Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26907 Wysłany: 26 Mar 08 06:40 • Temat postu: Co wolisz
Mars,Mars delight jest przesłodzony.

Hmm...
Hip-hop czy techno ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26906 Wysłany: 26 Mar 08 06:37 • Temat postu: Skrzaty ;p
Ale czasami to nie wychodzi
Tj. nie wiem jak u innych ale ja byłem kiedyś zaproszony do skrzatów i nie mogłem dać jednemu prezent.Po prostu prezent go przenikał i się wyrzucał ;f
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26886 Wysłany: 25 Mar 08 17:33 • Temat postu: nowa strona o harvest moon
Pisać opinie ? Otóż pomysł jest głupi,bezsensu,bez szans na skończenie,a autor ma <11 lat.Nie umiesz zrobić strony więc po cholere się za to bierzesz ? Zresztą,po co robić stronie o HMie ? I tak HMT zawsze będzie najlepsze ;p
Nie mam siły na jakiś ultra-cięty-tekst jak u Wujka Staszka,więc wszystko ładnie wytłumaczyłem ;f.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26881 Wysłany: 25 Mar 08 17:19 • Temat postu: Skojarzenia!
CEZAR
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26863 Wysłany: 25 Mar 08 14:33 • Temat postu: Pies się zablokował.
Nie po to są znaki płci przy nicku by pisać "Domka powiedział"
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26862 Wysłany: 25 Mar 08 14:32 • Temat postu: Co wolisz
Domak-rotfl
Skura fóra i komura ;f

Translator czy słownik ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26861 Wysłany: 25 Mar 08 14:30 • Temat postu: Dzieciak!
https://hmt.pl/arts.php?id=8


SZUKAJ na stronie pierw =.=
Nie pisze że dorasta to NIE dorasta =.=
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26860 Wysłany: 25 Mar 08 14:29 • Temat postu: savy
Nie umiesz,zaufaj.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26859 Wysłany: 25 Mar 08 14:28 • Temat postu: Miłość czy Pieniądze?
Zią,w necie raczej ludzie piszą co serio myślą.Więc w realu raczej inny nie jesteś.A nawet jak jesteś,to prawdziwy Gomez jest gópi ;o
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26817 Wysłany: 25 Mar 08 10:19 • Temat postu: Miłość czy Pieniądze?
...biedna dziewczyna
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26814 Wysłany: 25 Mar 08 10:16 • Temat postu: savy
Myśle że nie
Zresztą po co ci ? Samemu nie umiesz grać ? Do niepolskich wersji masz tu
http://www.gamefaqs.com/portable/gbadvance/save/589702.html
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26810 Wysłany: 25 Mar 08 10:04 • Temat postu: Co wolisz
Ręce,bo ładniej pachną
Geez w tej samej chwili odpowiedzieliśmy ;s
Więęc-Jetix Play.Nie wiem co to,ale jeszcze bardziej nie wiem co to boomerang...

Niemiecki czy Angielski ?


Ostatnio edytowany Wtorek, 25 Marca 2008, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26808 Wysłany: 25 Mar 08 10:02 • Temat postu: KTO SIE ZNA?
Danons napisał(a):
Jezior no jak do mnie przyszedłeś to sam mi, mówiłeś xD że f1 ;]]]] a jak zbudować zagrodke:]

Fajnie ten przecinek dałeś ;p Że przez chwile nie wiedzialem o co chodzi
No zagrodka=ustaw kamienie/pienie drzew w kwadracik i masz zagrode.Możesz tam zasiać trawe i trzymać kury czy owce.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26788 Wysłany: 24 Mar 08 21:37 • Temat postu: Spam lolz
Papa Mobile 0o Komórka papieża 0o ? Taniutkie,wiem ;p
A temat fajny,wiem,ale coś nikt nie pisze ;f
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
26787 Wysłany: 24 Mar 08 21:36 • Temat postu: Miłość czy Pieniądze?
Gomez15 napisał(a):

"Przepraszam Panie Ryży, doceniam chcęci, ale niestety sytuacja wygląda tak:blablabla, byłbym wdzięczny jakbyś jednak coś doradził"

Sorka nerwa, ale po prostu, sam już nie wiem.
Ryzy. Sory. Rady spoko, ale nie pomogą za wiele.
Alaizabel. Nich sobie mieszka gdzie chce.
Ryzy. Jak dla mnie 30 km. to dużo.
Mariossjex. (Nich Ci do głowy nie strzeli że Ci coś każe) Wykrzykniki może są (i to nie mało) ale robie posty jakie chce.
Matizo. Nie obaź się, ale wkurza mnie gdy piszesz te swoje posty obraźliwe.
Mariossjex. Whiski i tak nie wypije.
Ryzy. Staszy i mądrzejszy może tak ale... No nie ważne. Ale ciasto? Po co mi to??

Lecimy
Nie pomaga ? Nie umiesz wykorzystać tej Elitarnej Wiedzy Pana Ryża
Co z pyskiem do Alaizabel ? ;f Jej chłopak mieszka zaledwie 170 km od Niej,a twoja "dziewczyna" aż 30 km ta ?
Dla ciebie 30 km to dużo ? A dla mnie ty jesteś głupi ;o [nie nie mogłęm ;f]
Robisz posty jakie chcesz ?Pamiętaj że na swoją opinie SAM pracujesz
Matizo może pisać co chce,przykro mi ;f
Whiski nie wypijesz ? Czemu ? :>
A co do ciasta-obejrzyj Amerikan Pie ;p
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.