Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
28066 Wysłany: 20 Kwi 08 19:55 • Temat postu: Śmierć?
Dla synów ;p Choć syn wtedy ma te 220 więc nie bardzo ;d
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
28002 Wysłany: 20 Kwi 08 15:05 • Temat postu: pszczoly
Kup słownik,przyda się.
No ludzie myślcie.Nie przyleciał ? To zasadź więcej do...cholery ;s
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
28000 Wysłany: 20 Kwi 08 15:02 • Temat postu: co potrzeba jeszcze do 100% - BTN
Nie wiem,pewnie dziwnie mu się kojarzy rośnięcie "jak dąb" itd. 0o
Omfg,no już trza leczyć ;o
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
27999 Wysłany: 20 Kwi 08 15:00 • Temat postu: Tak się ciesze :D
Matizo,nie przejmuj się tak ;p Bo napisałeś to poddenerwowany ;d Wkurza Cie,dajesz +100% ostów i koniec ;f.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
27985 Wysłany: 20 Kwi 08 12:31 • Temat postu: Tak się ciesze :D
To jest do dziecka bo jesteś dzieckiem.Ty,monisia i luna to 1 osoba która robi burdel na forum bo im się nudzi.Serio nie widze innego wytłumaczenia =.=
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
27974 Wysłany: 20 Kwi 08 11:52 • Temat postu: Tak się ciesze :D
Nie jesteś słit :F
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
27967 Wysłany: 20 Kwi 08 09:20 • Temat postu: Skojarzenia!
Trojany
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
27946 Wysłany: 19 Kwi 08 20:22 • Temat postu: Skojarzenia!
fetysz
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
27940 Wysłany: 19 Kwi 08 18:07 • Temat postu: Muzyka i Gwiazdy
Co wy...ona udaje.Jak można lubieć czyjąś muzyke za śmiech ? :F
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
27922 Wysłany: 19 Kwi 08 15:47 • Temat postu: Tak się ciesze :D
A jakie to jest bronienie "normalnie" ? Piszesz od rzeczy to ci mówie że jesteś głupi.Co w tym nienormalnego ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
27920 Wysłany: 19 Kwi 08 15:44 • Temat postu: Tak się ciesze :D
Każdego kogo bronie w tym się zakochałem ?
Pokazujesz że jesteś kompletnym idiotom[sry ale podpis o tym kogo się nie lubi to NIE JEST normalne.Tak Buli-bluzgam nowych userów ;f] więc ci odpowiadam.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
27917 Wysłany: 19 Kwi 08 15:40 • Temat postu: Tak się ciesze :D
Tak,ale po cholere o tym tutaj piszesz ? Masz coś do swojej siostry to opowiedz o tym komuś a nie piszesz o tym w każdym możliwym poście =.=
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
27916 Wysłany: 19 Kwi 08 15:39 • Temat postu: O co chodzi z tymi rzeczami P
Ja TeSh LuUuBiEm KrUfFkI sOm SłIt
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
27899 Wysłany: 19 Kwi 08 12:29 • Temat postu: O co chodzi z tymi rzeczami P
Nie zdziwiłbym się jakby była nienormalna...tyle lat z takim idiotom 0o
No to trzymaj ją jeszcze na dworze ;p Może źle policzyłaś albo coś
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
27833 Wysłany: 18 Kwi 08 17:01 • Temat postu: black to nature
Albo gra na kodach albo chęć popisania się.
Chyba żeś psychofan i przechodzi tą gre po raz 1000 0o
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.