Szukaj:
Strona
Forum
Przeglądasz stronę jako gość!
Zaloguj się
Załóż nowe konto
Newsy
Działy
Newsy
Forum
Artykuły
HMTV
Download
Użytkownicy
Shoutbox (archiwum)
Historia Strony
Kontakt
Discord
Forum
Artykuły
Harvest Moon / SoS
SOS: Friends of Mienral Town
HM : Back to Nature
HM: SEEDS OF MEMORIES (2016)
HM : Friends of Mineral Town
HM : A Wonderful Life SE
HM : Hero of Leaf Valley
Harvest Moon A Wonderful Life
Innocent Life: Futuristic HM
Harvest Moon SNES
Harvest Moon 64
HM: Save the Homeland
Więcej gier z serii
Wszystkie Gry
Discord
Galerie
Współtwórz
Tłumaczymy BTN!
×
Brak obsługi JavaScript
W Twojej przeglądarce wyłączona jest obsługa języka JavaScript. Wiele elementów strony może nie funkcjonować prawidłowo, zaleca się więc włączenie obsługi JavaScript w przeglądarce.
Lista użytkowników
Posty użytkownika 'Mariossjex:'
«
•
1
…
93
94
95
…
185
•
»
Spam lolz
Mariossjex:
Postów: 3184
Ostrzeżenia:
20%
Wysłany: 02 Maj 08 14:22 • Temat postu: Spam lolz
Ten ostatni to L
Skojarzenia!
Mariossjex:
Postów: 3184
Ostrzeżenia:
20%
Wysłany: 02 Maj 08 12:07 • Temat postu: Skojarzenia!
aqq
Co wolisz
Mariossjex:
Postów: 3184
Ostrzeżenia:
20%
Wysłany: 01 Maj 08 11:16 • Temat postu: Co wolisz
Spieprzyć
Jak wszystko stracone to co tam po mnie 0o
Sprawiedliwość czy nie ? ;f
Skojarzenia!
Mariossjex:
Postów: 3184
Ostrzeżenia:
20%
Wysłany: 01 Maj 08 10:46 • Temat postu: Skojarzenia!
FF VI kojarzy Ci się z Cloudem ?
Sephiroth
Spam lolz
Mariossjex:
Postów: 3184
Ostrzeżenia:
20%
Wysłany: 01 Maj 08 10:40 • Temat postu: Spam lolz
Zagadka
Skąd "wzioł" sie w tym Matizo ?
BTN :)
Mariossjex:
Postów: 3184
Ostrzeżenia:
20%
Wysłany: 30 Kwi 08 15:10 • Temat postu: BTN :)
Jak nie ma teraz to poczekaj =.=
Czy warto tam jechać
Mariossjex:
Postów: 3184
Ostrzeżenia:
20%
Wysłany: 29 Kwi 08 20:13 • Temat postu: Czy warto tam jechać
On to czyta ;o
Spam lolz
Mariossjex:
Postów: 3184
Ostrzeżenia:
20%
Wysłany: 29 Kwi 08 20:12 • Temat postu: Spam lolz
Tak tylko powiem że twój tekst o tiroki Venice miała cały dzień na opisie
Czy warto tam jechać
Mariossjex:
Postów: 3184
Ostrzeżenia:
20%
Wysłany: 29 Kwi 08 18:30 • Temat postu: Czy warto tam jechać
Bo ostatnio są 2-3 posty dziennie i to w skojarzeniach czy co wolisz.A tutaj przyszedł ktoś i zrobił nawet nowy temat.Trza wykorzystac ;p
Czy warto tam jechać
Mariossjex:
Postów: 3184
Ostrzeżenia:
20%
Wysłany: 29 Kwi 08 16:28 • Temat postu: Czy warto tam jechać
;o
Wybierać osoby które mogą pisać w temacie 0o
I wybrać gomeza ;o
Skąd inni mają wiedzieć czy chcesz jechać ? 0o Przecież to chyba ty wiesz czy lubisz góry itd.
Skojarzenia!
Mariossjex:
Postów: 3184
Ostrzeżenia:
20%
Wysłany: 26 Kwi 08 21:16 • Temat postu: Skojarzenia!
Coca Cola
Dziwna dieta
Mariossjex:
Postów: 3184
Ostrzeżenia:
20%
Wysłany: 26 Kwi 08 13:33 • Temat postu: Dziwna dieta
a TY po ilu kostkach się uśmiechniesz ?
Pies..
Mariossjex:
Postów: 3184
Ostrzeżenia:
20%
Wysłany: 26 Kwi 08 11:57 • Temat postu: Pies..
0o
tylko on potrafi się podpisać obrazkiem z soul calibur 0o
Podpis to to pod linią pod postem ;s
A to był zwykły obrazek który sobie dodał
Pies..
Mariossjex:
Postów: 3184
Ostrzeżenia:
20%
Wysłany: 25 Kwi 08 21:02 • Temat postu: Pies..
To nie podpis =.=
Po prostu obrazek dał
Co wolisz
Mariossjex:
Postów: 3184
Ostrzeżenia:
20%
Wysłany: 25 Kwi 08 14:08 • Temat postu: Co wolisz
Boże...w tej chwili co wolisz osiągneło dno 0o
12:00 bo świetnie to wygląda na zegarku ;s tak słiit
Komedia czy dramat ?
«
•
1
…
93
94
95
…
185
•
»
Lista użytkowników
Posty użytkownika 'Mariossjex:'
© 2003 - 2026
HMT
. Design & Code by
gnysek.pl
. Wszelkie prawa zastrzeżone.
v4.23.03 •
Autorzy
•
Redakcja
•
O nas
•
Regulamin
•
Polityka prywatności
•
Zgody cookie