Wysłany: 20 Mar 08 10:30 • Temat postu: Żona HM BTN
Piszesz że tydzień na początku
Cytat:
Daję dziewczynie 9 popcornów owinitych w kokaardę. nabija się jedno serce. Biegnę do sklepu z winem i robięto samo. I znowu :king: !!
Z tego wychodzi że zrobiłeś jednego dnia już dwa serca.
Zresztą,plecak z 9 miejscami jest do kupienia od jesieni.Dalej już mi się czytać nie chciało...
Wysłany: 19 Mar 08 23:29 • Temat postu: Skąd avatar? (aka "Naruto PL jest fuj")
CEZAR napisał(a):
Naruto , Sasuke , Sakura , Kakashi , ( i ktoś nie pamiętam :cry: dawno nie oglądałem łłłeee... ja chcem do mamusi ) hehehe :aniol: żarcik he hehe hehehe heeeeee !! !!
lubie poprostu tą kreskówkę !! !! !! !! !! !!
...Jutro ja&Rizen spalimy cie na stosie,a jetix usuniemy...więc uważaj
Na moim jest Gaara.Bardziej chciałem dać sobie teraz L'a/Nyu czy kogoś takiego,ale do tego jestem przywiązany
Wysłany: 18 Mar 08 14:28 • Temat postu: Co zrobic zeby Doktor lub Cliff sie z toba oznelili w HM:MFOMT
KOLAISZILKA napisał(a):
Buli, on nie ukradł avatara. Bo rejestracji w profilu każdy otrzymuje kilkadziesiąt (przykładowych) avatarów (zapewne produkcji Gnyska :]) Więc każdy (chyba) może sobie ustawić takiego avatarka. profil-->Zmień avatar
Przy rejestracji są avatary z moim nickiem ? 0o
[Mrx=MaRiossjeX,dla tych mniej bystrych ;p]