Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26243 Wysłany: 16 Mar 08 20:15 • Temat postu: Narzędzia Mityczne
Gomez15 napisał(a):
Jeśli nie znalazłeś to próbuj dalej. Szansa na odnaleźinie wynosi 75%. Tak gdzieś pisało.

...
taa,pewnie termometrem mierzyli 0o
no bez jaj,raz że szanse są o wiele mniejsze [jakby były takie-większości udawałoby się za 1 razem],a dwa że nie zmyślaj ;f
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26216 Wysłany: 16 Mar 08 07:56 • Temat postu: Parę pytań od początkującego. - AWL
Ale powiedz czego nie rozumiesz ePSXe jest po Polsku więc konfiguracja aż tak ciężka być nie powinna.Gdy skończysz[nie powiem Ci jak,bo to zależy od komputera i od tego jakie chcesz mieć sterowanie],klikasz uruchom Iso i wybierasz gre Harvest Moon : Back To Nature .
Jeżeli nadal nie rozumiesz,to zawsze możesz pograć w Fomta ktory,choć ma słabszą grafike,do otworzenia jest łatwiejszy,a i jest po Polsku.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26215 Wysłany: 16 Mar 08 07:55 • Temat postu: problem z krasnalami
Imo to jest bezsensu.Mąka codziennie,nabijasz 3 serduszka każdemu i zgadzają się ciągle Do tego najlepiej jak masz w lodówce sporo mąki,wtedy za każdym razem jak do Ciebie przychodzą-dajesz im po jednej
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26214 Wysłany: 16 Mar 08 07:53 • Temat postu: Kwiaty (BTN)
W takim razie na stronie jest błąd
https://hmt.pl/arts.php?id=110
Tu jest napisane że toy flower są na lato ;p
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26213 Wysłany: 16 Mar 08 07:52 • Temat postu: Co wolisz
Allegro suxi,jeBay jeszcze bardziej
Ale jednak allegro

Heroes 3 czy Warcraft 3 ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26202 Wysłany: 15 Mar 08 20:55 • Temat postu: Co wolisz
Domka jak zawsze bez pytania To ja może

Kaczor Donald czy Myszka Miki ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26201 Wysłany: 15 Mar 08 20:52 • Temat postu: Rune Factory - jaskinie
Wszystko mówi Ci burmistrz gdy przejdziesz kopalnie bodaj.Najprawdopodobniej zabić bossa/przekopać 100 pól ;p
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26197 Wysłany: 15 Mar 08 19:36 • Temat postu: Co wolisz
Ofc. bycie ZŁYM ;p

Crash czy Spyro ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26172 Wysłany: 15 Mar 08 08:45 • Temat postu: Kody w Codebreaker
Ktoś takie aluzje robi ?
Ja tam się nie znam,więc nie pomoge,ale powiem tylko że kody mają to do siebie że czasem po prostu nie działają.Kwestia romu i szczęścia
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26171 Wysłany: 15 Mar 08 08:39 • Temat postu: Gotowanie
Ktoś musi być niemiły A i tak swoją drogą to nie pisałem tego do Ciebie tylko do Gomeza.Ty póki co jesteś tutaj za mało i nie wiesz co tacy potrafią :F Zresztą jak się taki ma poczuć ? Albo będzie na mnie wkurzony,albo dojdzie do wniosku że faktycznie coś źle zrobił i poprawi to.Chcecie pomagać ? Spoko,ale pomyślcie czy umiecie pomagać i czy w ogóle jest komu pomagać.Ktoś będzie miał problem to mu odpowiedzcie,a nie z góry róbcie idiotyczne poradniki których i tak nikt nie przeczyta.
A co do nicku-zapytałem się CrSa czy by szło tak.On nie da rady-nikt nie da rady
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26152 Wysłany: 14 Mar 08 20:47 • Temat postu: Gotowanie
Chcesz mi zabronić się czepiać ? Chcesz pomagać innym ? Art który za pare dni będzie pewnie na 15 stronie tego działu,a i tak nikt nie używa "szukaj" ma pomóc ? Do tego mam coś takiego że gdy coś jest napisane naprawdę beznadziejnie ["Dożuce"] to mówie że takie jest.To źle ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26118 Wysłany: 14 Mar 08 15:39 • Temat postu: problem z krasnalami
...
Usuń tego avka 0o
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26067 Wysłany: 13 Mar 08 19:19 • Temat postu: Winogrona HM BTN
Pograj w WoWa,są Taureny ;p
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26066 Wysłany: 13 Mar 08 19:17 • Temat postu: Gotowanie
No sry ale to jest totalna amatorszczyzna ;d Eer!on miałby sporo do powiedzenia
"Potem ostrzże Cię czy udało się czy nie."
UWAGA ! WARNING ! ACHTUNG ! UDAŁO SIĘ ? :F
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26048 Wysłany: 13 Mar 08 14:15 • Temat postu: Zdechła kura
W Fomtcie idzie zrobić tak że bierzesz kure na ręce i kładziesz się z nią spać ;p wtedy nie umiera
Nie wiem czy i w BTN tak się da
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.