Jako że ostatnio spamik się robi w połowie tematów w Owionie,można to wszystko przenieść tutaj
Nie lubisz Naruto na Jetixie ? Chcesz opowiedzieć czego się wstydzisz ? Chcesz napisać jak to nie lubisz mnie&Ryża.Dawaj .Jako że trzeba jakoś zacząć,standardowo...
Ale fajna pogoda,nie ?
Wysłany: 21 Mar 08 19:21 • Temat postu: Miłość czy Pieniądze?
E,to kwestia dziewczyny Imo wydaje mi się że za bardzo mówisz w swoim imieniu,bo ostatnio sporo dziewczyn 10-14 [przyjmując że gomez szuka kogoś w swoim wieku] to raczej wożące się i obgadujące wszystko co się da suki
Gomez15-"Wole sam poderwać dziewczyne"
Śliczne...
Raczej nikt za ciebie dziewczyny nie poderwie 0o
Cytat:
To moze i ja Cie pomecze kiedys
Pomęcz
Ostatnio edytowany Piątek, 21 Marca 2008, w całości zmieniany 1 raz(y).
Wysłany: 21 Mar 08 16:16 • Temat postu: Harvest moon na PC
NIE grałaś.Mogłaś grać w wersje powiedzmy na PSXa i na emulatorze.NIE MA HARVEST MOONA NA KOMPA.Nie masz co się kłócić z kimś kto 4 lata siedzi na forum o HMie i jeszcze nigdy nic o tym nie było.Albo za dużo palisz,albo się pomyliłaś,albo chcesz się ponabijać ;f Wybieraj...
Wysłany: 21 Mar 08 14:18 • Temat postu: Skąd avatar? (aka "Naruto PL jest fuj")
Ja kreskowki nie lubie ;f Wole sobie zdobyć odcinek+napisy i oglądnąć na komputerze niż tam.Jakoś tak samoczynnie patrze na komentarze i trauma gotowa.Kiedyś chciałem sprawdzić Naruto PL[co tak każdy na ten Jetix psioczy-już wiem czemu] i sprawdziłem pare komentarzy Przytoczyć nie przytocze bo dawno mnie tam nie było ale były to teksty typu[z pamięci]
"a ja oglądnołem 220 otcinek ale tżeba było czytać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"
Imo chodziło o napisy...gdy to przeczytałem,musiałem dla rozluźnienia zbluzgać Crasha bo nie mogłem ;o
Wysłany: 21 Mar 08 14:13 • Temat postu: Miłość czy Pieniądze?
Miało nie być offtopicu ale
Czemu nie ? Ja nie mam nic przeciw że ktoś do mnie zagada -.- Domka niedawno* zagadała i za złe jej tego nie mam 0o.Kwestia po co ktoś pisze.By pogadać-spoko.By pisać to co on-lepiej nie...