Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
27355 Wysłany: 03 Kwi 08 07:02 • Temat postu: Parę pytań od początkującego. - AWL
Tak,to jest normalne Nie da się zaradzić bo tak z tego co wiem ma być.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
27354 Wysłany: 03 Kwi 08 06:59 • Temat postu: Spam lolz
Nie wiem.Słońce w monitor nie świeci,nie jest jakoś bardzo zimno-więc fajna pogoda.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
27345 Wysłany: 02 Kwi 08 21:44 • Temat postu: Spam lolz
m....ale fajna pogoda
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
27333 Wysłany: 02 Kwi 08 19:56 • Temat postu: Spam lolz
O czymś trzeba gadać.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
27332 Wysłany: 02 Kwi 08 19:54 • Temat postu: Gry planszowe
Tj. może źle napisałem ;d Mówiłem o planszówce będącej grą RPG
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
27331 Wysłany: 02 Kwi 08 19:52 • Temat postu: milosc w 66min
Buli-pisałem Ci że w tym przypadku po prostu źle zrozumiałem coś z rano-za co przepraszam.A co do innych wypadków-to mi zwróć uwage tam 0o Bo sam tak naprawdę nie wiem teraz o co Ci chodzi ;p
Cytat:
Po wypowiedziach innych widzę, ze dla ciebie miarą szacunku dla forumowiczów jest bardziej licznik postów pod nickiem, a rzadziej ich
wypowiedzi.
Pamiętaj że teraz mówisz o sobie,a nie o innych wypowiedziach.Chcesz się przyczepić innych,to napisz to TAM,a nie tutaj podając przykład bez jakiegokolwiek potwierdzenia.Zresztą,codziennie zdarza mi się napisać czegoś,czego nie chce.Codziennie pieprze sporo rzeczy,tak jak każdy.Ale w tym wypadku napisałem jasno że co do naskoku-moja pomyłka.
Cytat:
Co jest hiphopowego w teledysku o wódce i seksie?
Ogólnie chamerykańskiego hh nie słucham/oglądam więc nie wiem jak jest w Polsce,gdzie jak słucham to raczej coś z podziemia a tam bez teledysków ;s No ale skoro teledyski mają przyciągać uwage więc wódka i seks jest tam chyba jak najbardziej na miejscu.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
27321 Wysłany: 02 Kwi 08 17:56 • Temat postu: milosc w 66min
Fenix-w tym momencie ja sfailowałem,bo źle odebrałem "na takie dzieci mów się niedorozwoje...neostrada niszczy umysły" ale mówiłem-było rano ;f.
A zresztą-lepiej zapobiegać ;d
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
27320 Wysłany: 02 Kwi 08 17:54 • Temat postu: Gry planszowe
World of Warcraft-RPG na długie godziny,ładnie wykonane,rozbudowane ale...nudne
i tak w oczekiwanie na swój ruch dawno znudzi ci się gra
Warcraft - strategia która jest podobna do WoWa,z tą różnicą że jest całkiem inna.Wykonanie jest brzydkie,gra trwa godzinke-dwie ale jest o wiele bardziej ciekawsza od WoWa.Dlatego w sumie polecam bardziej Warcrafta Gra Planszowa
A co do karcianek-najlepsza karcianka to imo Pokemon TCG,choć ostatnio failuje [najnowsze decki są beznadziejnie wykonane,choć karty trzymają poziom].
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
27298 Wysłany: 02 Kwi 08 13:54 • Temat postu: Pszysięga
...po cholere zakładałeś nowe konto ? Wiesz że 2 konta to bodaj TEŻ złamanie regulaminu ;f W czasie gdy ktoś zmienia nick z "Idiotka" to rozumiem,ale z Gomez15 na Gomez20 0o
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
27294 Wysłany: 02 Kwi 08 07:06 • Temat postu: Sprawa Gomeza15
W ciągu tygodnia jeszcze takich paru przyjdzie.Niedawno pisałem posta takiemu który był podobny w sumie.Zresztą,na jednym forum też był taki koleś.Wszyscy go zwyzywali,on zwiał i też powstały tematy o tym by wrócił.A gdy wrócił-znowu każdego wkurzał i każdy chciał by odszedł :F
Więc nie ma po co robić takich tematów-jest dobrze :F
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
27293 Wysłany: 02 Kwi 08 07:01 • Temat postu: milosc w 66min
Jednak mamy coś w zamian za Gomeza...

Cytat:
na takie dzieci mów się niedorozwoje...neostrada niszczy umysły
Neostrada niszczy umysł,geez nie ma to jak teksty na czasie -.- Opowiedz jeszcze dowcip o Chucku Norrisie
Cytat:
kto powiedział, ze rap i hip hop to coś innego??
No hh to cała kultura a rap to jej odłam,więc ja tak mówie
Cytat:
nie ma muzyki hip hop. Hip hop to kultura oparta na 3 filarach - grafitti, bboyingu, rapie.
...i ty też tak mówisz
Cytat:
To co można zobaczyć w zagranicznych teledyskach nie ma z tym nic wspólnego - kasa i dupy murzynek.
Coraz więcej osób pokazuje jak bardzo się zna.Ja tam zagranicznych teledysków nie oglądam,ale nawet jak tak to co ? Mają w teledyski murzynki-znaczy że teledysk jest do dupy i "to nie hiphop" tak ?
Cytat:
Podobnie w polsce - prawdziwy rap jest w podziemiu, reszta to bardziej pop, no poza nielicznymi wyjątkami.
Geez,widze że też bardzo się znasz.Bo to ty decydujesz czy muzyka jest popem czy hiphopem ? Wyzywasz innych od dzieci,a sam masz podejście ułomnego 10 latka.
Cytat:
Hip hop nie uczy nienawiści, co za tym idzie rap mówi o ludziach, ich zaintersowaniach i o samej kulturze.
A techno jest o miłości
Cytat:
Wracając do kwestii rapu/hiphopu i jego komercyjości - radze się doedukować w tej kwesti, to naprawdę głębokie jest
Ano,podziemie jest całkiem głęboko...
Przy okazji-tekst pisany o 7 rano więc sry za błędy językowe,ale jeszcze śpie.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
27285 Wysłany: 01 Kwi 08 21:48 • Temat postu: Co wolisz
dziewczyna,erm

Co wolisz czy skojarzenia ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
27284 Wysłany: 01 Kwi 08 21:47 • Temat postu: Spam lolz
Cytat:
Zgadzam się
piramidka ? ;p
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
27283 Wysłany: 01 Kwi 08 21:45 • Temat postu: Sprawa Gomeza15
E tam.Będzie się dla niego dobrym,słit i miłym to będzie jeszcze gorszy.
Zbluzga się go,to wróci za rok jako nowy człowiek ;f Tak zawsze jest.A to ile ma lat to w sumie nieważna sprawa[Eloo by to skomentował,ale go nie ma :F].
Zresztą irytował każdego więc wjechanie na niego to chyba normalna reakcja.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
27262 Wysłany: 31 Mar 08 21:26 • Temat postu: Wniosek
Tak i wtedy nikt nie będzie pisał ;f
Nie chcecie to nie piszcie w co wolisz/skojarzenia ;f
Ale są tacy co chcą,więc po co im to wywalać ?
Mi to tam szczerze mówiąc wisi...
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.