Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26418 Wysłany: 20 Mar 08 14:15 • Temat postu: Skąd avatar? (aka "Naruto PL jest fuj")
Wydaje mi się że Domce chodziło o jakieś fansuby do anime
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26406 Wysłany: 20 Mar 08 12:22 • Temat postu: Skąd avatar? (aka "Naruto PL jest fuj")
Ja podeszłem do tego tak
Raito-z Japońskiego
Light-z Angielskiego

i już ;f
A co do tłumaczenia-to kwestia tłumaczenia
Zresztą masz nawet tu
http://en.wikipedia.org/wiki/Light_Yagami
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26404 Wysłany: 20 Mar 08 10:33 • Temat postu: Skąd avatar? (aka "Naruto PL jest fuj")
Raito-wersja Japońska
Light-wersja Angielska

jak już ;p A przyszpanować chciała ;d
Tak mi się wydaje,bo przecież nie ma polskiej wersji tego imienia...
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26403 Wysłany: 20 Mar 08 10:30 • Temat postu: Żona HM BTN
Piszesz że tydzień na początku
Cytat:
Daję dziewczynie 9 popcornów owinitych w kokaardę. nabija się jedno serce. Biegnę do sklepu z winem i robięto samo. I znowu :king: !!

Z tego wychodzi że zrobiłeś jednego dnia już dwa serca.
Zresztą,plecak z 9 miejscami jest do kupienia od jesieni.Dalej już mi się czytać nie chciało...
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26384 Wysłany: 19 Mar 08 23:29 • Temat postu: Skąd avatar? (aka "Naruto PL jest fuj")
CEZAR napisał(a):
Naruto , Sasuke , Sakura , Kakashi , ( i ktoś nie pamiętam :cry: dawno nie oglądałem łłłeee... ja chcem do mamusi ) hehehe :aniol: żarcik he hehe hehehe heeeeee !! !!
lubie poprostu tą kreskówkę !! !! !! !! !! !!

...Jutro ja&Rizen spalimy cie na stosie,a jetix usuniemy...więc uważaj
Na moim jest Gaara.Bardziej chciałem dać sobie teraz L'a/Nyu czy kogoś takiego,ale do tego jestem przywiązany
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26361 Wysłany: 19 Mar 08 21:21 • Temat postu: Żona HM BTN
KOLAISZILKA napisał(a):
niekoniecznie, ja nabiłem Karen 4 serca od fioletowego do czerwonego w 7 dni :king:
(Pani kontekstowa heheh :kretyn: :cool: )

Czak Norris nie dałby rady zrobić czegoś takiego...
Chyba że rok i 7 dni...

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26335 Wysłany: 19 Mar 08 17:27 • Temat postu: Jak zrobic scenki w HM:MFOMT
Avatar jest z tych do wybrania przy rejestracji więc nie zabronisz mu by go używał :bad:
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26301 Wysłany: 18 Mar 08 19:57 • Temat postu: Co wolisz
Prattchett

Pokemon Red czy Blue ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26284 Wysłany: 18 Mar 08 14:30 • Temat postu: Parę pytań od początkującego. - AWL
Jest to papier do pakowania prezentów.Jeżeli trzymasz w rękach powiedzmy czekolade,podchodzisz do tego to możesz obwinąć to w papier prezentowy.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26282 Wysłany: 18 Mar 08 14:28 • Temat postu: Co zrobic zeby Doktor lub Cliff sie z toba oznelili w HM:MFOMT
KOLAISZILKA napisał(a):
Buli, on nie ukradł avatara. Bo rejestracji w profilu każdy otrzymuje kilkadziesiąt (przykładowych) avatarów (zapewne produkcji Gnyska :]) Więc każdy (chyba) może sobie ustawić takiego avatarka. profil-->Zmień avatar
Przy rejestracji są avatary z moim nickiem ? 0o
[Mrx=MaRiossjeX,dla tych mniej bystrych ;p]
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26264 Wysłany: 17 Mar 08 18:31 • Temat postu: Kody w CodeBreaker do Hervest Moon More firends of Minerl Twon
1-Dawaj mu dużo prezentów i przechodź scenki to będziesz go miał ;f
2-Zmień ten avatar ~!
3-Naucz się pisać [bende...]
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26251 Wysłany: 16 Mar 08 21:20 • Temat postu: Co wolisz
Szufla,gdyby w czasie akcji wystąpiły niepotrzebne zwłoki

nie czy ,nie ? [KPF only ;d]
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26250 Wysłany: 16 Mar 08 21:18 • Temat postu: [BTN] Kappa i ogórki - co jest grane?
Pewnie po prostu źle wrzuciłeś ;p Tutaj potrzebne jest wyczucie Wiem,sam tak miałem [ja nie umiałem,kuzyn za 1 razem wrzucił ]
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26245 Wysłany: 16 Mar 08 20:16 • Temat postu: Co wolisz
...Domka jak zawsze ;p

Bluza z kapturem czy bez ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26244 Wysłany: 16 Mar 08 20:16 • Temat postu: Rune Factory - jaskinie
Tak.

L+A
L+B
L+Y
L+X

Nie powiem Ci co za co odpowiada,bo nie pamiętam,ale się powinieneś zorientować
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.