 08 21:22 • Temat postu: Skojarzenia!
Teksańska masakra piłą motorową
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
25930 Wysłany: 09 Mar 08 17:22 • Temat postu: 100% w całej grze.
Pisze ci misiu że NIE OD RAZU
Kiedy to kwestia indywidualna
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
25926 Wysłany: 09 Mar 08 13:08 • Temat postu: Co wolisz
Kirby,Sonic teraz failuje jak nikt ;/

Zapałki czy zapalniczka ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
25919 Wysłany: 09 Mar 08 08:54 • Temat postu: Co wolisz
Old School bo nie mam kasy na Wii

Nes czy Snes ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
25911 Wysłany: 08 Mar 08 19:09 • Temat postu: Co wolisz
Nie grałaś,a mimo to WoW sux ? 0o
Pavarotti ;p

Szachy czy warcaby ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
25906 Wysłany: 08 Mar 08 16:48 • Temat postu: gra www
Mnie też nie obchodzi,o co ci chodzi ? 0o
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
25894 Wysłany: 08 Mar 08 12:35 • Temat postu: 100% w całej grze.
Gomez15 napisał(a):
Gdybyś uważał na lekcji Matematyki, to byś wiedział, że 100% to całość a całość to max. Po za tym na którymś temacie pisało, że można przejść na maxa, ale huj wie na którym.
Nie chodzi mi o to, jak przejść pierwsze 5%. Chodzi mi jakie wymagania trzeba spełnić. Zebrać te jebane ryby króle, zebrać mityczne narzędzia?
Co trzeba zrobić. Tylko tyle chcem wiedzieć. :ekipa: Proszę o pomoc :aniol:

100% to maks ? Nie...żartujesz sobie ze mnie.Mówisz że huj wie,a jednak nie wiesz 0o Zdecyduj się.To było w temacie o BTN bo tam zdobywasz procenty.Przejść pierwsze 5% ? Jakie 5 procent ? Jakie wymagania ? O co ci chodzi
Zebrać ryby króle i mityczne narzędzia ? Tym bardziej nie wiem o co ci chodzi misiu.Skoro 100% to całość a chcesz przejść grę na 100% to logicznie rzecz ujmując musisz mieć WSZYSTKO więc to też =.= Boże...
A i jakbyś uważał na lekcji polskiego to wiedziałbyś że pisze się "chcę" a nie "chcem"

Cytat:
hm.. wie ktoś jak zebrać te przeklęte trzeba mieć na mistrilu bo nie wim jestem na tmy pietrze co trzeba i nie ma tego!!
Nie od razu ci się trafią
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.