Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26629 Wysłany: 21 Mar 08 21:52 • Temat postu: Spam lolz
Jako że ostatnio spamik się robi w połowie tematów w Owionie,można to wszystko przenieść tutaj
Nie lubisz Naruto na Jetixie ? Chcesz opowiedzieć czego się wstydzisz ? Chcesz napisać jak to nie lubisz mnie&Ryża.Dawaj .Jako że trzeba jakoś zacząć,standardowo...
Ale fajna pogoda,nie ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26628 Wysłany: 21 Mar 08 21:50 • Temat postu: Skąd avatar? (aka "Naruto PL jest fuj")
Tam nie obejrzysz 3 całe noce komp chodził i cała seria na dysku była Tak jak z FF VII miałem
To w sumie nie problem imo ;p
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26625 Wysłany: 21 Mar 08 21:49 • Temat postu: czy po roku kończy się gra w sth
Tak,po roku PS wybucha..
No jak do cholery gra może się skończyć po roku gry ? :s
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26624 Wysłany: 21 Mar 08 21:46 • Temat postu: Co wolisz
Jasne że DS

Kredki czy flamastry ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26623 Wysłany: 21 Mar 08 21:46 • Temat postu: Miłość czy Pieniądze?
Zaćpaj się ;f Ew. Prozak
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26622 Wysłany: 21 Mar 08 21:45 • Temat postu: Harvest moon na PC
Nie sądze by 2 lata temu grała w gre która wyjdzie w 2009
A i HMa na PCta nie ma,dopiero będzie
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26581 Wysłany: 21 Mar 08 19:34 • Temat postu: Skojarzenia!
Koran
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26580 Wysłany: 21 Mar 08 19:34 • Temat postu: Miłość czy Pieniądze?
Kto tu mówi o seksie ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26577 Wysłany: 21 Mar 08 19:21 • Temat postu: Miłość czy Pieniądze?
E,to kwestia dziewczyny Imo wydaje mi się że za bardzo mówisz w swoim imieniu,bo ostatnio sporo dziewczyn 10-14 [przyjmując że gomez szuka kogoś w swoim wieku] to raczej wożące się i obgadujące wszystko co się da suki
Gomez15-"Wole sam poderwać dziewczyne"
Śliczne...
Raczej nikt za ciebie dziewczyny nie poderwie 0o

Cytat:
To moze i ja Cie pomecze kiedys
Pomęcz

Ostatnio edytowany Piątek, 21 Marca 2008, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26561 Wysłany: 21 Mar 08 16:16 • Temat postu: Harvest moon na PC
NIE grałaś.Mogłaś grać w wersje powiedzmy na PSXa i na emulatorze.NIE MA HARVEST MOONA NA KOMPA.Nie masz co się kłócić z kimś kto 4 lata siedzi na forum o HMie i jeszcze nigdy nic o tym nie było.Albo za dużo palisz,albo się pomyliłaś,albo chcesz się ponabijać ;f Wybieraj...
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26559 Wysłany: 21 Mar 08 16:02 • Temat postu: Harvest moon na PC
Nie ma harvest moona na PCta...
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26551 Wysłany: 21 Mar 08 14:18 • Temat postu: Skąd avatar? (aka "Naruto PL jest fuj")
Ja kreskowki nie lubie ;f Wole sobie zdobyć odcinek+napisy i oglądnąć na komputerze niż tam.Jakoś tak samoczynnie patrze na komentarze i trauma gotowa.Kiedyś chciałem sprawdzić Naruto PL[co tak każdy na ten Jetix psioczy-już wiem czemu] i sprawdziłem pare komentarzy Przytoczyć nie przytocze bo dawno mnie tam nie było ale były to teksty typu[z pamięci]
"a ja oglądnołem 220 otcinek ale tżeba było czytać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"
Imo chodziło o napisy...gdy to przeczytałem,musiałem dla rozluźnienia zbluzgać Crasha bo nie mogłem ;o
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26550 Wysłany: 21 Mar 08 14:13 • Temat postu: Miłość czy Pieniądze?
Miało nie być offtopicu ale
Czemu nie ? Ja nie mam nic przeciw że ktoś do mnie zagada -.- Domka niedawno* zagadała i za złe jej tego nie mam 0o.Kwestia po co ktoś pisze.By pogadać-spoko.By pisać to co on-lepiej nie...


*pare miesięcy ;p
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26535 Wysłany: 21 Mar 08 11:02 • Temat postu: Skąd avatar? (aka "Naruto PL jest fuj")
Mello&Near suxą ;p
Wypowiada się z 5 osób więc 2 to w sumie dużo ;d Kk,offtopic się zrobił
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26534 Wysłany: 21 Mar 08 11:01 • Temat postu: Co wolisz
Aqq

Mandarynka czy pomarańcza ?
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.