Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26533 Wysłany: 21 Mar 08 11:00 • Temat postu: Miłość czy Pieniądze?
E tam,wystarczy patrzeć na reakcje innych 0o Taki Gomez/CEZAR przyszli na forum to dostali na start 20% i każdy się ich czepiał,a Ciebie raczej nikt 0o [CEZAR do mnie zresztą niedawno na gg napisał...traum...]
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26511 Wysłany: 21 Mar 08 08:55 • Temat postu: Skąd avatar? (aka "Naruto PL jest fuj")
CEZAR napisał(a):
Mariossjex i Ryzy po pierwsze nie mam kablówki bo w mieście nie mieszkam
po drugie na jetix tego nie oglądam więc nie macie nic na mnie a i jeszcze jedno nie wiecie gdzie mieszkam więc na stosie mnie nie spalicie !! !! !! !! hahaha moje na wieżchu hahaha :cool:

A ja znam CrSa...
Sry,ale jeżeli ktoś pisze coś takiego :
Cytat:

( i ktoś nie pamiętam :cry: dawno nie oglądałem łłłeee... ja chcem do mamusi ) hehehe :aniol: żarcik he hehe hehehe heeeeee !! !!
lubie poprostu tą kreskówkę !! !! !! !! !! !!

To odruch by go zbluzgać jakoś tak sam się włącza :F Ale trzeba być miłym itd...grrr ;f
Gomez zresztą,zauważ że przy okazji sam spamujesz,w czasie gdy Alaiazbel już do cezara się odezwała ;f
A by nie był kompletny spam,chcialem jako avek ustawić sobie to:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c5fd3c5766a7e607.html
Ale nieco za małe [Foxhound,bo avek klanowy ]
A zresztą za dużo osób już ma DN'a



Ostatnio edytowany Piątek, 21 Marca 2008, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26509 Wysłany: 21 Mar 08 08:43 • Temat postu: Skojarzenia!
MacDonald
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26508 Wysłany: 21 Mar 08 08:43 • Temat postu: Żona HM BTN
Ja pomyliłem się pewnie z FOMTem,bo w BTN dawno nie grałem.Może i jest to możliwe,naprawdę nie wiem
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26507 Wysłany: 21 Mar 08 08:42 • Temat postu: Download
"Czarna" i chłopak ? No nic ;p
Ściągnij jeszcze raz,to się zdarza.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26487 Wysłany: 20 Mar 08 21:58 • Temat postu: Końcowa litera
...imo ja zrobiłem to swojego czasu ładniej ;s

Achmed
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26484 Wysłany: 20 Mar 08 21:52 • Temat postu: Końcowa litera
To jest gra w końcową litere -.- [Pzdr Matiza i defibrylator ;f]

Agrafka
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26478 Wysłany: 20 Mar 08 21:28 • Temat postu: Miłość czy Pieniądze?
Cytat:
Nie mam zamiaru wiązać się z babą co to lubi mnie np: za to,że jestem bogaty(a nie jestem).

A to mi się spodobało ;p

Cytat:
Życie bez miłości, to stracone życie, nie ma innej wypowiedzi.

Jest wiele innych Choć pod ogólnym sensem zgodzić się w sumie idzie

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26468 Wysłany: 20 Mar 08 19:34 • Temat postu: Dowcipy
Domka-nikogo nie śmieszy,ale cii ;f
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26455 Wysłany: 20 Mar 08 17:10 • Temat postu: Jak dodać zdjęcie do nicku?
venice17:09:55https://hmt.pl/viewtopic.php?p=26441#26441
17:09:58kurwa kurwa kurwa kurwa


wymowne ;d
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26450 Wysłany: 20 Mar 08 16:44 • Temat postu: Kamienie Prawdy
Np. ortografia ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26448 Wysłany: 20 Mar 08 16:40 • Temat postu: Kamienie Prawdy
Tak,nazywam to po ludzku.Sądze że jak się zastanowisz to dojdziesz do tego.Powodzenia ;f
Dobra...nie wierze w to co napisałem wyżej ;s Więc tak
Stamina i Fatigue to jakby poziom życia.Jak spadnie-mdlejesz.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26440 Wysłany: 20 Mar 08 15:42 • Temat postu: Kamienie Prawdy
Ludzkich pojęć-rotfl
Pisze jak nic "Działanie: pokazuje poziom Staminy i Fatigue"na stronie =.=
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26431 Wysłany: 20 Mar 08 15:00 • Temat postu: Miłość czy Pieniądze?
Ja dylematu miłość czy pieniądze bo dziewczyn raczej sprzedać nie mam ;p A pieniądze i miłość się nie wykluczają.A co wole ? Nie wiem,każdy pisze że miłość,miłość i miłość,ale mało kto w ogóle postawia się w podobnej sytuacji,a odpowiada machinalnie[miłość ważniejsza od wszystkiego w końcu].Jakkolwiek mam nadzieje że w takiej sytuacji raczej byłbym za "miłością",ale niczego nie można być pewnym :F
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26419 Wysłany: 20 Mar 08 14:17 • Temat postu: Jak zrobic scenki w HM:MFOMT
...ja niestety za to nie rozumiem 0o
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.