Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26764 Wysłany: 24 Mar 08 09:37 • Temat postu: Harvest moon na PC
Powiem Ci z pamięci ;p Jak nie działa,to spróbuj się tam pobawisz.W czasie gdy naciskasz przycisk Delete.Pojawia się takie śmieszne menu.End'em bodaj zmieniasz to co tam jest.Ech,zagmatwuje powoli....Klikasz Delete,potem End i powiedz czy działa ;p Mi dzialało [od razu mówie,że z pamięci Potem sprawdze co i jak,ale chyba tak jak mówie...]
sth
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26756 Wysłany: 23 Mar 08 17:57 • Temat postu: sth
Spoko
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26750 Wysłany: 23 Mar 08 15:00 • Temat postu: Rune Factory - jaskinie
Ja miałem podobnie z tymi festiwalami,aż doszedłem do wniosku,że one po prostu polegają na tym byś pogadał z ludźmi...
I imo tak jest
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26721 Wysłany: 23 Mar 08 08:53 • Temat postu: scenka o ktorej nikt nie wspomnial
Naprawde świetne obrazki ;f
Ja miałem coś takiego,ale chyba w BTNie

Ostatnio edytowany Niedziela, 23 Marca 2008, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26716 Wysłany: 22 Mar 08 21:03 • Temat postu: Miłość czy Pieniądze?
Whisky jest dobre niezależnie od wieku ;d
Jesteś głupi,piszesz za dużo wykrzykników,źle interpretujesz,skąd wiesz czy nie będzie chodzić,skoro się nie zapytałeś,to ile mieszka od ciebie jest nieważne i to czy chodzi z tobą do klasy w sumie też.Reszta się zgadza
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26715 Wysłany: 22 Mar 08 21:01 • Temat postu: Dowcipy
Ojezu.Nie dość że głupie to jeszcze spaliłeś.Szło to całkiem inaczej.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26707 Wysłany: 22 Mar 08 19:28 • Temat postu: murzyn karzełek
0o
Ale żeś to napisał 0o
Jakbyś mnie pobić chciał 0o To "cya" na końcu...zgroza
Mnie głupota nie śmieszy,bo ostatnio imo za dużo tego.
A i "proszę poprosić administratora o usunięcie" Po co mam go prosić ?
Napisałem że imo to jest głupie,no i masz prawo się z tym nie zgadzać -.-
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26690 Wysłany: 22 Mar 08 13:48 • Temat postu: Harvest moon na PC
=.=
On się pyta czemu nie działa sterowaniena BTN,a ty że fajnie gra się na PSXie =.=
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26689 Wysłany: 22 Mar 08 13:47 • Temat postu: BTN Koniec gry
Od 50% ;p
I jak już poprzedniczka ;p
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26684 Wysłany: 22 Mar 08 12:53 • Temat postu: murzyn karzełek
Po 10 linijkach umarlem z nudów.Dałem na dół-zobaczyłem że jeszcze głupsze.
Głupie,nie śmieszne i bezsensu
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26676 Wysłany: 22 Mar 08 10:38 • Temat postu: Co wolisz
Porównywać nid for spida do th byłoby głupie ;p th to tony hołk ;p
Imo i sernik i jabłecznik suxi,ale jabłka lubie to jabłecznik ;p

Głośnik czy słuchawki ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26672 Wysłany: 22 Mar 08 10:26 • Temat postu: Konik
Musisz się nim opiekować cały rok odkąd dostałeś.Gdy minie rok i masz 8> serc bodaj to dorasta i możesz go mieć.Jak nie to sry,konia Ci zabierają.Jak go odzyskać-było sporo przypuszczeń.M.in takie że musisz zasiać sporo trawy.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26666 Wysłany: 22 Mar 08 08:54 • Temat postu: Co wolisz
Rubin,bo pokemony rubinowe są,a szmaragdowych jeszcze nie ma...

NFS czy TH ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26665 Wysłany: 22 Mar 08 08:50 • Temat postu: Spam lolz
Buli-ja czytam najnowsze chaptery mangi Naruto Ostatnio skanów Polskich się nie wypuszcza,ale jakoś sobie po Angielsku poradziłem z ostatnim ;p...
Matizo-Mam tu władze 0o ? Fajnie 0o
A chcesz to sobie bluzgaj,co Ci zabronie ;p


Ostatnio edytowany Sobota, 22 Marca 2008, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26632 Wysłany: 21 Mar 08 21:59 • Temat postu: omfg violence gamez
Wybaczcie double,ale sądze że przyda się odświeżenie.Ktoś pisał o tym że gry=adhd.Otóż nie wiem czy wiecie,ale powstał system "SMART Brain Games"[ www.smartbraingames.com ] składający się ze specjalnego pada[do XBOXA lub PS'a].Nie chce się rozpisywać,więc krótko.Ten system pomaga w leczeniu ADHD ! Co ciekawsze-to działa 0o
Do tego gry wyostrzają wzrok[serio 0o],szlifują zdolności przestrzenne czy też uczą myślenia
[źródło-CDA ]
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.