Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
28521 Wysłany: 02 Maj 08 14:22 • Temat postu: Spam lolz
Ten ostatni to L
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
28513 Wysłany: 02 Maj 08 12:07 • Temat postu: Skojarzenia!
aqq
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
28485 Wysłany: 01 Maj 08 11:16 • Temat postu: Co wolisz
Spieprzyć Jak wszystko stracone to co tam po mnie 0o

Sprawiedliwość czy nie ? ;f
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
28480 Wysłany: 01 Maj 08 10:46 • Temat postu: Skojarzenia!
FF VI kojarzy Ci się z Cloudem ?
Sephiroth
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
28477 Wysłany: 01 Maj 08 10:40 • Temat postu: Spam lolz
Zagadka
Skąd "wzioł" sie w tym Matizo ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
28456 Wysłany: 30 Kwi 08 15:10 • Temat postu: BTN :)
Jak nie ma teraz to poczekaj =.=
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
28436 Wysłany: 29 Kwi 08 20:13 • Temat postu: Czy warto tam jechać
On to czyta ;o
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
28435 Wysłany: 29 Kwi 08 20:12 • Temat postu: Spam lolz
Tak tylko powiem że twój tekst o tiroki Venice miała cały dzień na opisie
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
28425 Wysłany: 29 Kwi 08 18:30 • Temat postu: Czy warto tam jechać
Bo ostatnio są 2-3 posty dziennie i to w skojarzeniach czy co wolisz.A tutaj przyszedł ktoś i zrobił nawet nowy temat.Trza wykorzystac ;p
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
28418 Wysłany: 29 Kwi 08 16:28 • Temat postu: Czy warto tam jechać
;o
Wybierać osoby które mogą pisać w temacie 0o
I wybrać gomeza ;o
Skąd inni mają wiedzieć czy chcesz jechać ? 0o Przecież to chyba ty wiesz czy lubisz góry itd.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
28338 Wysłany: 26 Kwi 08 21:16 • Temat postu: Skojarzenia!
Coca Cola
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
28316 Wysłany: 26 Kwi 08 13:33 • Temat postu: Dziwna dieta
a TY po ilu kostkach się uśmiechniesz ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
28312 Wysłany: 26 Kwi 08 11:57 • Temat postu: Pies..
0o
tylko on potrafi się podpisać obrazkiem z soul calibur 0o
Podpis to to pod linią pod postem ;s
A to był zwykły obrazek który sobie dodał
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
28299 Wysłany: 25 Kwi 08 21:02 • Temat postu: Pies..
To nie podpis =.=
Po prostu obrazek dał
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
28276 Wysłany: 25 Kwi 08 14:08 • Temat postu: Co wolisz
Boże...w tej chwili co wolisz osiągneło dno 0o
12:00 bo świetnie to wygląda na zegarku ;s tak słiit

Komedia czy dramat ?
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.