Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
27585 Wysłany: 10 Kwi 08 18:15 • Temat postu: co potrzeba jeszcze do 100% - BTN
A każdy mieszkaniec was lubi ? Może o to chodzi.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
27583 Wysłany: 10 Kwi 08 17:50 • Temat postu: Co wolisz
chyba twoim ;o
Fomt-bo na przenośnej konsoli,z przyjemniejszą[imo] grafiką,więcej bajerów itd. ;f

Biały czy czarny ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
27570 Wysłany: 10 Kwi 08 07:06 • Temat postu: Anime, manga =)
Tu spojler ;p
Cytat:
Na początku seryjny morderca nie pasuje-ale późniejszych odcinków pasuje idealnie.Dlatego wolałem L'a :<
No i standardowo,moje ulubione anime to DN,a manga-Naruto[choć teraz robi się coraz głupsza ;s]
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
27569 Wysłany: 10 Kwi 08 07:04 • Temat postu: Co wolisz
Shiva z FF VII...ale jak musi to z IX Bo w X nie grałem

Pepsi czy Pepsi Twist ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
27559 Wysłany: 09 Kwi 08 20:40 • Temat postu: Miłość czy Pieniądze?
Ale spamujecie :f
Byście przenieśli to do Spam Topicu :<
Alae przy okazji
http://kirby.gry-online.pl/forum/index.php
Link do forum KPF
tu największe umysły dyskutują nad sensem świata.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
27543 Wysłany: 09 Kwi 08 16:21 • Temat postu: Miłość czy Pieniądze?
Cytat:
Nie spodkałam jeszcze tamatu, który byłby w jakimkolwiek stopniu sensowny....
A o hentaiiach ? Która godzina ? Spam Topic ?
:f
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
27491 Wysłany: 07 Kwi 08 21:04 • Temat postu: Pytania
Jak znasz jakiś super-ultra sekret to napisz o nim temat i jak naprawde bedzie super-ultra to pewnie ktoś doda...
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
27443 Wysłany: 06 Kwi 08 12:43 • Temat postu: Skojarzenia!
Mastah
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
27423 Wysłany: 05 Kwi 08 12:35 • Temat postu: Śmierć?
A przy okazji,to nie "; /" a ";f"
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
27401 Wysłany: 04 Kwi 08 21:35 • Temat postu: Screenki z Harvest Moon :D
Bo imo to i tak i tak jest głupie ;f

FarmekMis napisał(a):

Nie ale dzieki Chodzilo mi oto zeby wkleic tutaj screeny waszych najlepszych momentow jak zdjecie domu
Dom to moment ? Um,jakkolwiek-czym różni się jeden dom od drugiego ?
FarmekMis napisał(a):

czy farmy

Oglądanie ile kto zasadził rzepy...
FarmekMis napisał(a):

lub swojej Dziewczyny albo Chlopaka
W końcu każdy pewnie się bardzo różni ;f

No nic,wybaczcie offtopic ;p
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
27392 Wysłany: 04 Kwi 08 16:46 • Temat postu: Pszysięga
Crash napisał(a):
Mariossjex: napisał(a):
ale z Gomez15 na Gomez20 0o

Może jego IQ wzrosło z 15 do 20? :f

Anyway, this topic is the lulz.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
27391 Wysłany: 04 Kwi 08 16:46 • Temat postu: Screenki z Harvest Moon :D
Istnieje prawdopodobieństwo że ktoś nie umie wrzucać screenów,ale wstydzi się zapytać
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
27390 Wysłany: 04 Kwi 08 16:45 • Temat postu: Co wolisz
Jasne że Tekken ;p O wiele lepsza gra

Cloud czy Sephiroth ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
27384 Wysłany: 03 Kwi 08 21:53 • Temat postu: Screenki z Harvest Moon :D
Imageshack suxi.Lepiej na powiedzmy www.fotosik.pl
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
27363 Wysłany: 03 Kwi 08 13:17 • Temat postu: Pszysięga
Imo nie powinno się usprawiedliwiać siebie pisząc że jest się dzieckiem.Zresztą,rób co chcesz,ale nie przepraszaj dalej dalej i nie "pszysięgaj",bo w tym wypadku to bezsensu.
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.