Wysłany: 26 Mar 08 06:37 • Temat postu: Skrzaty ;p
Ale czasami to nie wychodzi
Tj. nie wiem jak u innych ale ja byłem kiedyś zaproszony do skrzatów i nie mogłem dać jednemu prezent.Po prostu prezent go przenikał i się wyrzucał ;f
Wysłany: 25 Mar 08 17:33 • Temat postu: nowa strona o harvest moon
Pisać opinie ? Otóż pomysł jest głupi,bezsensu,bez szans na skończenie,a autor ma <11 lat.Nie umiesz zrobić strony więc po cholere się za to bierzesz ? Zresztą,po co robić stronie o HMie ? I tak HMT zawsze będzie najlepsze ;p
Nie mam siły na jakiś ultra-cięty-tekst jak u Wujka Staszka,więc wszystko ładnie wytłumaczyłem ;f.
Wysłany: 25 Mar 08 10:02 • Temat postu: KTO SIE ZNA?
Danons napisał(a):
Jezior no jak do mnie przyszedłeś to sam mi, mówiłeś xD że f1 ;]]]] a jak zbudować zagrodke:]
Fajnie ten przecinek dałeś ;p Że przez chwile nie wiedzialem o co chodzi
No zagrodka=ustaw kamienie/pienie drzew w kwadracik i masz zagrode.Możesz tam zasiać trawe i trzymać kury czy owce.
Wysłany: 24 Mar 08 21:36 • Temat postu: Miłość czy Pieniądze?
Gomez15 napisał(a):
"Przepraszam Panie Ryży, doceniam chcęci, ale niestety sytuacja wygląda tak:blablabla, byłbym wdzięczny jakbyś jednak coś doradził"
Sorka nerwa, ale po prostu, sam już nie wiem.
Ryzy. Sory. Rady spoko, ale nie pomogą za wiele.
Alaizabel. Nich sobie mieszka gdzie chce.
Ryzy. Jak dla mnie 30 km. to dużo.
Mariossjex. (Nich Ci do głowy nie strzeli że Ci coś każe) Wykrzykniki może są (i to nie mało) ale robie posty jakie chce.
Matizo. Nie obaź się, ale wkurza mnie gdy piszesz te swoje posty obraźliwe.
Mariossjex. Whiski i tak nie wypije.
Ryzy. Staszy i mądrzejszy może tak ale... No nie ważne. Ale ciasto? Po co mi to??
Lecimy
Nie pomaga ? Nie umiesz wykorzystać tej Elitarnej Wiedzy Pana Ryża
Co z pyskiem do Alaizabel ? ;f Jej chłopak mieszka zaledwie 170 km od Niej,a twoja "dziewczyna" aż 30 km ta ?
Dla ciebie 30 km to dużo ? A dla mnie ty jesteś głupi ;o [nie nie mogłęm ;f]
Robisz posty jakie chcesz ?Pamiętaj że na swoją opinie SAM pracujesz
Matizo może pisać co chce,przykro mi ;f
Whiski nie wypijesz ? Czemu ? :>
A co do ciasta-obejrzyj Amerikan Pie ;p