Wysłany: 21 Mar 08 11:00 • Temat postu: Miłość czy Pieniądze?
E tam,wystarczy patrzeć na reakcje innych 0o Taki Gomez/CEZAR przyszli na forum to dostali na start 20% i każdy się ich czepiał,a Ciebie raczej nikt 0o [CEZAR do mnie zresztą niedawno na gg napisał...traum...]
Wysłany: 21 Mar 08 08:55 • Temat postu: Skąd avatar? (aka "Naruto PL jest fuj")
CEZAR napisał(a):
Mariossjex i Ryzy po pierwsze nie mam kablówki bo w mieście nie mieszkam
po drugie na jetix tego nie oglądam więc nie macie nic na mnie a i jeszcze jedno nie wiecie gdzie mieszkam więc na stosie mnie nie spalicie !! !! !! !! hahaha moje na wieżchu hahaha :cool:
A ja znam CrSa...
Sry,ale jeżeli ktoś pisze coś takiego :
Cytat:
( i ktoś nie pamiętam :cry: dawno nie oglądałem łłłeee... ja chcem do mamusi ) hehehe :aniol: żarcik he hehe hehehe heeeeee !! !!
lubie poprostu tą kreskówkę !! !! !! !! !! !!
To odruch by go zbluzgać jakoś tak sam się włącza :F Ale trzeba być miłym itd...grrr ;f
Gomez zresztą,zauważ że przy okazji sam spamujesz,w czasie gdy Alaiazbel już do cezara się odezwała ;f
A by nie był kompletny spam,chcialem jako avek ustawić sobie to: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c5fd3c5766a7e607.html
Ale nieco za małe [Foxhound,bo avek klanowy ]
A zresztą za dużo osób już ma DN'a
Ostatnio edytowany Piątek, 21 Marca 2008, w całości zmieniany 1 raz(y).
Wysłany: 20 Mar 08 16:40 • Temat postu: Kamienie Prawdy
Tak,nazywam to po ludzku.Sądze że jak się zastanowisz to dojdziesz do tego.Powodzenia ;f
Dobra...nie wierze w to co napisałem wyżej ;s Więc tak
Stamina i Fatigue to jakby poziom życia.Jak spadnie-mdlejesz.
Wysłany: 20 Mar 08 15:00 • Temat postu: Miłość czy Pieniądze?
Ja dylematu miłość czy pieniądze bo dziewczyn raczej sprzedać nie mam ;p A pieniądze i miłość się nie wykluczają.A co wole ? Nie wiem,każdy pisze że miłość,miłość i miłość,ale mało kto w ogóle postawia się w podobnej sytuacji,a odpowiada machinalnie[miłość ważniejsza od wszystkiego w końcu].Jakkolwiek mam nadzieje że w takiej sytuacji raczej byłbym za "miłością",ale niczego nie można być pewnym :F