Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
28224 Wysłany: 23 Kwi 08 21:45 • Temat postu: Skojarzenia!
HWDP
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
28209 Wysłany: 23 Kwi 08 14:20 • Temat postu: Kody do HM:FOMT
Przemek199431 napisał(a):
Ja wpisuje ślub z karen w code break a wyskakuje mi jakieś dziwne litery i gdzie to mam wpisać w kod czy w opis ja nie wiem

Nie rozumiem do końca ale
No gdzie wpisać KOD ? Do "KOD" czy "opis" ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
28208 Wysłany: 23 Kwi 08 14:18 • Temat postu: moje arty.
Celebiego narysuj Albo Milotica
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
28194 Wysłany: 22 Kwi 08 21:37 • Temat postu: moje arty.
Genialne prace.Co rysować ? Cięższe poki jak Cresselia Umieszczaj tu swoje prace.Masz już pierwszego fana
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
28185 Wysłany: 22 Kwi 08 19:01 • Temat postu: Anime, manga =)
Wilus napisał(a):
Elfen Lied

Chociaż jeden wie co dobre ;d
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
28177 Wysłany: 22 Kwi 08 17:32 • Temat postu: Co wolisz
Domka,777 jest w The World Ends With You ;p

Cyfrowy...bo nie wiem jaki to analog ;f

Square czy Capcom ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
28166 Wysłany: 22 Kwi 08 11:32 • Temat postu: Anime, manga =)
Nie wiem czy wróg anime miałby Ryukuu na avku 0o
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
28152 Wysłany: 21 Kwi 08 21:26 • Temat postu: Anime, manga =)
On napisał że sailor mony itp. to bajki dla dzieci nie że wszystkie anime to bajki dla dzieci.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
28151 Wysłany: 21 Kwi 08 21:25 • Temat postu: Coś o sobie
Ej nie,jak coś zaczęłaś to skończ ;o Bo ja narazie nie widze żadnego tematu tylko dla menszczyzn, oprócz błędu tutaj w 3 punkcie ;f
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
28145 Wysłany: 21 Kwi 08 19:34 • Temat postu: Skojarzenia!
ANAL RAPE ROUGE!!!1111-CrS
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
28144 Wysłany: 21 Kwi 08 19:33 • Temat postu: Coś o sobie
Cytat:
hh: Czyli to kolejny temat tylko dla kolesi. :kaput:
Kolejny ? Jaki oprócz tego ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
28130 Wysłany: 21 Kwi 08 16:00 • Temat postu: Gry komputerowe
Pokemony-pierwsze 2 serie to jedne z najlepszych RPGów jakie kiedykolwiek wyszły
Final Fantasy-VII,reszta to tylko fajne RPGi ;f.Jeszcze do wersji IX seria była świetna-potem już tylko fajna.
Warcraft-czy trzeba coś dodawać ? :F
Kingdom Hearts-Best of da the best ;f
Shining Soul-jedno z niedocenionych gier,będących zarazem jednym z najlepszych rpgów na GBA
Street Fighter-pisze ją tutaj dlatego że to dla mnei najlepsza nawalanka ;p
Megaman Zero/ZX-tak się powinno robić platformówki ;o
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
28128 Wysłany: 21 Kwi 08 15:55 • Temat postu: Skojarzenia!
Uczciwe Zarabianie na życie. -gwałty z pobiciem
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
28127 Wysłany: 21 Kwi 08 15:43 • Temat postu: Najlepsze ustawienie klawiszy na emulatorze
Nie wiem po co niszczyć w sumie idealne ustawienie 0o
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
28087 Wysłany: 20 Kwi 08 20:31 • Temat postu: black to nature
Wygranie wielu festynów ? Ciekawe jakich.Dawno nei grałem ale z tego co wiem to
-na owce/krowe-nie mogłeś
-gotowanie-nie mogłeś[nie pamiętam czy tam był]
-koń-nie mogłeś
-pies-musiałbyś mieć cholernego farta
A co do reszty to i tak nie wierze.Może i masz,choć wątpie.
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.