Wysłany: 30 Mar 08 08:38 • Temat postu: Golden Sun
Ryży-miałem to samo ;p
Ano grałem,pewnie każdy kto miał kiedyś w rękach GBA grał w GSa bo to już [oprócz pokemonów ;d] jeden z klasyków.
Jedna z lepszych gier na GBA.
1.Masz naprawde świetne żarty
2.MISTRZ jest tylko jeden i jest nim Crash
3.Pieprzysz miśq
4.Podlizujesz się komuś który pewnie Ci napisze zaraz byś "wypierdalał"[CrS&Mrx&Wujek Staszek TM]