Wysłany: 20 Kwi 08 12:31 • Temat postu: Tak się ciesze :D
To jest do dziecka bo jesteś dzieckiem.Ty,monisia i luna to 1 osoba która robi burdel na forum bo im się nudzi.Serio nie widze innego wytłumaczenia =.=
Wysłany: 19 Kwi 08 15:44 • Temat postu: Tak się ciesze :D
Każdego kogo bronie w tym się zakochałem ?
Pokazujesz że jesteś kompletnym idiotom[sry ale podpis o tym kogo się nie lubi to NIE JEST normalne.Tak Buli-bluzgam nowych userów ;f] więc ci odpowiadam.